Нещо става с този форум

  • 4 842
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Еее, какво... бременни + в следродилна депресия + в депресия на втората година + в кризата на брака от третата година + в кризата на брака от седмата година + в ПМС + недоклатени... нормално  Simple Smile
Няма толкова караници... или поне аз не съм забелязала  newsm78
Изкушавах се да намеся при събуването кърмене/некърмене или естествено/секцио, за да стане по-кърваво... ама няма  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 7 723

...А, също и един куп недоволни снахи, живеещи при злите си свекъври, които цапат тоалетните чинии  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 577
О, Никол, ще се разплача - я стига глупости. Що за "новашка" тема, не ти отива на броя на публикациите.

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хайде, пак бременните били виновни...  Crossing Arms
Моля, моля, аз с никого не съм се скарала. Аз по Лиска съм си добре, мерси.  Blush
И Ламята Неспаска не се е скарала с никого, тя е добра ламя.
Ние сме невинни.  newsm47

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нищо му няма на форума - напълно си е в кондиция.
Преди един месец ме беше страх да вляза, че ще се подхлъзна - само мед и масло тук. Друго си е някой да те застреля #2gunfire - поне си сигурен, че те е прочел Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 371
О, Никол, ще се разплача - я стига глупости. Що за "новашка" тема, не ти отива на броя на публикациите.
Вергилия, какво ти става  Shocked

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
мисля, че е заразно;
много модно стана тук да си заядлив, корав, твърд и неотстъпчив;
ако ползваш "лигавите" емотикони, значи не си куул;
ако не припяваш в хор, пълен игнор; и така....

# 22
  • Мнения: 1 629
аааа, не Naughty Пипинце, грешка.
Коравите се оказа, че се броят на пръсти, в шоколада е истината.
Ванче, застреляй ме!

# 23
  • Мнения: 3 423
аааа, не Naughty Пипинце, грешка.
Коравите се оказа, че се броят на пръсти, в шоколада е истината.
Ванче, застреляй ме!

Да отдадем значимото и на кашкавала.
Корав ли е, а? Или неотстъпчив?

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ще те застрелям, как не?!
Какъв е тоя подпис, бре?! Shocked Никаква епилация поне до преборване на докторската степен!

# 25
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
абе за мен не е грешка;
като гледам развитието, точно съм си го написала;
а шоколадът каква роля играе, не знам;
не употреблявам  Grinning
стрелбите позатихнаха (стрелящите емотикони имам предвид) Wink

а Лиска като една видна съфорумка ще ни разясни всичко за кашкавала, ако все още има някой не разбрал

# 26
  • Мнения: 2 792
Еее, какво... бременни + в следродилна депресия + в депресия на втората година + в кризата на брака от третата година + в кризата на брака от седмата година + в ПМС + недоклатени... нормално  Simple Smile
Брех, днес не влизам в нито една от изброените категории, аз съм извънземното на форума... Пу,  първа си го заплюх...

# 27
  • Мнения: 5 468
не ти отива на броя на публикациите.
Joy hahaha Joy hahaha

# 28
  • Мнения: 5 577

 Blush Очаквам всеки момент да ме подкара или в темата, или на кю, на лични поне не може.

О, Никол, ще се разплача - я стига глупости. Що за "новашка" тема, не ти отива на броя на публикациите.
Вергилия, какво ти става  Shocked

  Rolling Eyes Ам'чи кви са тез теми? И ревяща емотикона в началото, направо покъртително.  Cry

# 29
  • Мнения: 2 229
Ем, хората просто искат да си го изкарат на някой, пък у форума е най-лесно! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт