Заглеждали ли сте се ......?

  • 2 433
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Пилоните със знамената между Президентството и МС са това. Снимката е от такъв ъгъл, че оставя впечатление за нещо стърчащо.

# 16
  • Мнения: 677
Тъкмо щях и аз да попитам..Проницателни са само някои обаче..
Понаглеждам и "Титаник" все пак..

# 17
  • Мнения: 2 353
  И аз много обичам града нощем. Всяко място си има красиво време. Например Галерията за чуждестранно изкуство е по-красива рано сутрин, когато слънцето изгрява, Националната библиотека също.
  Много ме е яд, че старите безименни къщи по уличките в центъра ги събарят и на тяхно място се появяват грозни блокчета, сякаш направени по калъп от "Дунавия", а всяка от тях носи свой дух и е така различна и красива...

# 18
  • Мнения: 663
В центъра на Варна има страхотни къщи с красиви статуи - женски фигури, митологични животни, растителни мотиви и т.н. мисля, че датират някъде от средата на 19 в....бях още дете когато играех на улицата ,  двама души минаваха и си говореха , че това е квартала , в който има произведения на арх. изкуство , но за съжаление малко по-малко се разрушават.И ние заменихме такава сграда за ново строителство, което вече след почти двугодишно обитаване има нужда от основен ремонт. Rolling Eyes
 А на новото място, където живеем е бил турски конак  жената, на което е било мястото ми разказва страхотни спомени от баща си от онези времена, сега е новопостроена сграда с мухъл от конденза, течащи дограми и куп още недостатъци...тъжно е...

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Просто последните нощи се загледах и видях вси4ко това,домъ4ня ми Sad
не знам как е в другите градове,но в София е време да се направи нещо.Такова богатство са тези места,и направени както трябва София ще изглежда разли4но Praynig

А през деня Сопрано от дупки и малоумни шофьори само колата пред мен едва виждам Close

# 20
  • Мнения: 5 255
Красива е... нощем...

   
   
 
 

# 21
  • Мнения: 7 112
Какво е това, дето стърчи
вдясно от статуята на София?
Камбанарията на един Конкатедрален  newsm78 храм. Новата Католическа черква.

# 22
  • Мнения: 5 255
Какво е това, дето стърчи
вдясно от статуята на София?
Камбанарията на един Конкатедрален  newsm78 храм. Новата Католическа черква.

Четеш ли ?
Пилоните със знамената между Президентството и МС са това. Снимката е от такъв ъгъл, че оставя впечатление за нещо стърчащо.

# 23
  • Мнения: 2 759
... бях се загледала в сградата на Министерството на Земеделието. Просто една сграда с душа...
             Peace, слабост ми е...

# 24
  • Мнения: 7 112
Какво е това, дето стърчи
вдясно от статуята на София?
Камбанарията на един Конкатедрален  newsm78 храм. Новата Католическа черква.

Четеш ли ?
Пилоните със знамената между Президентството и МС са това. Снимката е от такъв ъгъл, че оставя впечатление за нещо стърчащо.
Чета. Даже и улиците на София меря.
Това е моето виждане на стърчащото нещо.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 105
... бях се загледала в сградата на Министерството на Земеделието. Просто една сграда с душа...
             Peace, слабост ми е...

Даа и аз много я харесвам, а и малката уличка, която минава покрай нея е много...една такава уютна.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 623
Наистина е красиво нощем  Hug
И е толкова спокойно Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 255
.... и малката уличка, която минава покрай нея е много...една такава уютна...
ул.Владайска  Heart Eyes - живеех на нея - особено пролетно време, когато се разлистят дърветта  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 4 473
lavender, дано нямаш против малкият ми офф-топик Blush

Варненки, вземете пример от mam@ и пуснете някоя друга снимка!  Praynig

# 29
  • Мнения: 5 255
Варненки, вземете пример от mam@ и пуснете някоя друга снимка!  Praynig

Варна  Heart Eyes
   
   
   
   

Общи условия

Активация на акаунт