Отговори
# 15
  • Мнения: 101
Аз използвам шишетата на Avent и съм много доволна.

# 16
  • Мнения: 2 677
Изпозвам само Авент и съм много доволна.  Peace

# 17
  • Мнения: 3 457
при нас всичко е чико съм много доволна Peace

# 18
  • Мнения: 1 186
Аз ползвах и продължавам да ползвам всичко само на CHICCO Peace

# 19
  • Мнения: 4 428
Наистина не бързай с шишетата. Ако се кърмите няма да ви трябват. Аз имах две от 125мл с помпата за кърма и си бях взела едно на Д-р Браун от средните. Надявах се да се кърмим, но не стана и чак тогава /към 2м/ си взех още шишета.
Аз съм ползвала на д-р Браун, Чико и Авент. Най-ми харесаха Авент  Peace На Нук също са хубави. Но зависи и от бебето. Някои проявяват претенции към формата на бибите.

# 20
  • Мнения: 42
AVENT!!! Страхотни са! Няма да съжаляваш.

# 21
  • Мнения: 2 616
Наистина не бързай с шишетата. Ако се кърмите няма да ви трябват. Аз имах две от 125мл с помпата за кърма и си бях взела едно на Д-р Браун от средните. .......

И мен така ме посъветваха-имам едно средно шише за вода на Д-р Браун-не знам колко помага против колики, ама поне да опитаме и после ще си вземем помпа на Авент с още 2 шишенца-те вървят комплект. Не купувай от всичко възможно в началото, не знаеш кое ще ти потрябва после, а шишета е най-лесно да си вземеш, и да обясниш на таткото да вземе, ако ти нямаш възможност да излезеш заради беб. Стерилизацията им е от 5 мин до 30 мин, зависи как стерилизираш, така че....

# 22
  • Мнения: 208
Авент или Нук  Peace

# 23
  • Мнения: 522
Използвахме Чико и бях доволна Peace.Наси харесваше само каучукови биберони.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 855
Аз ползвам Чико и помпата за кърма ми беше чико. Имам едно шише на Авент, но изобщо не съм доволна. толкова много олива, че просто понякога се налага да му сменям дрехите. как ли не го въртях, как ли не му слагах биберона и пак олива. Просто не мога да си го обясня. Пък уж са толкова скъпи. Но от Чико, просто никакви оплаквания .

# 25
  • Мнения: 314
Според мен недей да бързаш с бибероните и шишетата.Не знам как си решила да храниш бебчето,но ако е изключително кърмено,няма да ти трябват никакви шишета.Ние имаме две за разкош LaughingВъобще не сме ги ползвали,бебка признава само мамините Heart Eyes
И аз си имам 3 шишета,непотребни за сега. Laughing

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Ние имаме Чико - много съм доволна от физиологичното шише с каучуков биберон http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_45_158&products_id=1287,
имаме и Нук - на бебка й е любимо, но може би заради това че тя свикна със залъгалките на Нук/ биберона им е скосен / и други не иска.

# 27
  • Мнения: 8 505
Авент.

# 28
  • Мнения: 339
Авент и Чико.Удобно е при Авент, че всички неща са съвместими едно с друго по размер-биберони с шишета, чаши, помпа и т.н.

# 29
  • Мнения: 2 498
Само на Чико Peace

Общи условия

Активация на акаунт