Последно сбогом!

  • 2 000
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Баце, на Тема оформлението и е хубаво, но истината е, че изсипва всички новини от предната седмица без да са пресни защото вече са се случили и останалите медии са ги сдъвкали на макс. Тема се появява и досдъвква нещата. Има разлика между едно Икономист и Тема например и тя е в това, че в първото може пак да боравят с вече дъвкани новини, но поне имат автори, които мислят самостоятелно и имат какво ново да ти кажат относно въпросните събития защото са уеко по-умни от журналетата във вестниците. Това в Тема го нема.
Е нормално при положение, че е седмичник, да пуска вече минали новини. Но имат добър поглед върху новините. На мен ми харесва списанието. Трезво пишат и горе-долу не се влияят особено (доколкото е възможно).

# 16
  • Мнения: 2 125
В момента срещу мен на стената са закачени всички корици на Егоист.
Всяко начало си има и край. И на мен ми е мъчно....
Новото издание ще е наистина интересно, много се трудят авторите и се надявам да се хареса.
Стискам палци  Peace

# 17
  • Мнения: 239
В момента срещу мен на стената са закачени всички корици на Егоист.
Всяко начало си има и край. И на мен ми е мъчно....
Новото издание ще е наистина интересно, много се трудят авторите и се надявам да се хареса.
Стискам палци  Peace

Колко трогателно. Аз по стените си имам свои портрети, имам и две снимки на Александърчо, но и бая на всички коли, които съм карал все пак.
Аре да не ревем заради некво списание и некви балъци, които го списват все пак.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Жоро, Стелина явно работи в редакцията  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 451
Може пък новото "EGO" да е по-добро. Аз не съм била никога почитателка на "Егоист".

# 20
  • Мнения: 2 125
В момента срещу мен на стената са закачени всички корици на Егоист.
Всяко начало си има и край. И на мен ми е мъчно....
Новото издание ще е наистина интересно, много се трудят авторите и се надявам да се хареса.
Стискам палци  Peace

Колко трогателно. Аз по стените си имам свои портрети, имам и две снимки на Александърчо, но и бая на всички коли, които съм карал все пак.
Аре да не ревем заради некво списание и некви балъци, които го списват все пак.

Ами това списание мене ме храни и се надявам да ме храни още дълго, а "балъците" си скъсват гъза от бачкане, за да има к`во смислено да четеш!

# 21
  • Мнения: 677
Вечна му памет!
Поколението одъртя,помъдря и избега..
Само Гого Л. останА..
Гого Л.-Егоист - Гого Л. в космоса!

Общи условия

Активация на акаунт