С баба Марта идва пролетта, а с нея - щъркели ни носят радостта 26.02-03.03 2007

  • 14 122
  • 538
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 851
Хей момичета, дайде всички да идем в Пловдив - току виж на всички ни се отрази дву-чертичково  newsm10  newsm47

# 91
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И аз искаааааааам на срещаааааа!!!  smile3518 smile3516  


Предлагам някъде по средата между Швейцария и България  smile3525

Между другото мацки, за първи път ще варя тиква  newsm78, и се чудя какво ще излезе..... Ако някоя от вас има опит, да каже някоя тънкост, която няма как да се сетя  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 1 792
айде тогава строй се и преброй се който ще идва да пише.и да го мислим
Вес миличка на драго сърце ама няма как да стане.ти скоро няма ли да си дойдеш

# 93
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Аааа, като чухте за двете чертички и всички се юрнахте, а? Айде, решихме го в Пловдив! Казвайте сега кога! Аз към началото на Март /а, то е тая седмица/ или може би малко по - късно ще ходя в София и нищо не ми пречи после да се отбия в Пловдив.

# 94
  • Мнения: 660
И аз съм за среща, може и в Пловдив - ок съм с това... Simple Smile
 
Оххххх, момичета имам такъв проблем, не знам от къде да започна и дали изобщо да почвам да разказвам, но много зле се чувствам....  newsm45 newsm45 newsm45  Той не е за тази тема, така че не съм сигурна дали да го пиша тук, а не ми се пуска отделна тема в някой от подфорумите, защото вас си ви чувствам  най-близки. Основният проблем е, че ми генерира толкова нерви, толкова негативни емоции, толкова гняв, яд и стрес, че това според мен пречи на правенето на бебе, а ако стане - и на самия плод.... не само намен, а и на половинката... и той е ужасно затормозен. А това влияе...  Weary Weary Weary

# 95
  • София
  • Мнения: 974
Момичета привет и от мен. Чудесна нова темичка.
Честито на дамите видели  EFP , а на бебеправещите да уцелят момента и  fertilization

# 96
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Планирали сме да си дойдем началото на юли за 2 седмици, но е мнооооого далече все още  Crossing Arms Confused Tired

Morgy, ако споделянето на проблема те накара да се почувстваш по-добре, или ако можем да ти помогнем по някакъв начин - насреща сме!!!  Hug

# 97
  • Мнения: 802
Здравейте момичета,
Честито на новите бремелинки  newsm51 ! Успешна, лека и безпроблемна !

Много хубава темичка ! Искам само да ви кажа, че аз редовно си ви чета, но рядко пиша .
Защото няма с какво да се похваля още ..  newsm45
Надявам се тези дни да съм олучила овуто ...   newsm78
и да НЕ дочакам гадната лелка .

Дано този месец ни зарадва с  EFP

Преди време питах дали някой знае нещо за STIMOL, но никой не ми отговори !

Успех в бебеправенето на всички !

# 98
  • Мнения: 1 792
Диляна123456  ама душко недей така ние не пишем само когато се хвалим,влизай за поедно "дзак" поне
Bec като си дойдеш пак ще се сберем Mr. Greenобещавам
Morgy милата ми ама ние тук сме си наши хора казвай си какво те мъчи без да се притесняваш.я се успокой и да започвай да мислиш как ще идвате на срещата Mr. Greenще дойдеш нали с половинката естествено

# 99
  • Мнения: 851
Мила Morgy, ако можем да помогнем с нещо - насреща сме!!! За всичко има решение, затова моля те недей да рониш сълзи  Hug

# 100
  • Мнения: 270
И аз искаааааааам на срещаааааа!!!  
и аз и аз  smile3521 smile3521 smile3521

# 101
  • София
  • Мнения: 3 524
Morgy, ако споделянето на проблема те накара да се почувстваш по-добре, или ако можем да ти помогнем по някакъв начин - насреща сме!!!  Hug
Я гледай колко много ушенца и оченца те гледат!  Hug Сподели с нас!

# 102
  • Мнения: 1 792
някой да пусне анкета коя седмица да я направим срещата и после вече ще видим другото,аз сега отивам на английски ама после като се върна и ще ви видя кой какви ги е вършил.
Голди едно кафенце не сервира като за следобед,калпазанка.
айде до после Hug

# 103
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Морги, извинявай, ама не разбрах какъв е проблема. Кажи нещо повече, бе душко! Тука сме и за хубавото и за лошото.

# 104
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
.....някой да пусне анкета коя седмица да я направим срещата и после вече ще видим другото......

Може да помолим модератор да я "плясне" отпред на темата, да е видно за всички  Mr. Green, но трябва да има поне 4-5 предложения, за да се сложат като опции Peace


Току-що попаднах на клипчето на песента, която е класирана да представлява България на Евровизия.
Който иска да го види и чуе - ето ЛИНКЧЕ Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт