Тегло при момиченцата от 2003 година

  • 1 797
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 238
Едва ли ще те успокоя, аз повече се притеснявах до скоро че ще стане дебеланка.
При последното мерене е 104см и 16-17кг, но тя си върви по едричка. До годинката си вървеше колкото месеци- толкова килограми, хапваше си с апетит. Сега почна да си подбира яденето и само се източва на височина, а не качва и грам вече една година. Оставила съм я без да я гоня да яде, макар че често ме хваща яд като направя нещо за нея и тя ми заяви "не го обичам" въпреки че не го е и опитала.
Децата са индивидуални, днес може да е така, след две-три години не се знае какъв апетит ще има и какви килограми ще стане.

И мойта ги прави тия номера- не обичала. Нито го е опитала нито знае какво е, но веднага - "Не обичам такова" Но сега съм му намерила цаката, казвам и първо да го помирише  Wink Wink Wink Wink Не винаги помага, но често има ефект.

# 16
  • Мнения: 1 238
  След като видях снимката не разбирам какво те притеснява. Детето изглежда идеално. За статистиката - моето януарче е 14 кг., при ръст 103.

Дано е така.
Незнам как изглежда снимката, но краката и са точно колкото ръцете ми. А талииката и е горе долу една моя педя...

# 17
  • Мнения: 1 187
Ели е 15 кг., 102см.

# 18
# 19
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
За статистиката височина 104 см, тегло 17 кг. Повечето от дрешките които купувам са за ръст 110 см. защото тези за 104 см. са и къси ръкавите и крачолите. Родена е в началото на март.

# 20
  • Мнения: 1 744
Моята Вики е 17кг и 102 см. Последните две кила наддаде през последните -2-3месеца. Децата на тази възраст по-принцип са много подвижни. Важното е да не е унила и отпусната.
А и като гледам снимката си е идеално детенцето.
Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 3 679
Таня е 15 кг, 100 см.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
tornerosse - съвсем си е наред Оли. Чудно детенце е. Ако е здрава и има апетит, какво значение имат кг. Може да е грацилна просто. С лек и фин кокъл, каквато е щерката.
За да не се шашкаш излишно, веднага ти казвам, че тя на 3г. беше около 11кг. Сега е на 9г. (и малко) и тежи 23-24кг., при ръст 138см. Дали някой може да си го представи?!  Twisted Evil

Инак синчето ми е 2003-та. Той беше добре, допреди да хване грипчетоп тази зима. Сега едва ли има и 15кг. Над 1м. е висок, но не знам точно колко...

Лека вметка - къси панталонки за лятото моите си ги менкат без проблем. Единия събува, другия обува. Еднакви дупенца по р-р.

# 23
  • Мнения: 872
Моята девойка е около 15.5 кг и е 102 см.
Но има една приятелка връсничка, която е 12 кг. Изглежат и двете нормално.

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 18:10 от pepa georgieva

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 123
Моите дечица и двете са едрички -  и на кг. и на см.
Ия е около 106см 18кг. - по-висока е от едно съседче с годинка по-голямо от нея.
Но то си е и до ген.
Важното е, че си е здраво и жизнено детето и си хапва Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Вики е октомврийче, тежи към 13 кг. Не знам колко е висока, но при родители като нас, т.е. ниски и слаби, няма как да очаквам детето ми да е едричко.  Wink

# 26
  • Мнения: 2 353
  Да не говорим, че килограмите варират. Аз бях доста пълничко детенце докъм 4-5-годишна възраст, а като станах на шест изведнъж отслабнах и оттогава съм слаба. Свекърва ми е била слабушко, а впоследствие напълняла и от 40 години насам е дебелушко.
 

# 27
  • София
  • Мнения: 1 844
Сани е родена август - в момента е 102 см., а теглото й варира между 15 и 16 кг.

# 28
  • София
  • Мнения: 568
Родена е през март. Ръст 107, теглото варира между 15- 16 кг. от 1 година насам.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 823
Според мен не трябва да се притесняваш.Ели е родена верно през декември 2003,но също е 13кг и е близо 100см(см и не ги знам).Аз изобщо не се притеснявам.Важен фактор са гените.Понеже аз съм си  дребничка и като съм била малка,са щели да ми дават ,както майка ми се изразява ,хапчета за апетит и затова,че сега моята капризна щерка се храни с много подканяния и ,че трябва да влизаме в роли...Честно казано я виждам ,че има енергия не за едно,ами за две деца и затова нямам никакви притеснения около ръста и теглото и.Според мен си е в нормата и твоето дете.

Общи условия

Активация на акаунт