От коя марка памперси сте най-доволни?

  • 3 125
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 259
Визирах София /най-общо казано питах от къде ги купувате...например ако не са разпространени по веригите, съжалявам за неясността от моя страна/...

# 16
Само Pampers,до сега не съм имала пропуск.

ползвах ги до 2 години с голямата и сега с бебана пак.

за гащите мога да кажа, че съм по-доволна от либеро.

купувам памперс от метро, jumbo pack - там излиза най- евтино

# 17
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
От Памперс. Peace

# 18
  • Мнения: 556
Pampers, но и на мен ми се е случвало да пропускат(само тези от3 до 6 кг). Сега ползвам от 4 до 9 кг. и не са пропускали засега.

# 19
  • Мнения: 189
Либеро PeaceПамперс винаги ми пропускаха #Cussing out

# 20
  • София
  • Мнения: 835
Pampers!
Много са тънки и удобни. В първите дни и на мен ми изпускаха, но педиатърката ми показа как да ги слагам правилно и повече не съм имала проблеми! Издържали са ми над 12 часа в екстремни ситуации, иначе според докторката трябва да се сменят през 6 часа и винаги, когато бебето е наакано.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
С Хъджис бяхме до 1 годинка,а оттогава с Памперс.Купувам ги по 0,39 лв бройката,а Хъджиса са 0,44-0,45 лв/за по-малките килограми са по-евтини/.

# 22
  • София
  • Мнения: 107
Ползвам Либеро, в началото бяхме на Памперс, но бебка много се подсичаше от тях, а и беше вечно мокра.

# 23
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И ние сме с Памперс.По принцип и спецялизараните магазини за бебета има различни марки,с различни цени.Аз съм в Надежда и незная къде има голям избор на различни марки.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 424
ползваме само памперс и сме доволни. купуваме ги от била - 90 броя - 29 или 30 лева май.

# 25
  • Мнения: 2 381
Libero; цената за мега-пакет е 34лв.(84бр.)

# 26
  • по света
  • Мнения: 1 587
Само Pampers,до сега не съм имала пропуск.
Peace

# 27
  • Мнения: 259
Благодаря ви.

# 28
  • Мнения: 689
Ползвам Либеро и Дайперс, понеже са с ластично коланче отзад.
От Памперс и Кан бебе не съм доволна, тъй като се изхлузват и при всяка смяна на памперса се налага цялостно преобличане - Криси е целият наакан.

# 29
  • Мнения: 999
Аз съм доволна от Либеро и Нанис!

Общи условия

Активация на акаунт