Vip Brother2

  • 5 519
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
Да кажа, че предпочитам Азис и Китаеца, пред някои лигли Simple Smile, участващи в пътвия ВИП.
Той,като го гледам Азис може да ги надмине по лиготия всичките!

# 16
  • Мнения: 6 417
Азо е поискал 50 000 евро. Дали ще му ги дадат?   newsm78

# 17
  • Мнения: 2 759
             А Ирен Онтева с детето ли  newsm78? То на колко стана милото? Аз предлагам да я оставят при детенцето, пък да я сменят със Снежина Вълкова? Моля им се, моля им се (нали четат уж  Mr. Green)... Или поне Руши  Whistling...

# 18
  • Мнения: 6 417
За какво му е на Руши да се навира там? Достатъчно известен е, пари си има...само може да загуби, според мен newsm78

# 19
  • Мнения: 2 759
             Ми заради нас бе, Шушонски  Hug... Ний не сме ли хора (макар и под средната класа )... Карла поне  Peace...
             А некое спортно тело нема ли да се вреди и този път (някакъв недостоен заместник на Скалата ( Heart Eyes) примерно)?

# 20
  • Мнения: 4 733
Ирен Онтева наистина ли ще се е съгласила да влезе в къщата?! Shocked Супер ми е нелепо да го повярвам Thinking Жена от класа като нея да се излага така ooooh!

# 21
  • Мнения: 7 430
За какво му е на Руши да се навира там? Достатъчно известен е, пари си има...само може да загуби, според мен newsm78

И аз така мисля  Peace
Аз искам вътре Азис, Милен Цветков, Слави, Албена Вулева, Камелия, Царя, Димитър Бербатов, Венета Райкова  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 2 759
            Както вече казах, искам културна версия с Руши, Снежина, някое юпи-министър, един футболист (без претенции), една художествена гимнастичка или Албена/Максим, Соня Васи... Искам и една пародия на ВБ с Вулева (не че знам коя е, но се носят интересни слухове), Камелия, Волен Сидеров, Азис, Жана от "Сделка...", едната от адреналинките може успешно да замества тризначките, мисля.. Добре де, нека и Слави бъде при Волен Сидеров - от мен да мине  Whistling...

# 23
  • Мнения: 2 759
             Ох, манекенка или модел забравих... Абе нали съм добра съфорумка - Диди Великова. Ирен не я искам пък  Crossing Arms..

# 24
  • Мнения: 6 417
Азис и Волен Сидеров в една къща? Мечо пух, ти си садистка.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 503
            Както вече казах, искам културна версия с Руши, Снежина, някое юпи-министър, един футболист (без претенции), една художествена гимнастичка или Албена/Максим, Соня Васи... Искам и една пародия на ВБ с Вулева (не че знам коя е, но се носят интересни слухове), Камелия, Волен Сидеров, Азис, Жана от "Сделка...", едната от адреналинките може успешно да замества тризначките, мисля.. Добре де, нека и Слави бъде при Волен Сидеров - от мен да мине  Whistling...
Чудно миксче! И много културно.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Гледах някаква не толкова популярна ТВ за мен и там Мария....(мадамата от миналогодишната евровизия) сподели, че ще е сред участниците.

# 27
  • Мнения: 2 759
            AlexaS, не можеш да минеш само с това пък  Crossing Arms. Не е честно да ни оставиш тъй безсънни, тц  Naughty... Или име на телевизия, или снимка, или.... а, ама ти май за Марияна Попова пишеш, м newsm78?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
            AlexaS, не можеш да минеш само с това пък  Crossing Arms. Не е честно да ни оставиш тъй безсънни, тц  Naughty... Или име на телевизия, или снимка, или.... а, ама ти май за Марияна Попова пишеш, м newsm78?

Май същата, сори че не и знам името на тази жабата мадама, но като не ме вълнува така се получава. Предаването е "Сигнално жълто", не знам по коя ТВ го излъчват, та водещата я попита няколко пъти и тя потвърди, че ще участва. Ами ....това е.

# 29
  • Мнения: 6 417
Албена Вулева?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт