Предимствата на недоклащането

  • 1 945
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Другия термин на клатенето е плющенето. Значи недоклатените са недоплющяни Naughty

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Недоклатен звучи по-изискано. Не, че по същество се различава...

# 17
  • Мнения: 3 405
Ах, сетих се, от недолкащане излизат пъпки. Викат още пъпки-недое.ки. Сигурно е гадно Mr. Green

# 18
  • Мнения: 27 524
Затъпяваш окончателно и губиш връзка с главния мозък, както и с действителността. Освен това крилете могат и да са непорочно ангелски  Flutter Току виж и до ореол го докараме  Sunglasses

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
а защо от клатенето да се завива свят? newsm78 не съм забелязала такава реакция...

# 20
  • Мнения: 1 629
какво стана с духовната храна(това излезе мръснишко Crazy)р с романтиката, шоколада, бленуването...само клатенето ли остана?

# 21
  • Мнения: 3 447
духовната храна(това излезе мръснишко Crazy)р с романтиката, шоколада, бленуването
Това е за Дом и семейство.

само клатенето ли остана?
Това пък е за Татковци.

Останалото е за тука  Mr. Green

# 22
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Зависи на какъв клон се клатиш!

# 23
  • Мнения: 1 629
Дон0, сложи си титла разпределител

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Наблюденията ми върху купища предоклатени форумки категорично изтъкват предимствата на недоклащането  Simple Smile

Да не си им светила?  Joy

# 25
  • Мнения: 3 423
Дон0, сложи си титла разпределител

или стрелочник
или гара разменна

Що съм спала досега...
Тва мойто темче било.
От недоклащането по-
коварна е само морската
болест. И кашкавалът.

Кейси, разбрах те за крилата.

# 26
  • Мнения: 27 524
Кейси, разбрах те за крилата.

Ай, стига, бе  ooooh! Не вярвам  Crossing Arms То Кейситу никой не го разбира  Naughty Въпросът е дали Кейситу сама себе си разбира  newsm78

# 27
  • Мнения: 7 837
какво стана с духовната храна(това излезе мръснишко Crazy)р с романтиката, шоколада, бленуването...само клатенето ли остана?

ССФ е романтичка, естествено. Тя се тъпче с шоколад пред компютъпа и бленува да е с Жоро01, даотслабне или поне, да почнат да й обръщат внимание.
И не, не остана само клатенето. Забравяш лапането, смученето...

п.п. Лиска, благодаря, трогната съм  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 629

Ай, стига, бе  ooooh! Не вярвам  Crossing Arms То Кейситу никой не го разбира  Naughty Въпросът е дали Кейситу сама себе си разбира  newsm78

Не се разбира, разбира се! Няма да и е интересно. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 792
 Основното предимство от недоклащането е публичното изтрещяване, след него няма начин да останеш незабелязан. Освен това тъй като съм интелектуалка и гледам научно популярни филми свалени от нет-а, много искам да заключа, че дадена сила ще придава ускорение обратнопропорционално на масата на тяло, което ускорение не зависи от скоростта на движение на системата  Sunglasses, т.е. неподценявайте сексуалната енергия, освен ако не искате да станете популярни...

Общи условия

Активация на акаунт