Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 23

  • 59 041
  • 750
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 311
Аз отдавна имам приложението, но едва сега сканиран продуктите, които ползвам след къпане... Положението е ЗЕРО!
Скрит текст:

# 556
  • Бургас
  • Мнения: 8 994
А то има ли изобщо лак за нокти който това приложение да е одобрило? Не се заяждам, питам от искрено любопитство.

Ами няма как. В лаковете за нокти изначално се влагат продукти, които не са особено ОК, като например разтворители.

Мен ако питат и глицерина като съставка трябва да е с червено вместо зелено. На хора с акнеична кожа действа много зле.

# 557
  • Deutschland
  • Мнения: 8 438
Това са продуктите от коледния календар на Балеа. Ако някой се интересува. Аз не съм ги купила, снимката е от приятелка

# 558
  • Мнения: 25 914
А то има ли изобщо лак за нокти който това приложение да е одобрило? Не се заяждам, питам от искрено любопитство.

Ами няма как. В лаковете за нокти изначално се влагат продукти, които не са особено ОК, като например разтворители.

Мен ако питат и глицерина като съставка трябва да е с червено вместо зелено. На хора с акнеична кожа действа много зле.
А, по-скоро риторичен въпрос беше. Аз повече ще се изненадам ако видя нормален лак за нокти да излезе в зелено по тия критерии Grinning Не търся такъв де, просто се изненадвам че други търсят. Има разни детски на водна основа, евентуално от тях ако има някой, но за нормален лак не ми се вярва.

# 559
  • Бургас
  • Мнения: 8 994
Въхххх, колко е струвал коледния календар на Балея?

# 560
# 561
  • Мнения: 7 916
Всичко изглежда еднакво 😏

# 562
  • Мнения: 1 766
Общо взето всяка година е почти един и същ. Обаче сега забелязвам само 1 продукт за пълнеж, всичко друго е козметика. Четка за коса с огледало:
Скрит текст:
Всяка година се чудя да го взема ли и покрай Черния петък се отказвам от всякакви календари, като похарча повече пари и се затрупам с други продукти Sweat Smile

# 563
  • Мнения: 2 524
Пробвах да изтегля Inci и директно ме таксува 10 лв на месец, айде не мерси. Delete! 😭

# 564
  • Бургас
  • Мнения: 8 994
Пробвах да изтегля Inci и директно ме таксува 10 лв на месец, айде не мерси. Delete! 😭

Приложението е безплатно. Да не би нещо друго да сте изтеглили.
Освен това има сайт, където може да гледате нещата директно в сайта без да се тегли приложение.
https://incidecoder.com/

# 565
  • Deutschland
  • Мнения: 8 438
И аз не купувам календари. Затрупана съм с козметика и ако домъкна накуп още, сигурно ще ме изгонят от вкъщи 😂

# 566
  • Мнения: 901
Пробвах да изтегля Inci и директно ме таксува 10 лв на месец, айде не мерси. Delete! 😭

Приложението е INCI Beauty и е безплатно

# 567
  • Мнения: 2 708
Щом сте натрупали много козметика преценте и почвайте да обменяте както примерно обменят купоните в групата за лидъл. С куриерите не се занимавайте. Веднага ше ви налазят имамници/ки. Само предаване на живо и плащане с точно приготвена сума.

# 568
  • Варна
  • Мнения: 11 394
Още някои неща тествах с приложението.
Зарибяващо е 😁

Това кокосово масло от Лили прави краищата на косата ми ужасни - стават все едно мръсни, като на клечки, сякаш косата не е мита с дни. Чак се чудя защо още не е в коша, но има добър рейтинг, хаха.


Лакочистител от ДМ



Балсамите за устни Балеа, най-много харесвам в лилаво който е.



Този крем за тяло от Лидл ми е любим - лека, бързо попиваща консистенция.



Вода за уста от Лидл.

# 569
  • Мнения: 2 451
Според мен става някакво объркване. Рейтингът в inci beauty е по отношение безвредност на съставките, а не качества на продукта. Това са две съвсем различни неща.

Общи условия

Активация на акаунт