за хапчетата ПОСТИНОР ДУО

  • 16 013
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 928
Здравейте, момичета! На мен също ми се наложи да пия Постинор Дуо, дойде ми 4-5 дни след хапчето, но не беше като обикновен цикъл, а доста по-особено. Искам да попитам всички момичета, ползвали "вълшебните" таблетки, дали цикъла след тях се измества, т.е. дали следвашата ми менструация ще е 28 дни след кървенето от Постинора или ще е нормална от първоначалното идване на менструацията. Предварително благодаря!   bouquet
Досега ми е е налагало да го пия 2 или 3 пъти. За съжаление и аз получих кървене 4-5 дни след хапчето, а след това и цикълът ми дойде нормално, без да се измести. За щастие, обаче, все пак хапчето бе подействувало ...

# 31
  • Мнения: 1 564
при мен действат. идваше ми на 4тия ден след като съм изпила хапчето. но по-добре така при спешни случаи.
Peace

# 32
  • Мнения: 311
Да ефекта им е доста силен, НО и страничните нежелани ефекти са доста силни.  Не е много препоръчителен като цяло, или ако се ползва да е рядко.

# 33
  • Мнения: 143
Ползвала съм три пъти през живота си като преди всеки път много задълбочено четох листчето с обясненията. Нямах никакви странични ефекти, освен че имах слабо кървене няколко дни след вземане на хапчетата. Иначе цикълът не ми се е измествал.
Като цяло мнението ми за хапчетата е, че е хубаво, че хората са измислили такова нещо, но имайки предвид, че са доста вредни е редно да се помисли за някакъв друг вид предпазване, а не да се разчита, че има вариант ако стане "фал".

# 34
  • Мнения: 803
Пила съм веднъж в живота си Постинор Дуо - непосредствено след акта. Изпих и 2те хапчета наведнъж (така пишеше в листовката към самото лекарство). След около седмица ми дойде цикъла (въпреки че ми беше свършил 3-4 дена преди приема на постинора). Не беше по-обилен или болезнен. За следващите месеци не мога да кажа, защото по принцип цикъла ми е нередовен (не е на хормонална основа, изследвала съм се) и не знам дали постинора му се е отразил по конкретен начин.
Освен изненадващия цикъл,други странични ефекти нямаше при мен.

Общи условия

Активация на акаунт