Фотошоп-18

  • 17 358
  • 339
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 182
Лати, разархивираш шрифтовете и ги слагаш в папка Fonts на Windows-а. Нищо повече. Фотошопа сам си ги намира от там.
Аз направих малко корекции по моята картичка



Разархивирах и ги сложих там но после как да почна да пиша във ФШ?Нещо изпускам сигурно Rolling Eyes Embarassed

# 91
  • Мнения: 1 400
Ами избираш си шрифта и почваш Hug А иначе като цъкнеш върху буквичката Т от менюто с инстументите започва самото писане... Малко не разбрах какво точно питаш ....  Embarassed
Досрамя ме вчера да направя "Записссс" в темичката ей тъй без нищо, та днес се опитах да потворя.... Само се опитах обаче. Още ми е в работен вариант ама не знам въобще дали ще я довърша... не ми върви нещо в последно време и това си е!
Добре дошли на новите ( не че аз съм от старите де  Blush , ама карай) ! Много хубави неща видях! Бравооо!!!  Hug  Hug  Hug
Ей го на и мойто ... нещо...  Thinking Друго име е мога да му дам...
Кажете - кое да му побутна, че да стане по-добре?

# 92
  • Мнения: 3 405
Имам въпросче: Как да изрежа изображение от една снимка и да го сложа върху друга? Колаж с една дума. Нямам много свободно време и не съм разглеждала подробно темите Embarassed
Благодаря Hug

# 93
  • Мнения: 4 406
диво коте, оцвети розите в долния ъгъл в червено. на мен много ми хареса!

# 94
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Анджелина, има методи разни, всеки си е намерил най-удачния. Виж в уроците, линкове има на първа страница.

# 95
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
абонатче!

# 96
  • Мнения: 357
Имам следния въпрос: Искам да се опитам да си направя сама рамки.Като щракна на New в този прозорец какви параметри трябва да вкарам,за да получа след това снимки с хубаво качество,ако ги извадя на хартия в размер 9/13 и нали тези параметри се задават в началото преди да почна да правя рамката и всичко останало?    bouquet
Благодаря предварително   Hug

# 97
  • Мнения: 751
момичета,извинявайте че ще ви задам такъв въпрос,но и на мен ми стана интересно с тези всички програмки Embarassed
Искам да изтегля от някъде фотошопа,но го намирам само с гуги и не мога да га дръпна.Ако може някой да ми пусне линк,пък после ще се уча Peace
Благодаря  bouquet

# 98
  • Мнения: 507
Фотошопа можеш да си го дръпнеш от първата страничка в темата или от data.bg.

Ето и мойте произведения:





# 99
  • Мнения: 2 270
здравейте и от мен днес
WILD_cat -на мен много ми харесва и не виждам нужда да буташ каквото и да е
diddi-и твойта картичка е супер
Sage-нямам думи.Това дете е родено за фотомодел,а майка му за дизайнер

ето мойто скромно произведение от днес

 larado публикуваме заедно-сега ще разгледам и твоите

# 100
  • Мнения: 189
Още нещо сътворено набързо  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 2 271
Имам следния въпрос: Искам да се опитам да си направя сама рамки.Като щракна на New в този прозорец какви параметри трябва да вкарам,за да получа след това снимки с хубаво качество,ако ги извадя на хартия в размер 9/13 и нали тези параметри се задават в началото преди да почна да правя рамката и всичко останало?    bouquet
Благодаря предварително   Hug
Аз задавам 10/15см(този размер ми харесва повече),300dpi,Transparent

# 102
  • Мнения: 357
Имам следния въпрос: Искам да се опитам да си направя сама рамки.Като щракна на New в този прозорец какви параметри трябва да вкарам,за да получа след това снимки с хубаво качество,ако ги извадя на хартия в размер 9/13 и нали тези параметри се задават в началото преди да почна да правя рамката и всичко останало?    bouquet
Благодаря предварително   Hug
Аз задавам 10/15см(този размер ми харесва повече),300dpi,Transparent

Аз искам да са 9/13,просто ми е нужно снимките в този случай да са по малки.А това 300dpi къде го избирам в Resolution ли и на Width i Height,какво избирам -9 и 13 см или нещо друго.    bouquet

# 103
  • Мнения: 2 271

Аз искам да са 9/13,просто ми е нужно снимките в този случай да са по малки.А това 300dpi  го избирам в Resolution  и на Width i Height  избирам -9 и 13 см      bouquet
Да,точно така! с малко редакция в поста ти

# 104
  • Мнения: 357
Благодаря ти много    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт