СПЕШНО- за модните агенции

  • 2 710
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Да не би да е "Интерсаунд"?  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 423
Тия Визаж не бяха ли фирма
за тутурутки под наем все пак?

# 17
  • Мнения: 7 474
Не се занимавай с глупости Sunglasses

# 18
  • Мнения: 10 758
Не се занимавай с глупости Sunglasses
И аз ще ти го кажа същото.
В началото на учебната година, минахаи през нашето училище.Щерката ходи на кастинг, одобриха я.Отидох до офиса.Не съм подписвала договор.Само го взех, за да го прочета.
Всичко е бош лаф.
Ако искаш пиши на Пипи67, тя ще ти обясни подробно за кво стъва въпрос Wink

# 19
  • Мнения: 6 417
Тия Визаж не бяха ли фирма
за тутурутки под наем все пак?
Ааа Лиске, виж как знаеш...най-високоплатените при това  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 274
  Синът ми също беше одобрен от Уеб моделс, но се отказахме! Далаверата е следната - 40 кинта за обучение / ако детето не идва от друга агенция/ и 50 кинта за да качат снимката на детето ти в сайта си! Отделно, че трябваше да се занимаваме всяка събота и неделя да ходим с баткото до жк. Емил Марков  ooooh!, а и той не гореше от особено желание! Все пак ако дъщеря ти има желание, струва си да опиташ! Аз бях готова да вържа таткото и да се простя със стотина лева ако дребния не беше започнал да ми обяснява колко щяло да го бъде срам  ooooh! / а в начаолото се натискаше  newsm78 /!
  Иначе ми беше обяснено как за всяко участие на детето, се заплащало или хонорар, или дрешката която е рекламирало остава за него  Peace!
  Хайде, ако подпишете да споделиш впечатления  Peace!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз се набутах лятото с 18 лв. за снимки.Още ги чакам да се обадят Tired
В момента търся визитката,ако я намеря ще свирна

# 22
  • Мнения: 7 723
В 11часа трябва да съм в офиса на агенцията  Grinning
После ще ви споделя  Wink

# 23
  • Мнения: 7 723
Искам да ви изкажа впетчатленията си от въпросната агенция- няма да споменавам името й.
Както писах снощи, обадиха ми се да ми кажат , че детето ми е одобрено, че едва ли не е най- красивото на света, че няколкочленно жури я е харесало и любезно ме поканиха да заповядам днес в офиса им , да подпишем договор. Ще спестя подробностите около мислите, които моментално ми възникнаха- представих си я вече на огромен билборд, някъде из центъра на София да рекламира луксозна марка за облекло. Бях точна- отидох точно в 11. Посрещнаха ме любезно и ми казаха да поизчакам малко, защото и осемте стола в офиса бяха заети от родители, подписващи договори. Когато влезнах, всички майки около мен бяха видимо силно развълнувани, че подписват жизненоважни договори, касаещи бъдещето на децета им. Прочетох внимателно договора и още в една от първите точки пишеше, че се заплащат 50лв, още при сключването му. Това са пари за 4- дневен курс на "обучение", като на третия ден ще дойде професионален фотограф да им направи албуми, които да бъдат пуснати в сайта на агенцията. Разходите са за наша сметка. Стана ми подозрително. Поогледах се да потърся от някой съпричастен подкрепа, но всички бяха толкова заплеснати, че не ме забелязаха, бъркаха по протмонетата си и съвсем доброволно вадеха петдесетачки. Взех договора да си го подпълня в къщи, под предлог, че нямам в себе си толкова пари. Когато излизах, продължаваха да пииждат още родители, което ме навя на мисълта, че всъщност кастинг, който беше вчера е бил само за заблуда- всички деца са одобрени. Още като се качих в колата започна да ми се избистря.
Искам да призова всички наивни родители- не се връзвайте шарлатани (защото те за мене са такива). Това са хора, които спекулират с нас, като ни настъпват по слабото място- децата ни.  Thinking

Искам само да доуточня- преди време бях записала дъщеря си в друга агенция. След като изкара курса, г- жа инструкторката ни даде да разберем, че не бива да се надяваме на чудеса. Големите фирми си имат модели, с които работят от години и никой не е навит да рискува с новаци. Ще бъде чудо на чудесата, ако ни се обадят от някоя да я наемат, но ние нищо не губиме, стига редовно, на всеки 6 месеца албума да се подновява срещу 60лв, защото детето расте и се изменя  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 2 229
Много правилно си постъпила, човек се пари веднъж. Peace
Но като гледам намалили са тарифите, аз да не казвам с колко изгърмях. Laughing (родителите ми де) Сигурно броят на амбициозните родители се е увеличил, та са намалили таксите... Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 6 417
А има едни рекламни агенти на "Мария Луиза", които всеки път като мина покрай тях и ми бутат някакви реклами за да съм участвала в клипове, снимки...дрън-дрън.  Shocked

# 26
  • Мнения: 4 916
Много правилно си постъпила, човек се пари веднъж. Peace
Но като гледам намалили са тарифите, аз да не казвам с колко изгърмях. Laughing (родителите ми де) Сигурно броят на амбициозните родители се е увеличил, та са намалили таксите... Rolling Eyes

 Joy

# 27
  • Мнения: 677
Миленке,познах за името,нали?  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 7 723
Миленке,познах за името,нали?  Mr. Green

За почерпка по съседски ли намекваш  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 677
Миленке,познах за името,нали?  Mr. Green

За почерпка по съседски ли намекваш  Mr. Green
Може,но все пак познах,нали?Признанието ми е по-важно..

Общи условия

Активация на акаунт