за хапчетата ПОСТИНОР ДУО

  • 15 992
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 605
Аз пих за първи път в живота си преди 2 седмици. Цикълът ми дойде с 1 ден закъснение и е нормален като количество и продължителност. /засега  Simple Smile/ В листовката, която прочетох поне 3 пъти Simple Smile, пишеше, че е ефективен при приемане до 72 часа след акта /което ми се видя твърде много/. Другото, което ми направи впечатление, беше че изрично и категорично пишеше, че ако не помогне и жената все пак забременее няма никакъв риск за бебето.
последното - за eva 23.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 758
Имам приятелка с "постинорена" дъщеря нс 5,5 г. Беше пила Постинор (не Дуо) след акта и една седмица след това (заради втора "грешка"). Също много се чудеше дали всичко с детето ще е наред, но позната акушерка ни каза, че "постинорените" бебета не са толкова малко и поне на пръв поглед всичко си им е наред.
Т.е. ако се налага пийте, но имайте едно на ум и проверете дали наистина е подействало.

# 17
  • Мнения: 535
Неведнъж са ме спасявали Embarassed Но страшно много разстройват цикъла и водят до неприятни случки с кървене по никое време ooooh!

# 18
  • Мнения: 365
И аз знам, че имат ефект, но не от личен опит, а от опита на 4 мои приятелки.

# 19
Ми, да се изкажа и аз... но не много в полза на Постинора Simple Smile Аз го пих на втория час след "инцидента", познайте по лентичката ми дали подейства  Laughing. Преди време имаше тук някаква тема за постинор и доста мами се бяха сдобили с дечица след него, това се случва поради факта, че хапчето не действа на заченатия ембрион, а на перисталтиката на маточните тръби, като целта му е да я забави максимално, с което да избегне инплантирането в матката. Това го пиша, за да обясня защо не е проблем да се роди здраво бебенце без никакви последствия след приема му.

# 20
  • Мнения: 393
Бях изпила две опаковки Постинор преди малко повече от година, но резултатът е бебче! Mr. Green
Няма по-надеждно прозивозачатъчно от неправенето на секс.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 8 917
Пробягвала съм до тях 2 пъти и то в рамките на 24 часа - имам предвид от акта до приемането на Постинор Дуо. Ами , слава Богу, имаше ефект, като първият път бе по-скоро за "застраховане". След това обаче - след 3-4 дни, идва месечното с много гадни болки. Поне при мен бе така.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 424
и аз съм чувала, че има доста "постинорени" бебета, но всичко ме въпрос на организъм.

# 23
  • Мнения: 1 006
Ползвала съм няколко пъти през последните 5-6 години, доволна съм!
Щерката е плод на съзнателно решение, а не на "постинор Дефект" Grinning

# 24
  • Мнения: 1 043
Случвало ми се е да пия Постинор и определено имаше ефект.Тогава не съм забременявала.Цикълът ми се измести,т.е. дойде ми след около 5-6 дни.Знам,че не се препоръчва да се ползва често Peace
Но пък моя приятелка забременя,въпреки Постинор-а  Rolling Eyes

# 25
Здравейте, момичета! На мен също ми се наложи да пия Постинор Дуо, дойде ми 4-5 дни след хапчето, но не беше като обикновен цикъл, а доста по-особено. Искам да попитам всички момичета, ползвали "вълшебните" таблетки, дали цикъла след тях се измества, т.е. дали следвашата ми менструация ще е 28 дни след кървенето от Постинора или ще е нормална от първоначалното идване на менструацията. Предварително благодаря!   bouquet

# 26
  • там край реката
  • Мнения: 153
Аз го пих 10 часа след акта и резултата е долната лентичка  Mr. Green Ама като се сетя как спорех с лекаря и размахвах теста за бременност  Laughing и виках "Не може да бъде! Аз пих Постинор".....

# 27
  • Мнения: 3 695
Тук е описано всичко за лекарствения продукт:
http://www.bda.bg/bdias/4217d.pdf

# 28
  • Мнения: 1 668
Наскоро ми се наложи да пия постинор, дойде ми 5 дни след като го пих, попринцип цикълът ми е 6 дни а до днес стават 10 дни Shocked гадна работа #Cussing out повече не бих го пила ,освен това цикала ми беше доста по-убилен от преди ooooh! ходих на доктор и той ми каэа че понякога постинора има много неприятни странични ефекти Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 44 120
имат ефект, но ест имат и пропуски, но преди прием мн подробно прочетете опътването, защото има случаи в които не трябва да се приемат...

Общи условия

Активация на акаунт