неочаквано забременяване

  • 18 481
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
прощавайте ако се повтарям с въпроса , Но възмойно ли е и някой друг да се е изненадал така - прекъснат НАВРЕМЕ секс. (от 20 години безотказно деъства така)акт, без да е период на оволация и - положителен тест и потвърдена бременност? Случайност ли е или ....споделете опит, ако може, моля

# 1
  • Мнения: 718
Прекъснатият полов акт не е средство за предпазване от бременност. А овулацията при всяка жена настъпва индивидуално. Около мен има доста случаи като твоя. Ако се поразровиш из форума, ще намериш и много подобни теми.

# 2
  • Мнения: 6 274
Напълно възможно, ако през времето в което според теб не си имала овулация не сте се пазили.

# 3
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Прекъснатият полов акт не е средство за предпазване от бременност. А овулацията при всяка жена настъпва индивидуално. Около мен има доста случаи като твоя. Ако се поразровиш из форума, ще намериш и много подобни теми.

 Peace

Възможно е  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 447
При положение,че си бременна,значи е възможно...

# 5
  • Мнения: 2 521
Що жени са забременели по този начин Mr. Green
Случаен положителен тест не съм срещала.Щом има две чертички,има и нещо друго,не просто случайност Wink

# 6
  • малко градче
  • Мнения: 188

     Какво да ти кажа.  Ей така имам и син ( да ми е жив и здрав).   С пазене с прекъснат полов акт и изобщо без намерение в този момент за бебе.  На всичкото отгоре  имахме през целия месец само два полови контакта. 

       Бог си знае работата. Сега в къщи е голяма веселба. newsm68   

# 7
  • Мнения: 5 393
Естествено, че може да се забременее. "Навреме" прекъснат полов акт? Не вярвам, че съществува такова нещо. Мъжът може да изпуска по малко семенна течност без дори да се усети. А овулацията се мени и то често.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Прекъснатият полов акт не е средство за предпазване от бременност. А овулацията при всяка жена настъпва индивидуално. Около мен има доста случаи като твоя. Ако се поразровиш из форума, ще намериш и много подобни теми.
Peace
Леко бременеене Hug

# 9
  • Мнения: 304
100% възможно.При мен също се случи,а и наистина щом теста е положителен,значи няма грешка.Имай в предвид,а и е доказано научно,че мъжете изпуска семенна течност,макар и съвсем малко,от удоволствие по време на самия полов акт.Сега вече си остава само вашето решение за бебето.

# 10
  • Мнения: 4 872
Що жени са забременели по този начин Mr. Green

Аз съм една от тях. Да ми е жив и здрав малчугана  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 2 153
100% възможно.При мен също се случи,а и наистина щом теста е положителен,значи няма грешка.Имай в предвид,а и е доказано научно,че мъжете изпуска семенна течност,макар и съвсем малко,от удоволствие по време на самия полов акт.

Да и това става несъзнателно и неусетно за него! Прекъснатият полов акт не е средство за предпазване от бременност.

# 12
  • Мнения: 2 013
При положение,че си бременна,значи е възможно...

Точно!  Peace
Аз също така съм се пазела дълги години,но за щастие не съм имала нежелани изненади.

# 13
  • Мнения: 46 516
100% възможно.При мен също се случи,а и наистина щом теста е положителен,значи няма грешка.Имай в предвид,а и е доказано научно,че мъжете изпуска семенна течност,макар и съвсем малко,от удоволствие по време на самия полов акт.Сега вече си остава само вашето решение за бебето.


Именно. Преди аякулацията, по време на самия акт. Никаква случайност не е да забременееш при секс без предпазни средства, какъвто си практикувала.

Лека бременност Peace

# 14
  • Мнения: 453
Близо 5 години се пазихме така и първото дете така "стана". Не съжаляваме!
Честито!

Общи условия

Активация на акаунт