Айрън Мейдън в БГ

  • 1 876
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Като чета как билетите в другите държави са свършили за половин-един час ...  Sad Sad

Тъй като аз не мога да хукна утре да взимам билет и да хвана 25левната промоция, за нас ще останат от скъпите Whistling

Нали щяха да ги пускат от 7.03, къде хукна утре Wink

# 16
Суперррррррррррр, аз ходих и на предишния им в Бг, ама тогава нали бяха без Бруса...
А последния им албум е убиец, много ми допада.
Дано да стане. Simple Smile

# 17
  • MUC
  • Мнения: 297
Ако по-скъпите са по-напред...хм като си спомням 95-та какво беше отпред на първа линия не ми се ще да си представя да съм там.
Mr. Green Тогава не ме пускаха на концерти Embarassed Всъщност, логично, била съм на 11 Laughing
Но аз като се сетя как припаднах на първата редица на Парадайз Лост и после ме свестяваха...Май на никого няма да му се ходи пак на концерт с мен Crazy

Аз бих, нямаш проблеми, шъ та свестявам, ако се наложи  Mr. Green

Само измисли как да се телепортирам по това време в БГ, без да плащам мин. 160 евро за път...  Crazy

# 18
  • Мнения: 306
пишете още един фен Party
откога ги чакам в тоя списъчен състав не е истина просто  Crazy

да видим как ще се договорим с кърмачето мамино да отсъствам от полезрението му ден-два Rolling Eyes
зарад него изтървах Депеш миналата година, взех си полагаемата доза мъка от изтървани любими групи Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 6 993


Тъй като аз не мога да хукна утре да взимам билет и да хвана 25левната промоция, за нас ще останат от скъпите Whistling

Нали щяха да ги пускат от 7.03, къде хукна утре Wink
ммм, два билета остават свободни Laughing Отряза ме, ама като гилотина глава ме отряза! Едва сме смогвали да ядем, къв ти Мейдън Laughing Ми ако почне да яде колкото мен, а не 5 пъти повече, и до Луната ще се разходим Crazy Но пък обеща, че като станем богати ( Joy ), щял да ме води на който концерт искам, в която страна искам Laughing Laughing Като знам какви динозаври харесвам, дано не са умрели дотогава..., че като гледам с каква скорост го трупаме това несметно богатство Mr. Green

Асето Heart Eyes Ти си ми спасението. Още помня безумната физиономия на Ицото ( Shocked  ooooh! newsm78 ) - беше му за пръв път да загубя съзнание пред него Laughing

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мдааааааааа, готино инфо.  Peace
Не съм им кой знае какъв фен, но би ми се искало да чуя "Two Minutes to Midnight"  на живо  Grinning

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Харесвам Мейдън от ученическите си години, но едва ли ще отида. Мъжа ми за Металика не успях да го навия, едва ли и сега ще стане.
РЕНИ, Металика беше в Пловдив, това е в София  - поне за вас е лесно Simple Smile
Ей го къде е Пловдив. Ревах тогава.

мдааааааааа, готино инфо.  Peace
Не съм им кой знае какъв фен, но би ми се искало да чуя "Two Minutes to Midnight"  на живо  Grinning
А аз Аlexander the Great Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 022
а The Trooper или Be quick or be dead? Пък най вече Fear of the dark.

# 23
  • Мнения: 6 993
Пък най вече Fear of the dark.
Е тва колко сме го дънили на нощните в клубчето на тъмно Mr. Green !

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
"Никой ни пее кът Брусът" - крещеше един фен след концерта на Мейдън преди години. Joy
Прав беше човекът.  Laughing
Дано да намерим кой да наглежда челядта, включваща новородено.  Rolling Eyes
Дейв Мъстейн ми се изплъзна, но Брусът не го давам.

# 25
  • Мнения: 5 620
Бройте ме и мене, тоя път съм там. На мен на тоя стадион ми върви, за разлика от тоя в Стара Загора ( за проваления концерт на Скорпиънс говоря, мъкааааа) или в Каварна (далеко и съкпо, мъкааааTwisted Evil
Там гледах дедо Ози, дано му излезе късмета и на Бруса да го гледам. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 6 993
Ех, хора, завиждам ви за около 10те годинки над мен...И на Металиката сте били, и на предния Мейдън Hug

# 27
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Party там съм.

# 28
  • Мнения: 4 555
100% съм там.
Даже смятам да се наредя за първите 3000 билета. Не заради 5-те лева разлика, ами за престижа, че си от първите 3000 фена  Laughing

# 29
  • MUC
  • Мнения: 297
Ео, тъй, тъй, скарай му се, как ша яде толкоз много  Crazy Мойто мъж изяжда сигурно два пъти повече от мене, пресметнато като цени... На диета да ги сложим, викам аз...  Crossing Arms

А иначе, то хуб'у аз съм ти спасението, ама ти измисли ли начин да се телепортирам, м?? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт