Нека интриганството да спре...

  • 2 765
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Аз и дадох адреса, признавам си.

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Кога и как попаднах в ТийнПроблем?

# 17
  • Мнения: 3 091
Дуци, от тази тема според мен няма никакъв смисъл. кои са интригантите? какво са казали? моят съвет към теб - изобщо не обръщай внимание! винаги ще има кой да ти завижда, кой да злослови и да злобее - знаеш го отлично!  bouquet
Приятелката ти не би трябвало да се връзва на казано от хора, които познавате от скоро и от Интернет.

хич не ми пука кой какво говори за мен и пред кого!
Мюр и Чандра - а пък само Дона и Прекрасната знаят какви колебания са ме обзели как да си кръщавам детето и още не са изпели на форума!

# 18
  • Мнения: 505
Точно заради такива истории, скъсах всякакви връзки с една "приятелка" и семейството и. Много ми беше болно за лъжите по мой адрес и то точно в момент, в който имам нужда от приятел.  Tired Дуци, от друга страна така човек разбира на кой може да разчита, а на интригантите им тегли една  и не им прави кефа да показваш, колко ти е тъжно   bouquet

# 19
  • Мнения: 5 877
Лелеее, всички пътища водят към мен. (както казва баща ми "ми споделят ми хората, явно ги предразполагам  Mr. Green ) А аз, скръндза такава, не съм разпространила надлежно ни едното сведение, ни другото. Срам, и по този параграф не ставам за жена.


Дуци, извинявай, че ти разводнихме темата. Неприятно наистина. Дано спре.

# 20
  • Мнения: 412
Аз и дадох адреса, признавам си.
hahaha
а аз знаех, че тя ти е дала моя, но бях предупредена да изиграя изненада, признавам си  Flutter

# 21
  • Мнения: 1 629
Ех, Анда наистина не става за клюкарка Laughing
Дуци, извини ни Blush

# 22
  • Мнения: 3 405
Мюр и Чандра - а пък само Дона и Прекрасната знаят какви колебания са ме обзели как да си кръщавам детето и още не са изпели на форума!


Пусни тема ( за името ) Mr. Green Повечето имаме алергия към такива теми, знаеш Wink
Аз така ги бях заплашила, че по Нова година ще пусна тема за името на бебока, но ги пожалих.

А по темата на Дуци, не се връзвай Дуци, няма смисъл Peace Сигурно ти е станало криво, но ще мине Grinning
А интригите няма да спрат за съжаление.

# 23
  • Мнения: 3 447
Мюр и Чандра - а пък само Дона и Прекрасната знаят какви колебания са ме обзели как да си кръщавам детето и още не са изпели на форума!


Пусни тема ( за името ) Mr. Green
Така си е, обещала си ми  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 371
Свободна си да си отидеш, никой не те задържа на сила тук, нали така?

# 25
  • Мнения: 3 818
Дуци, интригантството е част от човешката природа, на някои им доставя удоволствие, във виртуалния живот е къде-къде по-лесно, защото е по-безопасно за интриганстващите, изобщо- ненаказуем кеф Laughing Crossing Arms
Не го приемай присърце, сигурна съм, че човек, който те познава добре и държи на теб, ще ти вярва и няма да се вслушва в глупости Peace

# 26
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
часто от човешката природа, да не говорим за женската... Confused как очаквате, че ще се съберат повече жени на едно място и няма да има интрижки, злобичка, заивст, съскане и т.н... Confused

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
Свободна си да си отидеш, никой не те задържа на сила тук, нали така?
Интересното е, че визирах проблема, който ти засягаш в темата. Бг Мамма не е тийн сбирщина, за да има интриги и подобни глупости, идеята ми беше, че повечето тук са (дори сме) твърде големи за подобни неща. Но мерси за позволението, сега съм по спокойна че нищо не ме задържа.

# 28
  • Мнения: 899
Точно, защото ненавиждам подобни неща, предпочитам да разкривам минимално информация за себе си. То не, че човек може да се презастрахова за всичко, но...

Важното е с твоята приятелка да не си развалите отношенията заради това. И тя да вярва на теб, не на тях. Другото са просто боклуци по улицата..

# 29
  • Мнения: 4 371
Мърморано, не знам какво и как тълкуваш. Аз го изтълкувах като заяждане и ти отговорих подобаващо.
Извинявай, че не съм те разбрала.
Относно това, че сме големи хора - както е отбелязала karmacoma, явно е част от женската природа.

Дуци, интригантството е част от човешката природа, на някои им доставя удоволствие, във виртуалния живот е къде-къде по-лесно, защото е по-безопасно за интриганстващите, изобщо- ненаказуем кеф Laughing Crossing Arms
За съжаление е ненаказуемо, да Tired

Общи условия

Активация на акаунт