Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 149 - август 2024)

  • 135 170
  • 1 399
  •   1
Отговори
# 855
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 897
И при мен е страшна картинката тази година, от никъде нищо, а участвам както винаги до сега. Чаши не успях да спечеля, слушалките съм 7:0 за Милка. Трагедия Simple Smile

# 856
  • Мнения: 1 597
Има развитие от вчера . Не издържах и им писах отново, след като никой не ме потърси повече. Направо им писах мислят ли да ми изпращат? След няколко часа ми върнаха, да в най - кратки срокове. Писах, че очаквам и след 10 минути го имах. Без обяснения до кога е срока му. Пак им писах, оказа се, че бил уж безсрочен. Честно да ви кажа отдъхнах си, но ми остана едно гадно чувство, че трябваше да се моля и нахалствам.

# 857
  • Sofia
  • Мнения: 5 376
И при мен нищо - участвам с покупки и в инстаграм и нищо. Не зная на какво се дължи това през настоящата година, много ли станаха измамниците - не знам.

# 858
  • Мнения: 317
Носят слушалките от 7 дейс с европът пригответе си бележките

# 859
  • Сливен
  • Мнения: 5 430
За град Сливен, магазин Дъга /ако има някой който да не е видял все още 😁/-безплатни мостри на ТеоБебе и Пуфис - Пуфис са 4ка обаче.

# 860
  • Мнения: 450
Огромно благодаря на Stoyanova.A и на Станимир за кодовете и напътствията - за две вечери - два комплекта чаши спечелих! Благодаря Sparkling HeartДа ви се връща доброто!!!
Здравейте. От един профил ли спечелихте два комплекта чаши?

# 861
  • Мнения: 4 634
Няма как да е от един. Аз още се боря за чаши като ми попадне код.
Днес има купон в Кауфланд вафла Кноперс за 1 ст.

# 862
  • Елхово
  • Мнения: 1 910
Огромно благодаря на Stoyanova.A и на Станимир за кодовете и напътствията - за две вечери - два комплекта чаши спечелих! Благодаря Sparkling HeartДа ви се връща доброто!!!
Здравейте. От един профил ли спечелихте два комплекта чаши?
От 2 различни профила!

# 863
  • Мнения: 1 795

Дойде куфара. ❤️

# 864
  • Мнения: 93
Подарявам купона за пастет, ако някой го иска да пише.

# 865
  • Сливен
  • Мнения: 5 430
Във Фейсбук ми излезе като "спонсорирано".


# 866
  • Мнения: 423
Здравейте! При взимане на нещата от Чупата, трябват ли касовите бележки?

# 867
  • Мнения: 4 634
И аз подарявам купона за пастета, така и не го заредиха при нас. Днес изтича.

# 868
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 13 360
Чета, че се търсят кодове от стъкло на КК. Такива нямам.
Отдавана излязох от игрите на КК, но да питам, кодове от пластмасови шишета трябват ли ви, или капачките директно да отиват за друга кауза?

# 869
  • Мнения: 4 634
Аз приемам кодове, ако имате излишни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт