Кърмят ли известните

  • 1 915
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 033
...битува надълбоко някакъв предразсъдък, че кърменето е само за втора ръка хора...
То затова едно педи се изказа за кърменето на поискване: "То така кърмят вече само циганките"  #Crazy
Същата реплика съм я чувала и аз от доктор, за съжаление...
А иначе за известните-честно казано, не съм се замисляла....

# 16
  • Мнения: 1 896
Ето ви още малко.  Laughing

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Благодаря, Базилиск   bouquet
Малко клюкарска стана темата, но пусто любопитство  Embarassed
Пък и няма само нас да ни сравняват с циганките  Mr. Green Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 11 004
Гледах Юлияна Кънчева в едно предаване на Венета Райкова, но не съм много сигурна кърмеше ли по ТВ или действаше със шишето Embarassed

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Гледах Юлияна Кънчева в едно предаване на Венета Райкова, но не съм много сигурна кърмеше ли по ТВ или действаше със шишето Embarassed
С шишето Laughing
Понеже аз постоявам и в Клюкарника, където я разкостиха нацяло - хранеше смесено, пред камерата - с шише. Не знам кърми ли още.

# 20
  • Мнения: 1 735
Много интересна тема! Не веднъж съм си задавала същите въпроси.
Особено харесвам Джоди Фостър и Ерика Баду - страшно интелигентни мацки.
Не можаха да ме разочароват и за кърменето.Браво на тях и на всяка известна майка, която не поставя кариерата пред детето си.  Wink

А начин винаги ще се намери, стига желание да има.
За БГ извсетни жени не съм чувала да кърмят. Скоро ми се струва, че това ще се промени.
Пък и обещавам ако стана известна, да побъркам медиите на тема кърмене.  Mr. Green  tooth

Ммм, Кейти Холмс малко се съмнявам да кърми. Пак по повод на тази тема бяхме ровили (ама с кой беше...) и намерихме, че според сциентологията (тяхната религия с чичо ви Круз) там нам си какво питие било най-добро за децата (май от зърно нещо беше), а не разни АМ или гола кърма.

Уеуе мауе, тия не са в час въобще!  #Crazy

# 21
  • Мнения: 1 947
 Мда, и аз така разбрах за сциентологията - забранено е на жената да издава звук дори, докато ражда,
кърменето не било "разрешено"...  Shocked  Е те т'ва е секта... А нее, нали... Mr. Green

# 22
  • Мнения: 215


Не си стоят вкъщи постоянно, но нямат проблем да помъкнат една сюрия бавачки и помощен персонал и бебето пак е с тях.

Не е възможно децата да ги мъкнат постоянно напред-назад със себе си . То нали това дете има нужда от тишина и спокойствие . Ако ще е подложено на такова изтезание по-добре да минава на шише  Thinking   Ето , че поне отпада вариантът кърмене на поискване при известните  Wink

# 23
  • Мнения: 1 735


Не си стоят вкъщи постоянно, но нямат проблем да помъкнат една сюрия бавачки и помощен персонал и бебето пак е с тях.

Не е възможно децата да ги мъкнат постоянно напред-назад със себе си . То нали това дете има нужда от тишина и спокойствие . Ако ще е подложено на такова изтезание по-добре да минава на шише  Thinking   Ето , че поне отпада вариантът кърмене на поискване при известните  Wink

Не съм съгласна. Смятам, че който има пари и възможности за гледачка и свита около себе си и детето, ще има възможност и за тиха стая, в която детето да спи и да има тишина и спокойствие, също така и циците на мама.
Моята щерка например понасяше доста по-добре мъкненето навсякъде с мен, отколкото спокойствието без мен. Peace

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Сигурна съм,че Любка Качакова си кърми бебето независимо,че ходеше на работа.Бяха и осигурили стая с хладилник където на спокойствие да се цеди.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 162
Коя е Любка Качакова?

Инфинити, взела си ми думите от устата. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 6 243
Сигурна съм,че Любка Качакова си кърми бебето независимо,че ходеше на работа.Бяха и осигурили стая с хладилник където на спокойствие да се цеди.
По повод на Любка Качакова и нейното кърмене тук имаше един див спор преди време. Предимството и неудобството да си стар потребител... спомняш си всякакви глупости. Та жената е кърмила, но с изцедена кърма, защото се е върнала рано на работа след раждането. Но без значение как, тя май е от малкото личности в БГ публичното пространство, която е положила усилия да съчетае кърмене с работа.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 493
Е нали Стефания Колева се беше изцепила преди време, че застрашена от рак на гърдата, защото била кърмила по-дълго (ама не помня срока). Тука дружно й се смяхме си спомням...
Пак недостатъците на старите потребители - помнят се кви ли не глупости Wink

# 28
  • Мнения: 994
За да кърмиш трябва да си нон-стоп с детето . Едва ли Гуен Стефани и Мадона си седят вкъщи денонощно като мене  Rolling Eyes
Добре , че не съм известна , че малкият едва ли щеше да види цица  Wink

Мадона в интервю по ТВ след като роди Роко каза че го кърми.

# 29
  • Мнения: 2 807
Пък може да си наемат някоя дойка знаеш ли ги  Joy

Това за дойката е по-вероятно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт