Плодове и чай с мед - 6 част

  • 13 132
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 331
miranda_rs, какво плодуване приключи, ако е било 20, пробвай от 1.03 - 5+5, все пак както знаеш големите плодувания от 20 дни се препоръчват 2 пъти годишно, а малките според броя на дните - всяка седмица, или веднъж месечно. Поне на мен малките ми помагат да задържам постигнатото от големите, а пък и ми помагат да се чувствам по-добре.
kiticat, а на празника нищо ли? Е аз съм си на чай и ме знаят, и пак не ми е лесно - "Е поне за наздраве няма ли да пийнеш?; Махни го този чай, излагаш се!? Ама мъничко няма ли да опиташ - все пак празник е!?" Признавам си минах го тази събота - сестра ми е Теодора - така че разбирате ме. Трябва да имаш много воля за да устоиш (аз казах че имам инат, нали жените сме нямали воля  Twisted Evil)

# 16
  • Мнения: 6 958
miranda_rs, какво плодуване приключи, ако е било 20, пробвай от 1.03 - 5+5, все пак както знаеш големите плодувания от 20 дни се препоръчват 2 пъти годишно, а малките според броя на дните - всяка седмица, или веднъж месечно. Поне на мен малките ми помагат да задържам постигнатото от големите, а пък и ми помагат да се чувствам по-добре.
kiticat, а на празника нищо ли? Е аз съм си на чай и ме знаят, и пак не ми е лесно - "Е поне за наздраве няма ли да пийнеш?; Махни го този чай, излагаш се!? Ама мъничко няма ли да опиташ - все пак празник е!?" Признавам си минах го тази събота - сестра ми е Теодора - така че разбирате ме. Трябва да имаш много воля за да устоиш (аз казах че имам инат, нали жените сме нямали воля  Twisted Evil)

Мерси за загрижеността миличка  Hug Знам си аз, но ми се реве вече от килата ще карам 5 дена и после ще си реша според моментното състояние...   bouquet

Днес е ананасов ден за мен... До тук 2 кафета, отклонявам се от оригиналната идея на режима, но не се оплаквам за сега... Друг пие ли кафе?

  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 759
Днес е ананасов ден за мен... До тук 2 кафета, отклонявам се от оригиналната идея на режима, но не се оплаквам за сега... Друг пие ли кафе?
             Моа. Кафенца и портокали, гарнирани със зелен чай  Hug. И аз си взех ананас, ама нещо не ми дава сърце да го нарежа... Утре може би...

# 18
  • София
  • Мнения: 1 819
О, пие, пие... и ако се сети яде плод. Днес съм на две кафета и една ябълка. Чай ще пия довечера...

МРАЗЯ ПЛОДОВЕ И ЧАЙ С МЕД!!!!!!!!!!!

# 19
  • Мнения: 23
 Здравейте и от мен  Hug
  Кафе не пия, защото е един от продуктите, които вообще съм махнала от живота си, и честно казано старая се да спазвам правилата " чаи с мед + плодове " и "на един прием-един вид плод".Не успявам да спазвам 2-та часа разлика между приемите, но определено е по-голqма, а не по-малка и количеството плодове, защото не мога да изям толкова. Та по този повод едно въпросче : мога ли да си пасирам 3 ябалки, след като не мога да ги изям или е по-добре да се гризкат цели ?  newsm78
  *миленна*, миличка, една порция плодове значи долу- горе 3-4 средно големи ябълки и като са 3 приема се получава 1 кг. А за усещането за глад при всички е индивидуално, според мен обаче това зависи наи-вече от мотивацията и желанието. Когато искаш само да "опиташ", вазможно е и да не издържиш, ако знаеш че "трqбва" просто спираш да мислиш за яденето и усещането за глад преминава по-бързи и по-леко. Ако още си навите-касмет   bouquet
  Nadya  К- това за чистия въздух може и да си права.Аз живея в частно имение далеч от града и на чист въздух, обаче тук е такъв вътрилник, че не искам и носа си да показвам навън, та по цял ден правя различни леки упражнения на леко отворен прозорец.  Grinning

# 20
  • Мнения: 331
Кафе - пия задължително едно сутрин - не мога без него  Embarassed
rusolqvka, като пасираш ябълките се получава нещо като фреш (по-скоро пюре), а прясно изцеденият сок от плодове не е забранен.

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 958
Здравейте всички - нови и стари  wavey

За всички, които нямат книгата на Лидия Ковачева
"Гладът приятел и лекарство" - секция Даунлоуд, стр. 6, 16-та книжка, пускам линк. Ще го сложа и на 1-ва страница, за да може всеки да си го изтегли, когато си пожелае  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 664
как сте плод4ета? 4ак сега си ям първият за деня плод

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 958
През деня и аз съм на плодове, ако изобщо може да се каже, че съм на нещо  Crazy, но към 15:30 - 16:00 изяждам някоя ябълка  Simple Smile Вечер, обаче съм на салатки. Така, че не мога да кажа, че съм на плоде и чай с мед, но гледам да се придържам към здравословното хранене /е, колкото мога, разбира се/.

# 24
  • Мнения: 23
така и направих Nadya K, ама ако някои си помисли, че на пюре е по-лесно от колкото целииииииии  : smile3518- направо не е вярно newsm45

# 25
  • Мнения: 8 462
как сте плод4ета? 4ак сега си ям първият за деня плод

Аз още не съм яла нищо.Само малко мед сложих в чая.
След малко ще си обеля ябълка.

# 26
  • Мнения: 2 759
             И на мен преди няколко минутки ми беше първия портокал... Ама не трябва така, май  newsm78..

# 27
  • Мнения: 664
MechoPuh -що да не трябва и аз започвам с първия плод късно, до към 3-4 не ми се яде и си разделям плодовете на малки порции за ве4ерта-когато озверявам

# 28
  • Мнения: 2 759
              Напразно се чеша, тъй ли  Mr. Green? Иначе нали уж трябва да ги редуваме на 2 часа... Мислех, че е добре за метаболизма... Глупав, глупав Мечо Пух...

# 29
  • Мнения: 664
ми за моя метаболизъм няма проблем, ако не ги редувам, според мен разпределението на порции е ако си свикнал да ядеш по няколко пъти на ден и да не е трудно да преминеш на плодове

Общи условия

Активация на акаунт