А има ли тук...НЕшофьорки

  • 2 632
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз нямам книжка,май и няма да изкарам.Ами не ме влече.Най-интересното е че от 7-8 год. съм в бизнеса с авточасти.

# 76
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз нямам книжка,май и няма да изкарам.Ами не ме влече.Най-интересното е че от 7-8 год. съм в бизнеса с авточасти.

хехехехехеххеех  Joy да си виждала обущар, с читав чепик?!  Rolling Eyes

Момичета, да ви кажа честно, ако не се подвизавахме в Сф, а в някой друг малък град, бих се отпуснала на мига. Но тук всеки кара, както може, а не според правилата и това ме нерви адски. Не знам мъж ми какви слонски нерви има, та ни веднъж не реагира на инферктни ситуации, но аз яко се спичам Confused.

И ако някой паркира, като че ли баща му е собственик на пустиня, това задължително е жена. Еле пък по самото платно, как си личи от км, че возилото е управлявано от жена  ooooh! Еми не искам майка ми и аз да сме спрягани многократно на ден  Naughty
Туй то. Ако бяхме законова държава, веднага яхам една моторетка. Цар съм.  bowuu

# 77
  • Мнения: 183
имам...но трудно могат да ме накарат да се кача от ляво на колата,но да се возя умирам от кеф сега ако ме зарадват с кола може и да се променя но за сега не ми се кара много много #Crazy

# 78
  • Мнения: 949
И аз нямам книжка.

# 79
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 260
И аз съм от пишман-шофьорките Confused
Имам книжка от 95-та, седи си на трупчета в къщи. Страх ме е, а и собствена кола нямаме.
От известно време прибирам семейството от гости няколко пъти в месеца със служебната кола на мъжа ми. Общо взето се поотпуснах, но си е каране в доста по-спокоен трафик. С паркирането съм зле - мъжът ми твърди, че с практиката ще се оправи.
На това отгоре започвам работа, която изисква каране на кола, и то в центъра на София - това ме плаши повече, отколкото самата работа Rolling Eyes Ще видим какво ще излезе Tired

# 80
  • Мнения: 5 370
И аз съм от пишман-шофьорките Confused
Имам книжка от 95-та, седи си на трупчета в къщи. Страх ме е, а и собствена кола нямаме.
От известно време прибирам семейството от гости няколко пъти в месеца със служебната кола на мъжа ми. Общо взето се поотпуснах, но си е каране в доста по-спокоен трафик. С паркирането съм зле - мъжът ми твърди, че с практиката ще се оправи.
На това отгоре започвам работа, която изисква каране на кола, и то в центъра на София - това ме плаши повече, отколкото самата работа Rolling Eyes Ще видим какво ще излезе Tired

Ох, да ти кажа честно, повече ще имаш ядове и бели коси с паркирането.
Казвам ти го от собствен опит....хем не живеем в суперцентралната част, но всичко живо, което не успее да се класира около Витошка, паркира около нас....мъъъъъкааааааа.

# 81
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 260
Ох, и аз така си мисля ooooh! Стомаха ми е на топка заради това, а аз още не съм започнала работа Tired

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
И аз не съм.И май нямам желание.На 18 год.си изхарчих парите за шоф.курсове,които баща ми беше приготвил.Обаче обиколих всички магазини.Голям кеф!

# 83
  • Мнения: 5 140
Аз имам книжка, но като се гледам така ще си остана в клуба на НЕшофьорките.
Джиткам си пеша и с градски транспорт и това е.

# 84
  • Мнения: 207
винаги  съм си мечтала да карам кола,възхищавам се на всички дами които шофират,но уви -останах си само с мечтите,просто нямам смелост,мисля си че няма да мога да се справя -поради тази причина си оставам в клуба на НЕШОФЬОРКИТЕ,а мъжлето ми е личен шофьор

# 85
  • Мнения: 48 103
и аз съм от нешофьорките Rolling Eyes
хич нямам желание да се уча, много ме е страх Embarassed

# 86
  • Мнения: 3 886
и аз съм от нешофьорките Rolling Eyes
хич нямам желание да се уча, много ме е страх Embarassed
и аз така голямо шубе съм Tired

# 87
  • Мнения: 2 755
Според мъжа ми не мога и колело да карам.
Хаха, според моя аз дори не мога да пресичам.
В интерес на истината- колело карам, и ски, .... Явно проблемът при мен не е в липсата на двигателна култура.
Laughing Знам си аз, че мъжете са в основата на мита, че от жена шофьор не става. Елиминират конкуренцията за семейната кола. Така де, не се поддържат лесно две, че и повече коли.  Wink Laughing
Продължавам да твърдя, че само която не е пожелала, само тя не се е научила да шофира. Е, винаги има по-добри и по-лоши. Освободете съзнанието си от предразсъдъка, че не ставате за шофьори и ........приятно шофиране.   car003 ( съвет от една кака с 21 годишен стаж зад волана ) Wink

# 88
  • Мнения: 5 370
Тонита, тебе поне те познавам и искам да ти кажа, че ти ИМАШ УСЕТ за колите просто. Помниш ли как ТИ търсеше новата кола за вашето семейство? Не са съпоставими нещата, вярвай ми. Аз уча езици, например, адски мързеливо-без никакви усилия почти. Но ме е страх да стана шофьор или, примерно, да се отпусна да плувам. Embarassed

# 89
  • Мнения: 2 755
Тонита, тебе поне те познавам и искам да ти кажа, че ти ИМАШ УСЕТ за колите просто. Помниш ли как ТИ търсеше новата кола за вашето семейство? Не са съпоставими нещата, вярвай ми. Аз уча езици, например, адски мързеливо-без никакви усилия почти. Но ме е страх да стана шофьор или, примерно, да се отпусна да плувам. Embarassed
Имаш нужда от леко побутване в тази насока... Като за начало те каня на плуване. Идваш ли?

Общи условия

Активация на акаунт