Мартенички най-засмени за СЕПТЕМВРИЙЧЕТАТА бели и червени!

  • 9 065
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Честит имен ден на Теа, Бобчо и всички празнуващи! Да са ни живи, здрави, весели и щастливи!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Пипи, разплака ме, толкова е истиснско това, което си написала. Тези, които имат по-малки дечица засега може и да не го разбират, но всички някога ще видят че е точно така Sad В същия стил получих вчера едно стихотворение. За съжаление в момента не ми се отваря пощата където е , ще го пусна по-късно да го прочетете.

Весел празник момичета!   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 528
 wavey yes thumbsup  Stuck Out Tongue Winking Eye sohappy yesyes Kissing Heart lovekiss Kissing Heart
Здравейте за днес се наработих.Не продадох нито една мартеница,замръзна ми мозъка от студ cold coldи викнах мъжо да си ме прибере.Вервайте ми Joy 1 4ас бях под врелия душ докато се сгрея,а хем се бях облякла.
Честит рожден ден bdbaloni baloni hbday newsm59  Gift на всички който пропуснах.Да ви кажа че от както продавам мартеници или казано по друго яче не се ядосвам на белите на ВЕроника,който със всеки изминат ден са повече.Да му мисли майка ми.За срещата съм с четири ръце за.Идвам.
Детето Весиаз мойта я отбих на 7месеца и половина.Стана спонтанно.Кърмата ми беше съвсем накрая итя не й стигаше та й давах Ам.ПОжене на мене ми намаля от претеснение затова я отбих,иначе можеби до към 1г можех да я кърмя.
Аник и аз бях решила на Цветница да кръстя ВЕроника ,но попа ми каза "Ха изчакай да мине Великден и веднага след него може.   "И аз реших че може да по изчака за след 8 април когато е ВЕликден.Сори че ти се проваля празненството,но съм сигурна че след това ще направиш още по хубаво.
Пипи67 и Деуси да са ви живи и здрави малките-големи именици.Не съм се включвала от няколко дена и вече среща заформяте.
Марис добре си се справила с темичката като за първи път.Даже перфектно.
Аз евентуално от 1 април ще се връщам на работа,та ако не я искат Веронка в яслата в която са я приели при майка ми в Толстой,тя обеща да я гледа.ЩЕ ли да се редуват с другата баба.Да ви се оплача.Онзи ден в сряда като ми беше първия работен ден,когато се прибрах Вероника даже не ме и погледна.Мина покрай мене като покрай пътен знак,даде  Kissing Heartна баща си,но не искаше неговата защото бодеше-не се беше избръднал и с ефхръцна и си отиде на някъде.Гушках я ,а тя ми биеше шамари.Беше ми сърдита.Снощи като й донесах от любимете киндер шоколадчета ,бях най добрата мама на света.То не бяха целувки ,то не бяха прегръдки,докато не и дадох едно шоколадче и когато тя ми пойска второ бях най лошата мама ама какво да се прави,по две ще й доеде малко множко.Та такива ми ти работи с моята дъщеря.
Вещи радвам се че наш човек имам модератор
Ще ви оставям и ще отида малко да  smile3524 при тати и ВЕроника че съм станала в 7 часа.

# 17
  • Мнения: 919
[
А за Букурещ или Будапеща и аз знам вече къде е била Пипиолето  Joy

Пипиолето беше в Букурещ  Laughing

За срещата казвам, че ще дойда, ама ще дойда ли... newsm78 надявам се

Аз пък сега се чудя как да науча Вероника да заспива преди 24.00 часа. Какво ли не опитвам и резултатът е все един и същ. Спи й се, но тича, разказва и какво ли не само да не заспи. В чудо съм се видяла. На мен ми се спи, но...трябва да си играем. Давайте съвети.

Да попитам, ако някой е ходил на химичен пилинг с TCL да сподели. Сега започнах с Бадемова киселина, но следващата процедура ще е с TCL.

Пипи67 убедена съм в правотата на думите ти. Понякога я гледам и си мисля, че искам да спра времето. Често вече не ми дава да я гушкам, дърпа се. Става ми мъчно, но се надявам , че като порастне още малко пак ще дойде период на гушкане. Сега иска само да бяга и да си играе Hug

Мариска ти кога пътуваш?

Днес времето е отврат. Такъв вятър вие, че не е за живи хора навън. Но МОЛЪТ работи  Mr. Green и човек винаги може да намери нещо и за себе си.

Ами чао милички    Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 2 171
Честит Имен Ден на Тея на Пипи67, Бобчо на Дейзи и на всички малки и големи момичета и момчета, носещи името Теодора, Теодор, Тодор, Божидара, Божидар  bouquet
Да са живи и здрави всички именници Hug

# 19
  • Мнения: 2 494
Честит имен ден на всички малки и големи именници!!!


Ние с Йони сме добре, гледкаме се, всеки ден нови щуротии, ама знаете как е  Mr. Green

...............И малко по малко това време си отива. Тя става все по-умна, все по-разбираща и вес по-самостоятелна. И само вечер, когато я гушна, ми показва този ден дали й е стигнала майчината ласка или не. Понякога щом си  изпие млякото, става и иска да си ляга в леглото. А друг път дълго се гушка, гали ме и понякога заспива гушната в мен. Няма по- хубав момент от деня !
И съжалявам, че съм си мислела, че има нещо по- важно от тези моменти, когато другите ми деца бяха малки, защото тези мигове безвъзвратно отлитат.

Обичайте децата си с цялата майчина любов, на която сте способни!
Вие сте всичко за тях![/color]
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Пипи, направо ме разплака, страхотно си го написала! И аз така го чувствам и си я гушкам всяка вечер и всеки път, когато поиска, защото осъзнавам, че ще дойде момент, когато няма да иска, но така е в живота........и постоянно и повтарям колко много я обичам и колко е прекрасна, добра и умна  Heart Eyes

Днес Йоана стана на годинка и 5 месеца, след месец ще направи година и половина, а това вече си е ...........ехееееееееее, голямо момиче! Flutter Лети си времето и това е!  Rolling Eyes
Целувки на всички сладурчета!

# 20
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета, радвам се че съм успяла да доксна сърцата ви! Hug

Просто снощи, докато я приспивах и  си мислех колко големи вече са другите ми деца и си поплаках.
Почувствах огромна нужда да споделя с някого, а с кого друг, ако не с вас  Hug Ако кажа на мъжът ми, най- много да ме погледне смаяно   Simple Smile , мъжете не ги разбират така тези неща.За тях е важно детето да е осигурено и здраво, но нали за това сме двама родители- от едниния материалната страна, от другият- емоционалната  Mr. Green

Съжалявам за тъжното настроение на този ден, но понякога чувствам, че толкова ги обичам, че чак ще се пръсна!

Дейси, съжелявам че забравих Бобчо! Зло да го забрави, да ви е жив и здрав!  bouquet

Меги, нали за това казвам, че времето лети- децата ни вече са по-близко до втората си годинка, отколкото до първата. И докато се обърнем, че честитим втората свещичка!

Благодаря за поздравленията, много ви обичам! С всеки изминал ден ви чувствам все по- близки и по-нужни!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 47
Честито на сладките Теа и Бобчо,да са живи и здрави  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 823
Честито на Теа, Бобчо и на всички празнуващи днес! Със здраве и гордост да носят красивите си имена! 
 bouquet  bouquet  bouquet

Да почерпя и аз виртуално за здравето и на моят малък Тео, който също празнува днес!


Пипи67, прекрасно е всичко, което си написала! Разчувства ме много наистина и ми стана мъчно. Как ще изкарам още месец и половина без да видя Тео не знам. Ама аз съм си виновна, че го оставих  Cry

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Честит Имен ден и на Тео! Да е жив, здрави и много весел!!!
 newsm51 newsm51 newsm51

А ето и стихотворението , за което ви казах днес.

Ръцете ми заети бяха през деня.
Не можех да играя или да ти почета;
Когато молеше и канеше ме ти,
за теб минутка аз не отделих.

Днес кърпих дрехите и сготвих,после прах,
ти дотърча с рисунка и със весел смях
и каза:"Мамо,виж каква шега!"
Аз рекох:"Синко,чакай малко,не сега".

Внимавам хубаво да те завивам,
молитвата като си кажеш и излизам,
на пръсти отивам лампата да загася -
а трябвало е още миг да постоя.

Животът кратък е,годините летят и изведнъж -
момченцето пораснало е и е вече мъж.
Не е край теб с молбите си безкрайни
и не споделя скъпоценните си тайни.

Албумите с картинки са прибрани,
игрите до една са изиграни.
Молитвата вечерна,целувка за нощта -
това са вече минали неща.

Ръцете ми,заети постоянно,
сега притихнали стоят.
Тъй бавен,муден,празен е денят.
Да можех да се върна и да сторя
онези нещица,които искаше ми ти с:"Мамо,моля!"
 

# 24
  • Мнения: 467
Ух... докато стигна да пиша, то минал празника:-((

Честито на патерички на Тея и Тео и Бобчо!
Да са здравички, усмихнати и по-безопасни да са им беличките:-)) Hug Praynig Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 052
Честито на всички с поводи и без поводи!
Благодаря за честитките, не съм имала време, и сега се разрових.
Много ми се иска да дойда на срещата, но на 2-ри имаме тежко гости  Sad
Весело да си изкарате!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 393
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА ИМЕННИЦИТЕ на патерица  Embarassed

Момичета, попът каза, че може да се прави кръщене  Grinning Не ми се вярва само в Банско да е позволено  Wink Така че датата е 24 март, а аз почти всичко съм подготвила. Остава само да ми потвърдят гостите, че нашите са от далИеко, а на 23 март един общ проятел ще прави рожден ден в Ст.Загора, не знам как ще се вдигнат на другата сутрин да дойдат до Банско  Crazy

За срещата: аз съм си в Сф днес и утре, та за 2-ри не мога да  дойда пак, пък и петък и събота са ми натоварени на мен. Първоначалната идея за около 8-ми и по-точно след 8-ми март ме устройваше повече, но не се съобразявайте с мен. По-нататък ще съм по-свободна и ще успея  Peace

pipiole, виж във форума на www.tialoto.bg дали няма повече мнения за пилинга. Аз знам, че какъвто и да е, не трябва да се прави повече от 1 път годишно, особено на твоята млада кожа  Naughty

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 11:06 от aniK

# 27
  • Мнения: 5 393
Добър ден

Аз срам несрам, ама да се похваля- преди 20минути станах от сън Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes
Мъжа ми взе малкия от сутринта ,първо да си играят в хола, после само влезе да ми каже, че излиза с него -щял да го води в Дианабад при баба си и при майка ми......Вика ми"Айде поспи си малко", а аз "Не бе, ей сега ставам след 10 минути" (действието се развива в 9 и 30).Е, благополучно отворих оче в 12 и 30.Припомних си старите времена, когато в неделя спях до 1-2 часа(голямя поспаланка съм си, и това ми беше единствения ден за спане).Та така.....
Пепа-да ти е жив и здрав Тео- и аз вчера го забравих, съжалявам(а хем е адаш на брат ми ooooh!bouquet  bouquet  bouquet
Вчера бяхме на гости, Иво беше ужасно кисел целия ден, не пожела да спи и като отидохме към 2 часа вече яко се беше разлигавил.Заспа чак към 4 и нещо, за около 1 час , и после пак мрънкане Tired Tired TiredНаправо се изнервих жестоко-той по принцип не прави такива изпълнения и не съм свикнала.
Пипи67-растат си децата.Аз това го виждам по отношение на малкия ми брат.Разликата ни е 10 години, и аз го отгледах заедно с майка ми и баба ми-направо си ми беше като детенце, нищо че бях малка.Та си го спомням какъв беше, и как се променяше пред очите ми, и сега е един лонгур метър и 80 на почти 17 години, бръсне се, гаджета яко..... CrazyОбича си ме, ама гледам че вече съм му в категория скучни, или там някъде.Абе.... времето си лети.
Пипиоле- линка ,който ти е дала АниК е полезен, има инфо в него.Аз не съм много запозната с химическия пилинг, но имам една позната ,която си направи и беше ужас първите няколко дни след това.Не знам дали е подходящ сезона сега за такава процедура, май по-добре е пролетта, и в никакъв случай през лятото.Кожата става изключително чувствителна след тази процедура.На нея и бяха казали да не излиза първите няколко дни, после да се пази от слънцето и т.н.
Вещи-стихотворението е направо......Заседна ми буца в гърлото. Cry

# 28
  • Мнения: 352
Здравейте и от нас!Честито на всички именници на патерица!
Ние малко се поизгубихме,но мама е на диета и все в "красива мама" виси.
Днес е много студено ,направо умрях от студ.Реших че времето е подходящо за разходка,съжалих 5 мин.след като постояхме на вън.
Видях ,че нова среща се заформя, дано този път успея да дойда.
Mecho Pux завиждам ти благородно за наспиването!
Лек ден на всички!   Ще се постарая да се вкючвам по-често при вас!

# 29
  • Мнения: 919
Момичета, wижте в какво се влюбих  http://www.mothercare.com/gp/product/B000JFFBH8/sr=1-44/qid=1168 … 1031&mcb=core
и ми кажете как мога да го поръчам. До сега не съм поръчвала от чужди сайтове. Можете ли да помогнете с малко инфo
Вие имате ли триколки?
Вероника си няма и само се чуди на кое дете да гепи. Чиполиновците не ме кефят

Общи условия

Активация на акаунт