Кои аромати и парфюми ви действат възбуждащо?

  • 3 094
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
Никои  Naughty
Възбуждам се само от умни мъже  Heart Eyes
           СЪщата съм  Peace.

# 16
  • Мнения: 2 792
  Миризмата на лак за паркет/ дърво определено ми действа възбуждащо странно, но факт, който съм доволна, че установих навреме....Можеше да си пропилея живота без да съм наясно какъв силен афродизиак неглижирам.
  п.п. Не чак толкова възбуждащо, че да се метна на първия срещнат  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 2 381
Joy  Joy  Joy
И на мен, но не толкова колкото "Ултравиолет".

# 18
  • Мнения: 990
Случвало ми се е да се обръщам след мъж само заради парфюма, с който е. Определено има мъжки аромати, които ми действат вълнуващо Wink Такъв например е Емпорио на Армани.
И при мен е по същия начин. Парфюмите са ми голяма страст .

# 19
  • София
  • Мнения: 2 161
Carolina Herrrera 212

Може би защото ми навява спомени Embarassed

# 20
  • Мнения: 3 423
Знае ли някой как ухае Асен Агов?
Е, такава миризма не понасям.
Има някакви адски сладникави аромати,
така и не знам какви са, ама ме удрят
в носа много яко, като мухозол са или
като сироп за кашлица, не знам що тия
мъже толкова си ги слагат. Да не им налетя
ли, що ли. Гамата на Sander for men ме кефи.

# 21
  • Мнения: 1 732
Miracle на Lancome, съчетан с един неповторим горчиво-тръпчив аромат, носещ се около един конкретен мъж...Лудост ме хваща!

# 22
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И да не са бели

# 23
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Честно казано се сещам за един единствен мъжки парфюм, от който ми се подкосяват краката и него като че ли не го произвеждат вече - PHOTO на Lagerfeld. Но виж има една миризма, по-скоро съвкупност от миризми , на коят трудно мога да устоявам - аромата на прясно сварено кафе, лек мъжки парфюм и море.

# 24
  • Мнения: 3 611
Ароматът на чист (непарфюмиран) мъж ... особено въzбуждащо ми действа   Wink
Също и ароматът на гора, на борове ...

Относно парфюмите - дълги години бях фенка на Аквата на Дж. Армани, но явно ми е поомръzнал, щом сега грам не мога да го трая. В момента нямам любим такъв.

# 25
  • Мнения: 4 734
Ароматът на ванилия и на кокос.

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
навяват ми разни спомени, някой аромати (Олд Спайс и Фаренхайт) и затова ги харесвам. Но чак възбуда... Whistling

# 27
  • Мнения: 3 447
Ароматът на ванилия и на кокос.
Joy Кас, е сега е моментът да ти се предложа - изкъпала съм се с ванилия и съм се намазала с кокос... как пък съм уцелила комбинацията  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 734
Ми опни се да се възползвам Simple Smile То тъй и тъй на тези аромати все жени ми ухаят, ясна е работата  Whistling

# 29
  • Мнения: 14 654
преди два дни водих детето в зоопарка и на табелката на едно животно (забравих как се нарича, но е близо до вълците) пише, че секретите от аналните му жзели отдавна се използват за направата на парфюми, точно защото имат възбуждащо действие

Общи условия

Активация на акаунт