Отслабване или не през периода на кърмене?

  • 3 985
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
И пеш се движих и здравословно се храних , та често пъти и твърде малко , но не съм мръднала.Все едно нищо не правя .
Все си мисля че като ми се завърне цикъла ще се нормализират нещата . Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 718
Като се има предвид, че изглеждах като боен крайцер в последните месеци от бременността, сега съм в доста по човешка форма. Но на килограмиииии НЕ МЪРДАМ   smile3511 Но май ми е рано да се оплаквам.

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Инфинити Shocked ти изглежда забравяш, че тук има хора, които те познават лично. Ти си като вейка, бре, момиче...какво ти тук отслабване?
Иначе по темата - кърмене И отслабване за мен беше лесно и възможно. След като спрях да ям 5 порции основно и намалих силно тестените и сладкото, изведнъж се показа ярка светлина в тунела.

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Не мърдам на килограми,но от седмица започнах да се храня разделно!

# 19
  • Мнения: 1 735
Инфинити Shocked ти изглежда забравяш, че тук има хора, които те познават лично. Ти си като вейка, бре, момиче...какво ти тук отслабване?
Иначе по темата - кърмене И отслабване за мен беше лесно и възможно. След като спрях да ям 5 порции основно и намалих силно тестените и сладкото, изведнъж се показа ярка светлина в тунела.

 ooooh! Каква вейка,бря? Никак не се чувствам вейка. Sad
Всъщност през бременността наддадох 23кг.Сега съм 62,63 кг. А преди бях 49-50кг.
След раждането свалих 10 и това е филмът! Останалите 13 си стоят залепени по гъз,бедра, корем и т.н. Умишлено не си купувах нови дрехи, за да вляза в старите по-скоро, но уви! Започнах да си пазарувам.  Confused
 Все пак не смятам да спирам да кърмя в близките 1,2,3 години, така че  ако ще съм с това тегло, ще ми трябва изцяло нов гардероб.
 Ееех, до скоро пазех надежда,но няма да стане явно мойта работа.  Sick

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Отслабвам.
Декември се бях зарибила по едни вафлени пури с шоколад и всеки ден омитах по половин килограм- естествено, че напълнях.
Спрях да набивам и пак съм си същата.

# 21
  • Мнения: 1 559
Започнах да отслабвам от само себе си дребният като стана на 9-10 месеца - бавно и плавно (въпреки че продължавах да изяждам по шоколад-два на ден + разни вафлички, пици и т.н. боклуци). Лятото доста се движех и се повталих. Напоследък нещо съм се застояла и пак налитам на боклучавите храни, но забелязвам, че ако спра всичко тестено и огранича сладките неща (не издържам да ги спра напълно за дълго), отслабвам доста по-бързо колкото преди кърменето.

# 22
  • Мнения: 1 432
НАДЕБЕЛЯЯЯЯХХ  Cry

# 23
  • Мнения: 313
Аз не мърдам. Стоя си с +10 кг. и това си е. От два дена съм на безмлечна диета заради бебо и се надявам от нея да отслабна. И на 2 кг. ще съм доволна.

# 24
  • Мнения: 927
След раждането отслабнах с 24кг без режим,но с дълги разходки. Обаче като се застуди времето килцата взеха да се връщат  Embarassed
Дойде ми ей сега идея за клуб " Красиви, вталяващи се кърмещи майки  Laughing" или нещо в този дух  newsm78. Да се подкрепяме взаимно и за стимулация. Хуквам да отварям тема вКрасива мама!

# 25
  • Мнения: 101
След като родих свалих това, което бях качила - 17кг, но от ноември нещо качих - 5 кг и нещо ми са много, но идва лято и ще се разхождаме повечко.

# 26
  • София
  • Мнения: 250
Не мърдам

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Месец и половина след раждането си носех старите дрехи  Peace
Хем беше лято и дрешките са по-прилепнали   Mr. Green
Лошото беше, че продължих да слабея и ми се наложи да купувам по-малък размер дрехи даже  Confused
Даже баба ми взе да ме убеждава да спирам да кърмя, че ще се свърша  Joy

# 28
  • Мнения: 1 873
Отслабнах!

# 29
  • Мнения: 1 104
И аз кърмя вече месец и половина, но килата си ми стоят.Не слабея и не качвам.

Общи условия

Активация на акаунт