Къдрили ли сте си...

  • 2 139
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229
Не се разбива, нищо не се прави, само мацаш и мачкаш. Grinning (за гнусливи хора не става Laughing ) Сложих и пяна за коса обаче, че беше като камък. Ето и резултата:

http://img114.imageshack.us/img114/5854/hairco2.jpg

Принципно косата ми е доста права. WhistlingGrinning

# 16
# 17
  • Мнения: 2 229
на мен ми харесва newsm10 и това с колко белтъка newsm78

И на мен ми харесва горе-долу...но някак си бих се притеснявала да изляза така. Grinning

Това е с един белтък, яйцето беше малко даже, ако ти е мнооооого дълга косата може и 2. Crazy

# 18
  • Мнения: 311
не,никога не съм го правила,ама много готино  се е получило  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 1 176


И на мен ми харесва горе-долу...но някак си бих се притеснявала да изляза така. Grinning

Това е с един белтък, яйцето беше малко даже, ако ти е мнооооого дълга косата може и 2. Crazy

защо? готино-небрежно е Sunglassesкое те притеснява?
толкова дълга ми е и на мен, ще пробвам-мерси Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 069
 Готино е! Утре да кажеш след спане как е положението!

# 21
  • Мнения: 2 849
Не .Къдрава съм си .:Чух скоро ,че с белтък ставало ефектно ,аз лично не бих се намазала .

# 22
  • Мнения: 3 611
Харесва ми как ти стои, но някак не бих се престрашила да го направя на моята.  Blush
Я кажи след иzсъхването косата ти чиста ли иzглеждаше?

# 23
  • Мнения: 2 229
Ами не знам кое ме притеснява, сигурно че знам че имам белтък по косата дори да не би предположил човек. Grinning
arrows , ми както изглежда на снимката, не ми изглежда мръсна newsm78...а на пипане (след като сложих и пяна) е все едно е с пяна за коса само. Не може да се среше обаче!
Но по-гнусливите да не се захващат, мазането с белтък е гадничко. Blush

# 24
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Уау, как ги отглеждате тия коси по 5кила  Rolling Eyes Хубав е ефектът, може и аз да мацна...

# 25
  • Мнения: 3 611
Ами не знам кое ме притеснява, сигурно че знам че имам белтък по косата дори да не би предположил човек. Grinning
arrows , ми както изглежда на снимката, не ми изглежда мръсна newsm78...а на пипане (след като сложих и пяна) е все едно е с пяна за коса само. Не може да се среше обаче!
Но по-гнусливите да не се захващат, мазането с белтък е гадничко. Blush


хм, не може да се среше...  Confused Значи евентуалното сресване е след следващото й миене...
Аz пяна zа коса никога не съм слагала, тъй че не zнам какъв ще е ефекта  Blush Къдри ли се косата от нея?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 176



хм, не може да се среше...  Confused Значи евентуалното сресване е след следващото й миене...
Аz пяна zа коса никога не съм слагала, тъй че не zнам какъв ще е ефекта  Blush Къдри ли се косата от нея?
ти с каквото и да се накъдриш-няма да можеш да се срешеш...няма начин Sunglasses

# 27
  • Мнения: 3 611



хм, не може да се среше...  Confused Значи евентуалното сресване е след следващото й миене...
Аz пяна zа коса никога не съм слагала, тъй че не zнам какъв ще е ефекта  Blush Къдри ли се косата от нея?
ти с каквото и да се накъдриш-няма да можеш да се срешеш...няма начин Sunglasses

Дали?  Shocked Не че съм имала желание някога да бъда къдрава, ама няколко масурчета в края на косата няма да ми стоят лошо  newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 1 176
пък и дори да успееш да се срешеш вече няма да го има ефекта от къдравото и така се обезсмисля всичко... Sunglasses

# 29
  • Мнения: 2 229
пък и дори да успееш да се срешеш вече няма да го има ефекта от къдравото и така се обезсмисля всичко... Sunglasses


Така е, а за пяната - не къдри, само оформя косата, фиксира горе-долу. Само с пяна мисля че можеш да се накъдриш, ако ти е по начало доста чуплива косата. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт