За BioDerma и мамите знаещи френски

  • 5 940
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 952
В какво се изразява проблемността на кожата ти?

В пъпки, напоследък предимно подкожни Confused в Т-зоната. Преди да родя (преди 6г) кожата ми беше нормална, сега вече смесена.
Провери за жълтата серия - Sebium akn се водеше май Peace

# 16
  • Мнения: 4 473
Провери за жълтата серия - Sebium akn се водеше май Peace

Благодаря!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 952
Провери за жълтата серия - Sebium akn се водеше май Peace

Благодаря!  bouquet
http://www.bioderma.com/english/produits/peaux_grasses.asp
Разгледай на тоя линк

# 18
  • Мнения: X
но днес кожата ми отново ми "дърпа", явно дори това не е достатъчно хидратиращо за мен
Aз не разбирам френски но ми направи впечатление че на сайта им май за маската пишеше intenzive предполагам че това е най-силното така че щом пак ти е суха кожата пробвай с нея

# 19
  • Мнения: 1 952
но днес кожата ми отново ми "дърпа", явно дори това не е достатъчно хидратиращо за мен
Aз не разбирам френски но ми направи впечатление че на сайта им май за маската пишеше intenzive предполагам че това е най-силното така че щом пак ти е суха кожата пробвай с нея
Доколкото разбирам езиците, на сайта пише всичко и на английски, освен на френски.

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ами аз съм със смесен тип кожа, колкото до крема не съм сигурна дали от този с фактор 100 няма разновидности, този които аз ползвам е леко кафеникав на цвят, като фон дьо тен и аз лично съм много доволна, козметичката ми каза,че трябва да го ползвам целогодишно. Но ти щом имаш чувствителна кожа, незнам какво да те посъветвам.
И аз съм със смесен тип кожа и този Фитодерм с фактор 100 лъщя като за световно #Crazy Като цяло кремовете с висок фактор лъщят, дори и на по-суха кожа. Имах един с фактор 25 на Ексфолиак за смесена до мазна кожа и с него лъщях ooooh! Явно трябва отгоре да се слага поне пудра, ако не и фдт и пудра Peace
Иначе Фитодерм имат около 6-7 разновидности, оцветен крем , обикновен крем, за розацея и вариации във факторите

# 21
  • Мнения: 1 952
Има си крем за проблемна кожа с фактор - серията за мазна кожа - с фактор 25 е.

# 22
  • Мнения: 1 952
И ако трябва да сме точни е с фактор 20 и е спрей - Photoderm AKN  spray.

# 23
  • Мнения: X
но днес кожата ми отново ми "дърпа", явно дори това не е достатъчно хидратиращо за мен
Aз не разбирам френски но ми направи впечатление че на сайта им май за маската пишеше intenzive предполагам че това е най-силното така че щом пак ти е суха кожата пробвай с нея
Доколкото разбирам езиците, на сайта пише всичко и на английски, освен на френски.
Дай ми моляте линк на серията Hydrabio от английския сайт. Аз знам че имат два сайта на френски и на английски и мислех че са идентични но не са(или аз не съм видяла). На френския сайт има за хидрабио а на английския няма иначе всичко друго е идентично

# 24
  • Мнения: 1 952
Доколкото съм добре със зрението на сайта пише и на английски език за серията за суха кожа

# 25
  • Мнения: X
Доколкото съм добре със зрението на сайта пише и на английски език за серията за суха кожа
Ами разгледай я. Серията за суха кожа Hydrabis е различна от серията за дехидратирана кожа Hydrabio. Или не правиш и разлика между суха и дехидратирана кожа?

# 26
  • Мнения: 1 952
Доколкото съм добре със зрението на сайта пише и на английски език за серията за суха кожа
Ами разгледай я. Серията за суха кожа Hydrabis е различна от серията за дехидратирана кожа Hydrabio. Или не правиш и разлика между суха и дехидратирана кожа?
Сори, не съм чела внимателно, защото моята кожа не е такава  и затова......... beer

# 27
  • София
  • Мнения: 256
Моля, кажете ми къде в София сте виждали Хидрабис лежер, защото от няколко месеца не съм го виждала и в аптеката ми казаха, че е спрян от производство  Sad. Ползвам го близо 5 години.
Предварително благодаря!

# 28
  • София
  • Мнения: 3 328
Ако в момента сменят търговските наименования на продуктите си, както подозирам, че става /серията Сенсибио вече носи друго наименование в сайта на френски/, ще оставят "старите" продукти да се изчерпят и едва тогава ще внесат новите. Дано да греша, но това почти сигурно ще доведе до луфт в предлагането, подобен на този, за който става дума в постинга по-горе.

# 29
  • Мнения: 1 952
Ако в момента сменят търговските наименования на продуктите си, както подозирам, че става /серията Сенсибио вече носи друго наименование в сайта на френски/, ще оставят "старите" продукти да се изчерпят и едва тогава ще внесат новите. Дано да греша, но това почти сигурно ще доведе до луфт в предлагането, подобен на този, за който става дума в постинга по-горе.
На нашия пазар си се предлага серията Sensibio, това го гарантирам, защото работиме с тази козметика. А иначе на сайта може и да има смяна на продуктите, но при нас няма. Гледах им новата оферта, предлагат си Sensibio за чувствителна кожа.

Общи условия

Активация на акаунт