КЪРМЕЩИ МАМИ, ДА СЕ ПОДКРЕПИМ В ОТСЛАБВАНЕТО !!

  • 4 211
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
Да взема и аз да се включа като мама с по-голям опит. За трети път съм кърмачка и като че ли все едно и също става.Свалям няколко мижави килограма докато кърмя и като спра, свалям драстично. Става от самосебе си без много усилия.Аз също съм любител на сладкото и даже не се старая да го спра,само мисля да го огранича.Успех на всички които сте на диета!

# 16
  • Мнения: 927
Веси,пък представи си станем някои манекенки мале-мале Mr. Green

А дано  Laughing!!! Ама ти от къде ги измисли тези 15кг  #Crazy? Ще изчезнеш, бе мила! Аз да ти стигна сегашните охоооо...ще те черпя..салатка  Mr. Green..


Единствената диета при мен, която свърши работа е тази от книгата на Майкъл Търмънд.
Първият път, когато я направих свалих 6кг. без да гладувам. Започнах я през октомври, задържах свалените килограмите до коледните празници... тогава качих 3 отгоре.
Преди една седмица я повторих пак, но за 4 дни вместо за 6 и свалих 3кг...
Кърмя синът си по три, четири пъти дневно и почти толкова през нощта.
Та исках да ви кажа, че ако неможете да пазите диети можете да ограничите захарта, солта, газираното безалкохолно, шоколада... изобщо тези вредни вкусотийки...

Аз специални диети не искам да пазя, защото пак ще си върна килограмите. Целта ми е да си променя начина на хранене.
Всеки си избира как да се бори с килцата, ние ще сме тук да се подкрепяме, споделяме и мотивираме  Hug
Днес съм доволна от себе си. Да видим утре как ще е. Това гадно време много ми пречи  Close. Искам слънчице, че с разходките забравям за папкането  Laughing  sun

# 17
  • Мнения: 6 243
Успех в борбата, момичета.
Диетите не са добра идея (поне повечето от тях) за кърмачки, но спорта и движението са, така че - действайте и на този фронт.

Аз не съм дебела в класическия смисъл на думата, но откак не спортувам, хич не се харесвам. Сега положението не е страшно, но като се стопли... не ми се мисли. Май ще минавам през темата, за да ме посритвате, белким си събера акъла и почна поне да си въртя велоергометъра в къщи.

# 18
  • Мнения: 599
Аз съм тук.
Имам да свалям още 10-11 кг. 2 свалих със зелевата супа, сега съм на комбинация от лимонената+житната.  За цял месец съм яла само веднъж сладко. Тежко е - и в буквалния смисъл, защото ми тежи Simple Smile Освен това ще спазвам и лунните дни. Ако не кърмех, досега да съм се заредила с разни добавки за отслабване....

# 19
  • Мнения: 2 159
Страхотна тема момичета, с вас съм Hug
След като родих ми останаха само 3 кг да сваля, но като започнах кърменето... ooooh!
Опитах се да намаля храната и веднага се отразява на кърмата, гадост Confused
Пробвам да наблягам на много течности, ама пак не става имам ужасен апетит Mr. Green
Помага ми като се юрна навън да щъкам с количката, тогава не се сещам за хапването, а пък се и движа.
Мернах някъде за житната диета, знам че житото е много полезно за кърмата, но все пак се чудех дали ако съм само на него няма да ми намалее newsm78
Някой пробвал ли е?

# 20
  • Мнения: 927
Добро утро!
Барабана, аз не съм пробвала нито една от диетите тук  Embarassed
 Мисля да си направя елда днес.
Казвайте кой какво ще хапва днес  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 159
ооо аз вече започнах с бисквитките ooooh!
но мисля да се осъзная и да продължа за обяд с мюсли+кисело мляко
за вечеря домати(от буркан от бабите)+сирене+жито(малко слагам, че да е по-хранително, гадно е ама какво да се прави)
и после вече като умирам от глад в късните часове ще ям грепфрут Mr. Green

# 22
  • Мнения: 510
И аз не открих подходяща диета за кърмачки и изчаках бебо да стане на една година, за да се реша на някакъв режим. Най-подходяща ми се стори нисковъглехидратната диета, но не я спазвам съвсем стриктно-ям и плодове, овесени ядки и др. Започнах да пия и много вода. Не ям никакви тестени изделия и никаква захар, а съм направо пристрастена към шоколад, но резултатите са налице - минус 3 килограма, имам да свалям още 5-6. А записах се и на спорт-ходя около 3 пъти седмично. Твърдо съм решила това лято да не ходя пак само с дълги панталони.

За днес съм си измислила само обяда- печено пиле върху морска сол и салата от печени чушки.

# 23
  • Мнения: 2 159
magica тези 3 кг за колко време ги свали?
аз нямам кой знае колко кг да свалям, но съм увиснала, няма да мина без спорт ама съм мързел Mr. Green

# 24
  • Мнения: 510
Свалих ги за около 3 седмици, обаче едната не я броя защото аз имах рожден ден, бебо имаше рожден ден, плюс още един роднински рожден ден и за капак в събота сватба. А и не стоя гладна, не ми трябва скоростно смъкване на килограми.
И аз съм мързел и никога не съм спортувала, но за увисналите меса освен спорт друго няма да има резултат. Аз съм доста висока и килограмите не ми личат, но аз си знам като си закопчая дънките какви паласки са отстрани.  Sick

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Здравейте!Някой пита дали кафетата не пречат на бебето-НЕ,от този хранителен режим не мисля,че ми е намаляла кърмата,но детето ми яде и други храни освен кърма.Кърмя основно два пъти на ден,няколко,когато я приспивам,а през ноща от как и никнат зъби не ги броя.
Менюто ми днес беше:
закуска-3бр.сухар без нищо
обед-пилешка пържола без нищо друго
вечеря-зелена салата+печени картофи

# 26
  • Мнения: 57
И аз съм за тази тема Laughing
Откакто направихме годинката започнах сериозно с диетата.И сега и от вас ще се мотивирам.
Но до годинката се страхувах, че количеството и качеството на кърмата ще се промени.Не съм си поставяла срок, но тя точно тогава започна да отказва кърмене през деня.И аз се възползвах Wink
Вече веднъж съм минавала по този път и знам какво ме чака.При мен действа - спирам захарта и брашното, пърженото и газираното.Алкохол само в краен случай.Но спазвам много стриктно.Имам още да свалям, но и 11 кг вече загубих.
Успех и споделяйте за нови трикове в слабеенето.

# 27
  • Мнения: 506
Е, сбрахме се.  Hug И аз съм за тук.  Simple Smile
Като Дриймс се радвам, че поне не качвам нови килограмчета, но и старите хич не мърдат. Единствено малко обиколки съм свалила тук там. Имах напредък с лунната диета, но скоро не съм я прилагала, тъй като се падат все през уикенда луните. Взех и един неопренов клин уж да се потя като правя упражнения, но пък ме мързи. Искам да сваля до лятото 8, а до месец-два - поне 5 килограма.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 702
Здравейте и от мен. И аз съм от отбора на желаещите да отслабнат. Имам да свалям много, макар  че поне 10тина са още от преди да забременея.  За съжаление не мога да се включа с идеи. С първото дете свалих драстично и без особени усилия като тръгнахме по разходки  и най-вече като започна да се опитва да ходи. По това време вечеряхме към 17.30 и излизахме за пореден път. Сега обаче ще е по-трудно. Каката е на училище до 19. По-рано от 19.30 няма как да вечеряме. И най-важното сега кърмя и искам да продължа поне още 2-3 месеца. Нещо, което не успях да постигна с голямата.
Единственото, което правя сега, е това, че почти не ям хляб. Газирано по принцип не обичам.
Но пък как обичам шоколаааад   Heart Eyes




# 29
  • Мнения: 927
честита баба марта!! с пожелания за здравословно, леко и успешно вталяване  Laughing !!

Аз вчера прегреших с един бонбон  Embarassed, но пък иначе храната през целия ден ми беше много лека и придружена с много движение  Laughing.
И при нас на бебо не му пречи кафето.

Общи условия

Активация на акаунт