гъбички или нещо по сериозно ? моля ви помогнете ми !!

  • 4 225
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 817
Да, цитросепт е екстракт от семките на грейпфурта.

# 16
Благодаря ви много за всеотдайността!
Стефи,имах предвид че се прибрах вкъщи,тука ходя при една гинеколожка,докато в Сф все още нямам Cry. Казаха ми за една много добра -във Военна болница, но не знам повече.
Иначе сега имам проблем с вкарването на тампона. Толкова съм се нацепила,с извинение Sad, че ме боли да го пъхам(поне нормалните и големите, с малките нямам проблем) и съответно и изваждам Sad
Спрях от употреба интимния сапун и съм само на водичка, както ме посъветвахте. Но ако не се мажа с кремче Бочко, умирам от сърбежи и сухота..Sad
Напрежение, марморана, имаше по време на сесията ми Sad и то като никога до сега... Sad Че не беше ли драстично отслабване(а принципно съм много слаба...) и после трудно възстановяване на кг. Че пъпчици, породени от хормоналния дисбаланс...Нередовен цикъл...

Майка ми не ми е запазила час при гинеколога. Има ли смисъл да ходя изобщо след като няма да може да ме прегледа в това състояния?... Дори и само външно да е , ще ми е крайно дискомфортно Cry

# 17
  • Мнения: 9 093
Виж сега, отиваш на преглед и обясняваш всичко така както си го написала.
Ако е много болезнено, може и да не те прегледат, но трябва да отидеш, защото нещо трябва да ти се предпише.
Аз си мисля, че кремчето не емного удачно, не знам..на мен крем Здраве ми изсушава кожата Rolling Eyes Бочкото май е същия...
Иначе, защо не ползваш превръзки, а се мъчиш с тампоните...все ще изтраеш някак Simple Smile
Много ми е мъчно така като чета, но за жалост само преглед и предписани мазила ще те оправят.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт