Крем за лице за смесена кожа - от коя марка сте доволни?

  • 7 384
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 664
На мен пък от този на Талодерма за смесена кожа ми се омазнява още повече лицето.
Този Новидерм за пръв път го чувам, но погледнах в един френски сайт, в койото потребителите дават оценки за козм.продукти, има 4 от 5 звездички, явно не е лош Simple Smile
Аз засега съм най-доволна от Effaclar на Ла Рош Позе.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз се чудя. ПОлзвах досега системно Урбан пюр на Лиерак, но се оказа, че вече не го произвеждат. А беше превъзходен, емаше и някакви пегменти или светлоотразители, които правеха тена сияен. И на мазните участъци не лъщеше, а някак ги разкрасяваше.
Сега ползвам един тестер на хидратиращия на Галеник, но не е така добър и ми лепне... Юсерин е хубав, но няма поразителен видим ефект. След Лиерак вече знам какво търся, само дето не знам къде де го открия... Ползвала съм и Аква Д на лиерак, но ми идва тежичък.

# 17
  • Мнения: 224
Аз няколко пъти съм ползвала хидратиращия на Avene Hydrance Optimale legere и мисля, че е много хубав. Много е лек и приятен. Сега обаче доста му се качи цената (ок 30 лв мисля). Но може в по-големите аптеки да помолиш да ти дадат тестер.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз ползвам Юсерин Хидро Протект Мат


и на Талодерма крема за мазна и смесена кожа.

# 19
  • Мнения: 1 564
Аз ползвам Юсерин Хидро Протект Мат


и на Талодерма крема за мазна и смесена кожа.


Каква му е цената newsm78

# 20
  • Мнения: 6 243
Аз засега съм най-доволна от Effaclar на Ла Рош Позе.
Ани, Ефаклар не е ли за мазна кожа?
Аз съм ползвала други продукти на Ла Рош, ама като не помня имена  newsm78

# 21
  • Мнения: 4 358
Аз ползвам Юсерин Хидро Протект Мат.............
Каква му е цената newsm78

Цената му е около 24 лв.

Аз съм по-доволна от hHydro Protect Matt.

Вариантът с Q 10 ми идва малко тежък.

# 22
# 23
  • Мнения: 1 288
записвам се в темата. какво ли не съм ползвала вече...и още не мога да си намеря моя крем.  Thinking

# 24
  • London,UK
  • Мнения: 52
Аз вече се отказах от мазните и тежки кремове.От известно време съм с флуида на Лореал - Happyderm!Хидратира кожата без да я омазнява!Много ми харесва!!! Peace Peace Joy

# 25
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
В момента ползвам Биотерм

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 240
Аз май намерих моя крем - Avene Hydrance Optimale Legere. Има и вариант със SPF, но не съм го пробвала все още

# 27
  • Мнения: 1 288
а някои от тези кремове осигуряват ли защита срещу появата на бръчки  Thinking

# 28
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
И аз съм със смесена кожа.
Ползвала съм Хепидерм на Лореал и аз съм доволна. Подобен на него е Fresh на Garnier, даже той ми харесва повече. За зимата бях си купила Q10 на Eucerin, той е и срещу бръчки, но и на мен ми дойде доста тежичък и го подарих на майка ми. Има и едно кремче, от което съм очарована и мисля пак да си го взема - на Venus с мултивитамини - много свежичко и леко Flutter

# 29
  • Мнения: 1 629
а някои от тези кремове осигуряват ли защита срещу появата на бръчки  Thinking

Да, този на Юсерин с Q10 е точно с такъв флуид.

Общи условия

Активация на акаунт