Отговори
# 30
  • Мнения: 487
Наистина не бързай с шишетата. Ако се кърмите няма да ви трябват.
Аз имам 2 шишета на Чико, които така си стоят - няма и да ги ползвам  Wink Не бързай да купуваш шишета и биберони, ако искаш да кърмиш бебчето. леко раждане   bouquet

# 31
  • Мнения: 4 546
вода не се ли дава, ако бебето е на кърма?  newsm78

# 32
  • Мнения: 4 451
Avent, невероятни са, както шишетата, така и залъгалките. Дори и козметиката им е супер. Много съм доволна. На тази марка имам малкото и средното шише. Против колики са. И стерилизатора за МВ ми е Авент.

# 33
  • София
  • Мнения: 837
вода не се ли дава, ако бебето е на кърма?  newsm78
Дава се, ама да има кой да я пие Grinning
Нашият бебок твърдо отказва да пие и успявам да го излъжа саамо с лъжичка. Иначе всички шишета са ни на АВЕНТ и съм много доволна

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 319
АВЕНТ! Много са добри и са физиологични. От тях бебо не получава колики!

# 35
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Аз искам да кърмя,но си мисля че дори да имам кърма пак ще ми трябват шишета. newsm78Нали по някое време трябва да започне да се дава сокче,а и чайчетата п-в колики,вода...Иначе съм се спряла на АВЕНТ И ЧИКО

# 36
  • Мнения: 595
Аз взех 3 бр.на д-р Браун(понеже не кърмих).Миенето им е голяма бъзикня-1 мини четчица,100 дупчици....съжалявам че не взех Авент-ефекта с коликите е същия,а се мият толкова лесно....

# 37
  • Мнения: 2 467
Виждам, че си в САЩ. Препоръчвам ти тези http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=2490141 Супер удобно комплектче. Залъгалки най-вероятно няма да ти трябват. То и за шишета не се знае, ако кърмиш по-дълго  Peace

вода не се ли дава, ако бебето е на кърма?  newsm78
Аз искам да кърмя,но си мисля че дори да имам кърма пак ще ми трябват шишета. newsm78Нали по някое време трябва да започне да се дава сокче,а и чайчетата п-в колики,вода...Иначе съм се спряла на АВЕНТ И ЧИКО
ЗАвиси  Mr. Green На моята беба вода дадох за първи път на 7 месеца. И досега не пие много вода - 20-30 грама на ден. Сок сега ще въвеждам. Чай не давам  Naughty За коликите го пиех аз и тя приемаше с кърмата. Сега е на почти 19 месеца. И не сме само ние така... Та, зависи...

# 38
  • Мнения: 132
С две ръце сам за NUK и шишетата и бибите са без забележка Avent също не са лоши.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 580
       Имаме почти от всичките в къщи, но най- доволна съм от Д-р Браун, / нямаха никакви колики/. Авент-а е с много твърди биберони. Бибероните на Чико са някак издължени и въобще не свикнаха с тях. Имахме и Нук и не са лоши.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 011
На моят син всичко е на Авент.Яде си спокойно,а аз съм супер доволна от лесното миене-даже нямам четка за шишета-гърлото е широко и гъбичката влиза.

# 41
  • Мнения: 633
СПОРЕД МЕН АВЕНТ ,КОГАТО Е МАЛКО БЕБЕТО СТАВА САМО ЗА ВОДА И ЧАЙ/ПОНЕ ПРИ НАС БЕШЕ ТАКА/,ЗАЩОТО ПРЕЗ МАЛКИТЕ НОМЕРА БИБЕРОНИ  НЕ МИНАВА МЛЯКОТО.ТАКА ЧЕ НИЕ ОТ РАЖДАНЕТО ПИЕМ ВОДА С АВЕНТ-НО ДОРИ С НАЙ МАЛКИЯ НОМЕР СЕ ДАВЕШЕ,А МЛЯКО ПИЕХМЕ С BABY NOVA

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 973
Авент!  Peace

# 43
  • Мнения: X
Аз също чакам бебе и си задавам същите въпроси. В крайна сметка купих едно "криво" на Чико и едно на Браун- Be Free. От стерилизатора на Чико имам още едно, от помпата Авент и от училището на "9 месеца"- още 3 авент-ски...  Shocked

В момента колекцията включва всички "хвалени" марки, дано поне някое си оправдае рекламата Simple Smile

Леко добременяване и раждане!

# 44
  • Мнения: 1 640
Не купувай на Бертони-извити са под ъгъл 30 градуса,за да пие по-лесно бебето.Самата пластмаса около гърлото бързо се начупи.Иначе и аз бях се заредила с Авент.Проблемът възникна ,когато от нормалното Нутрилон минахме на по-гъстото Апта мил и после Миломил.Последните две адаптирани млека не преминаваха през малките дупки на бибите на Авент.Така се наложи Авент шишетата да са само за вода и сок,а за мляко-Бейби Нова ,Чико,чаши с дръжки и накрайник-човка на Нук и Дисни.Много шишета имаме-над 15,от разл.марки,вкл-но и на Камера.Детето ми пие от всякакво-няма претенции!

Общи условия

Активация на акаунт