Усещат ли децата ви моментите ви на слабост...........

  • 1 402
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Усеща ... и още как !
Друг е въпросът , че на мен не ми минават много такива , но баща си успява да го манипулира много успешно ...

# 16
  • Мнения: 1 446
Надпреварваме се коя е по-добър манипулатор... Mr. Green
При мен не бележи успехи, но при баба си... ooooh!
Peace

# 17
  • Мнения: 2 700
Да категорично усещат и реагират по различен начин на нашата слабост.
Първи вариант – покровителство (когато дъщеря ми усети моя тревога се опитва да не ме дразни, а да ми помага, включително се опитва да ме успокоява). Втори вариант – нервно поведение (флуидите, които текат помежду ни я изнервят и започва да се държи неадекватно). Трети вариант – откровена манипулация  -  опитва се да изкопчи повече свобода, усещайки, че моментът е подходящ и че за да се “отървем” от нея сме склонни да направим комприс.

# 18
  • Мнения: 2 891
Манипулатор си пада. Знаеш ли как страшно гривасничи и как се насилва да реве, когато нещо не му изнася...  Mr. Green

# 19
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Надпреварваме се коя е по-добър манипулатор... Mr. Green
При мен не бележи успехи, но при баба си... ooooh!

О ,и при нас е така при нас рядко минава,но баба си я парви на марионетка. #CrazyДори много пъти,правя забележка,че е  недипустимо такова държание с по-възрастните и в момента които ме няма,сагата продължава! Money

# 20
  • Мнения: 3 447
О, опитва се и още как  Simple Smile Като иска да направи нещо забранено, вади един флиртаджийски поглед с вдигната вежда  Laughing Съответно като му откажа гледа обидено изотдолу, с издадена долна устна  Cry Ама не му вървят номерата, поне при мене.

# 21
  • Мнения: 1 006
Бих се притеснила, ако не се опитват да ме манипулират.

Понякога се правя на приятно разсеяна и им позволявам да им минат номерата. Ей така за стимул и за техен кеф. Друг път явно или скрито пресичам всякакви подобни опити още в зародиш.

Зависи  какъв е случая.

Общи условия

Активация на акаунт