Ползвате ли секс играчки?

  • 42 802
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 742


Понякога ползваме. Интересно и приятно е и разнообразява секса.

Иначе и аз не разбрах много колко човека в тая тема всъщност са едно и също лице? И какво и е толкова неудобно на темата, че да се пише анонимно? То ние в тоя форум само със снимки не сме си ги показвали нещата още.
Peace
много си права скъпа-и аз мисля, че темичката си е  супер smile3521 и не разбрах защо някой реши, че аз съм я пуснала тая тема - при положение, че отговарям в нея newsm78
Какъв е смисъла от анонимност - след като най -чистосърдечно ви уверявам, че подобни играчки наистина разнообразяват секса и действат още по-скрепващо на отношенията между партньорите Hug
todorov - пиши ми на лични...може да обменим инфо newsm44

# 16
Цитат
Досега не бях ползвала такива неща но усещането е супер и дори го включваме в любовната игричка. bowuu bowuu

ама да го ползваш, не ти беше "неудобно" ??  Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 537
Не, не сме пробвали до сега, но никога не е късно да опиташ Mr. Green От опит глава не боли Crazy

# 18
  • Мнения: 1 028

Това е нашия помощник  Simple Smile
ще си поръчам за следващия 14.02, щом толкова сте доволни Laughing
Като гледам какъв е кармазян/червен/,да питам да не сте търсили пожарогасител hahaha

# 19
Ха-ха-ха  Joy - това с пожарогасителя много яко!
Абе Мимис този е много подходящ зя теб да знаеш - като чета преобладаващата част турцизми в речника ти мога да ти кажа, че добре ще си пасне и с турската сексуалната култура - имам предвид аналните инвазии......



Ekcnpec: Тодоров, мери си приказките...! Много внимавай с изказванията от подобен род...

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 00:31 от Ekcnpec

# 20
  • Мнения: 4 068
Това последното не го разбраФ! С ква цел е казано и за каква турска сексуалност говорим? Ти познаваш ли я Мимс та за толкова на ти със сексуалността и се представяш?
Питам от професионално любобиптсто. Щот ако само така си лаеш да взема да те модерирам.

# 21
  • Мнения: 3 569
Ekcnpec: Тодоров, мери си приказките...! Много внимавай с изказванията от подобен род...

Баце, тия изказвания дразнят яко. По-полека ще разтегнеш нещо ...

# 22
  • Мнения: 138
Aбе още не съм ползвал , ама може и някой ден да се  опита Simple Smile .....то никога не е да се орезели човек  Joy

# 23
  • Мнения: 78
Ние си бяхме купили преди години една играчка , която се слагаше на пениса и имаше едно накрайниче за допълнителна стимулациа на клитора и още едно за тестисите . За съжаление мъжът ми не го хареса , но го препоръчвам на всички жени  , на които мъжете им не са като моя. По принцип съм за използването на играчки , тъй като помагат в секса . Да не обиждам мъжете , но  има  вибратори с толкова много функции , че понякога май могат да им помогнат , ако все още държат жената да достигне до оргазъм .

# 24
  • Мнения: 4 734
Ползваме, да.

# 25
  • Мнения: 3 886
Аз искам ам мойчкия не иска . Sad Sad Sad

# 26
  • Мнения: 5 140
Изглежда ми закачливо, бих пробвала, трябва само да си набавя въпросната играчка.

# 27
# 28
  • Мнения: 7 723
Аз искам ам мойчкия не иска . Sad Sad Sad

 Thinking сигурно ревнува, а  Thinking Mr. Green

# 29
  • Мнения: 231
Aбе още не съм ползвал , ама може и някой ден да се  опита Simple Smile .....то никога не е да се орезели човек  Joy

Общи условия

Активация на акаунт