Въпрос за ову-то

  • 1 833
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Привет! Възможно ли е овулацията да ми бъде на 8 ден от цикъла. Вчера за около 20 минути имах болка от ляво, доста неприятна.По принцип ми идва през 23-26 дена.

# 16
  • Мнения: 60
лори,според мен е напълно възможно.Имайки предвид, че цикъла ти 23-26 дни. Пробвай с тестове за овулация другия месец или отиди на гинеколог,за да установите точния ден на ову-то. 

# 17
  • София
  • Мнения: 3 789
Дара, а как точно усещаш кога се пука този фоликул....
Аз хич не мога да се оправя с тази О....
май все нещо не изчислявам както трябва....

# 18
  • Мнения: 802
Момичета вижте какво чета относно тестовете за ову ..

Понякога, макар и рядко е възможно да установите пик на LH с всичките 5 теста, с които сте се тествала.

Кога е възможно да има продължителен пик на LH или пик на LH в необичайни дни.
Възможни причини са:
• Прием на медикаменти за лечение на стерилитет
• Бременност
• Поликистозна болест
• Менопауза

Тогава дали ако теста за ову остане положителен - можем ли да говорим, че има бременност , преди датата на лелката ?
Как мислите Вие ?

# 19
  • София
  • Мнения: 35 968
Момичета вижте какво чета относно тестовете за ову ..

Понякога, макар и рядко е възможно да установите пик на LH с всичките 5 теста, с които сте се тествала.

Кога е възможно да има продължителен пик на LH или пик на LH в необичайни дни.
Възможни причини са:
• Прием на медикаменти за лечение на стерилитет
• Бременност
• Поликистозна болест
• Менопауза

Тогава дали ако теста за ову остане положителен - можем ли да говорим, че има бременност , преди датата на лелката ?
Как мислите Вие ?
Това, че теста е (+) не означава непременно че ще има О.
Теста отчита пика на ЛХ - хормон, който предизвиква пукване на фоликула, но фоликула може и да не се пукне, въпреки високите нива на ЛХ.

# 20
  • Мнения: 820

Тогава дали ако теста за ову остане положителен - можем ли да говорим, че има бременност , преди датата на лелката ?
Как мислите Вие ?

Ако разгледаш галерията на Fertilityfriend с положителни тестове за бременност там има и тестове за овулация използвани вместотест за бременост, но чак пък да отчита преди закъснение не ми се вярва.

# 21
  • Мнения: 117
Доста четох за овулацията преди да премина към тези тестове! Е, само веднъж пробвах, но си дадоха доста добри резултати...ясни чертички. Дори и да е по-бледа пак е хубаво да правите секс!

Общи условия

Активация на акаунт