неочаквано забременяване

  • 18 492
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Възможно е да  Wink, ние също така се пазехме, но сме нямали изненади като тази.

# 16
  • Мнения: 251
Аз пък си мисля че хора които се пазят по този начин са една идея решени вече да имат бебе. WinkОт собствен опит! Peace

# 17
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Напълно е възможно, имам приятелка забременяла по този начин  Peace

# 18
  • Мнения: 1 763
Аз съм забременявала при пазене с прекъснат полов акт. Година и нещо се пазехме така, преди да забременея. След като видях двете чертички, реших, че ще имам две деца, но след това ставам луд фен на презервативите. За съжаление бременността ми беше неуспешна, а за такова "пазене" вече не си и помислям.

# 19
  • Мнения: 1 558
Да,възможно е и е твърде често срещано  Rolling Eyes

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 553
То това си е  жив късмет толкова години и по този начин да се пазите .

# 21
  • Мнения: 753
Уплашихте ме с доказателствата  Embarassed
Поради две секции са ми казали  да поизчакам с трето....
А все така се пазим.

# 22
  • Мнения: 2 658
Що жени са забременели по този начин Mr. Green

Аз съм една от тях. Да ми е жив и здрав малчугана  Heart Eyes
Абсолютно и аz така, само че да ми е жива и zдрава куклата.
И то след 12г все такова паzене беz пропуски преz цялото време (първото ни дете бе планирано). Мислех, че е беzоткаzно, ако се поzнавате добре и мъжът е сигурен в себе си, но... ето, факт. Преди не вярвах, че така става. Бях чувала, чела и т.н., но все пак не вярвах, каzвах  си "да бе да, толкова са се и паzели". Обаче май си е по_скоро късмет, ако не се случи...
Тук пишат много жени, zабременели с такова "паzене". Дори след дългогодишен "опит", като мен. Та вече не се съмнявам хич, така да се каже  Wink

# 23
  • Мнения: 114
И аз се очудвам,че с прекъснат полов акт може да се забременее  Rolling Eyes.
До сега само така сме се пазеле,и до сега слва богу не е имало ексцесии.
Желаята ти леко бременеене,стига да искаш това дете де ....

# 24
  • Мнения: 2 960
Както са ти казали -това не е надежден метод за пазене.Случаи такива колкото щеш.
След първото планирано детенце -сме се пазили и с прекъснат полов акт и с презервативи.
При нас "изненади"не е имало...и второто си го планирахме ...но ние така или иначе знаехме ,че  ще си имаме и второ дете .
Виж сега вече не бих залагала на прекъснат полов акт...мммдааа. bowuu

# 25
  • Мнения: 1 424
Напълно е възможно. Моя позната има близнаци от такова " предпазване ", както и още много жени са забременявали по този начин.

# 26
  • Мнения: 400
Всички са ти казали,че е възможно,няма да се повтарям и аз Laughing
Лека бременност ти желая Grinning

# 27
  • Мнения: 707
Щом правиш любов с мъж не е невъзможно  Mr. Green.
Лека бременност!

# 28
  • Мнения: 9 450
И ние сме се пазили по този начин!
Щом си забременяла,значи е възможно,нали? Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 23 098
И моя приятелка беше постресена, че е забременяла по описания от теб начин. Прекъснатият полов акт не е средство против забременяване! Жени забременяват и с пиене на хапчета и със спирали, пък какво остава за такъв вид "пазене"!

Общи условия

Активация на акаунт