Каква количка да си взема

  • 2 853
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 029
Най-добрите колички са Quinny, но са по-скъпи. Маневрени, леки, удобни. Заслужават си парите, така че, дори и втора употреба да си намериш няма да съжаляваш.  Hug
Успех.

И аз съм на това мнение. Минах през три други колички, докато се убедих, че това са най-добрите. За тези пари можеш да купиш запазена количка втора употреба. В продавалника изпадат понякога такива, но трябва да следиш редовно.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 264
Ние взехме Чиполино Пуки, защото е много лека, а цената й беше 207 лв.
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2006&c … ry=109&type=1

# 17
  • Варна
  • Мнения: 773
Кенгуру, триколка е и е удобна въпреки че е доста тежка

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Записвам се да следя темата и аз. Flutter

# 20
  • Мнения: 887
За мен беше важно е да е лесно маневрена,затова си взех такава,която е с въртящи гуми.Моделът е на Кангару(мисля,че Виктория).Много съм доволна. Grinning

# 21
  • Мнения: 949
Моята е Чиполино Бевърли,тежичка е,но съм доболна.

# 22
  • Мнения: 1 174
Веднага препоръчвам Quinny Zapp! Peace
Aз съм с януарско бебче и си взех този модел, който е летен, плюс кошчето за кола за новородено (купува се отделно), понеже е много лека (6кг. е шасито) и удобна.
Налага ми се да оставам сама да гледам дъщеря си и живея в кооперация без асансьор, а носещата част е лесносгъваема.
Реших, че нямам нужда от зимен кош, понеже тази година е топло, а и не сме излизали през първия месец.Koшът за кола ще ми е в употреба до годинката, може би, а сега го използвам вкъщи за шезлонг- люлка.През лятото ще минем на летния вариант.
Маалко по-скъпо идва, но си заслужава! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 473
В София има магазини, в които продават полски колички на фирмата Arti. Много са добри. Леки са, лесно управляеми, с много хубави гуми. Серията колички се казва Pepino и са много красиви като дизайн. Цената им е от около 260 до към 350 лв. Препоръчвам ти.

# 24
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
На мен ми препоръчаха пък количка с 4 гуми.Триколките били много нестабилни,а тези с повечето колела също се разваляли бързо/всяко колело си се движи в своя посока/.Аз също искам триколка,но толкова хора ме предупреждават да не си взимам в никакъв случай защото когато бебчето започвало да шава усилено имало случаи на паднали мемоци.

# 25
  • Мнения: 4 428
На мен ми препоръчаха пък количка с 4 гуми.Триколките били много нестабилни,а тези с повечето колела също се разваляли бързо/всяко колело си се движи в своя посока/.Аз също искам триколка,но толкова хора ме предупреждават да не си взимам в никакъв случай защото когато бебчето започвало да шава усилено имало случаи на паднали мемоци.

За триколките не знам, макар че зависи и от триколката.
Но, ако се ориентираш към такива с повече гуми, си вземи поне с 6  Peace Моята комбинирана количка беше с 4гуми. Въпреки че мъжа ми ме убеждаваше да вземем с 6. Е, прав се оказа. Доста по-маневрена и по-лесна за маневриране по нашите улици пълни с дупки. Лятната сега ми е с 8 колела и просто се родих  Peace

# 26
  • Мнения: 569
 А Cipolino ON ROUD?

# 27
  • Мнения: 4 428

Ами тя се води лятна и си е лятна. Аз не бих я взела за новородено

# 28
  • Мнения: 4 546
а какво ще кажете за Принцес на Маг Ингланд? гумите били силиконови, не се помпат и не са двойни. тежи 9кг, струва ми се, че не е много   bouquet обаче, гумите ме притесняват - дали вози леко, дали е маневлена и дали няма да се изтъркат скоро?

# 29
  • Мнения: 4 428
Ами аз бях точно с Маг Ингланд Принцес. Много съм доволна от количката. За тази си цена е просто супер. Но, както писах по-горе, си вземи Принцес Рол с 6 гуми. А това, че не са помпащи за мен е предимство. Возят също така леко, но няма опасност да ти се спука гума последата на пътя с тези наши терени  Peace

Но да ти кажа, въпреки че бях доволна от количката, за следващото ми бебе няма да правя компромис с цената точно на количката. Няма да дам 1000лв за количка /особено, като ги продават на Запад по 300евро/, но количките в диапазона 500-700лв /на тях, като че ли не им надуват толкова цените в Бг/ според мен са най-разумният избор цена/качество.
Но естествено зависи какви възможности има човек. Пък и за второ бебе почти няма какво ад се купува.

Общи условия

Активация на акаунт