,,АПРИЛските бременелки щастливи и засмени, връзват матренички бели и червени,,

  • 10 990
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 350
Ейй, почнахме ли вече с обебването.Мама Е сигурна съм, че в USA всичко ще бъде наред с бебчето ти!Чакаме вест!

# 61
  • Мнения: 161
Какъв предотпускарски синдром ме гониииии amiiii....нищо не ми се върши на работа вече. Чакам с нетърпение да се прибера и да започна с прането,гладенето и подреждането на бебешките работи wash prostor 1ironing
stassy, честито за племениците, 4+1 newsm81, те направо баскетболен отбор са си направили. Да са живи и здрави и да радват мама и тати! Hug  bouquet
petq и аз пуснах глас за теб Peace
pepa_k, и при мен понякога са болезнени опъвания, въртенета. И някак си по-плавни, сякаш си имам малка последователка на инквизицията в корема ми smile3506benitta, стискаме палци за изпита! Късмет! newsm10
Използвах хубавото време през обедната почивка (не че съм я заслужила,ама все пак) та си купих две от най-най-най-грозните ношници и няколко чифта от най-най-най-бабешките гащи за родилното 4470 - от тях могат парашути да се ушият,ама така е,след родилното-айде в боклука Flushed.
Ровя се из чуждите теми и се радвам на обебилите се мами! smile3522 Днес ми е толкова пролетно Flowers Bouquet......оф и аз се разнежих Blush
До скоро, коремчета! Hug

# 62
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Vesi ,сигурно са ти взели и време съсирване , време кървене т.к  коагулационните изследвания....това от кръвта..
А за тези другите какво ли е могло да бъде.... newsm78 гони ги до дупка , ако може да не плащаш..
Как само се ядосвам с тези плащания при бг лекарите..тук дори за лекарствата на се плаща..
anishka мен лекичко ме боли, ама само като много се заседя..и вечер леко като боцкане..все едно там нещо съм натискала през деня.....ама не силно.

# 63
  • Мнения: 29
ДейзиГ,аз знам,че не сока от ананас предизвиква контракции,а самия плод,и то само вътрешната част.Времето е страхотно,а нямам търпение да дойде утрешния хубав празник и новините от МамаЕ.Аз обаче съм на консултация,та сигурно почти цял ден няма да си бъда вкъщи и чак вечерта ще разбера .Приятен ден и никакви болки.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 294
           
   Момичета имам питане ,някой  боляло ли го е опашката ?Като поседа повече и стана ,докато се раздвижа умирам от болка . ooooh!

Аз съм така от месец и половина вече. Много ме боли опашката. А от два дена и дясната ябълка ме наболява и понакуцвам като някоя баба.

Да се похваля, от днес съм си вкъщи, много странно се чувствам, че нямам да ходя на работа вече (е, поне една година).

# 65
  • Мнения: 6 446
И аз да се запиша!!
Мама Е,стискам много силно палци всичко с теб и бебчо да е наред!!!Ако не успееш да пишеш и не ти е много скъпо можеш да се свържеш с някоя от щъркелите -вестителки!!!Така се развълнувах като го прочетох!!Наитина ще се моля всичко с вас да е добре!!!

# 66
  • Мнения: 367
момичета шокорана съм. мисля че имам стрии на гърдите от долната страна. всеки ден се мажа и все си мислех че ще се получат на корема защото той най-много се разтяга, а гърдите ми не са пораснали много. не знам дали имат и един номер отгоре. аз си имам стрии на дупето и краката от пубертета, но до сега и там нямам нови от бременноста. много ми стана тежко даже сега си поплаквам. те бяха едно от малкото неща които си харесвах. малки но хуваби. сега вече и тях си нямам. защо на тях ня можаха ли другаде да се появят.

# 67
  • София
  • Мнения: 6 294
Веси, не се коси. Природа, какво да направим. Важно е бебчо да е добре. И аз си имам такава придобивка на едната гърда и си я коткам и мажа, пък дано изчезне постепенно.

# 68
  • Мнения: 6 446
Веси,моите стрии по гърдите започнаха да излизат още след 5 месец!! Shocked Гадна работа,но  няма как!И аз се мажа,но..Не забравяй ,че кошмара ще дойде след раждането,когато кожата започне да се прибира ....Щастието изисква жертиви!:) И не се разстройвай за глупости!!Горе главата!
Момичета започва новия сезон на Такъв е животът-Кърмачетата!!Аз само като гледам рекламата и не удържам сълзите си!Нямам търпение да дойде събота и да го гледам!
Днес ми е последния работен ден!!Засега вкъщи нямам нет,но ще се навъртам из интеренет залите,защото много ще ми липсвате!Стскайте палци тези дни да ни прекарат,че направо ще откача!!
Поздрави и много прегръдки за всички коремчета!!

# 69
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Не се коси Веси и аз съм със стрии на гърдите от 4 месец! Така ми порастнаха, че с нищо не можах да ги спяся. И сега се мажа, но незнам като се свият какво ще стане!
Важното на бебе да му е сладко от тях, и мъжете ни да ни харесват такива каквито сме  smile3521

# 70
  • Мнения: 1 925
За стриите - ами аз имам страшно много по гърдите и по дупето, въпреки мазането  #Cussing out Ама не го правя драма де... от това не се мре  Wink Иначе по корема - нямам  Mr. Green
Илит и Мелодия, сложих снимките от вчера...
Аз, понеже по-рано днес казах, колко ми е хубаво настроението, та вече съм във фаза  #2gunfire  #Cussing out Интернет доставчикът ни е под всякаква критика, постоянно се диканектва или просто трансфера е толкова слаб, че нищо не се отваря, а точно днес реших да си сваля музика. От сутринта съм свалила "ЦЕЛИ" 4 мп3-ки, представете си. Направо се чудя за какво плащам  #2gunfire Другата седмица ще го сменя, че до сега бяха монопол в квартала #Cussing out

# 71
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 306
Mama E,сигурна съм,че всичко ще бъде наред,стискам палци и ти желая най-лекото раждане  bouquet
Anishka,аз също имам такива болки,не само в опашката,ами и отдолу,сякаш съм правила шпагат Embarassed Моите са си постоянно,но мислех,че е от скъсената шийка на матката newsm78...Едва ли,обаче,има нещо общо,щом и други момичета се оплакват от същото.
Веси,и аз имам стрии,а се мажа още от 3-ти я месец.Не е болка за умиране,най-важното е бебчетата да са добре,ние пак ще си бъдем хубави мами,щом сме щастливи с малките си съкровища!
Лек и усмихнат ден от мен на всички!  bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 87
Веси за стрийте и аз ги имам на гърдите от 4-ия месец, но от декември започнах да ги мажа с ампулите на Lierac и вече почти не се забелязват, от което съм много щастлива.Продават ги в аптеките на бройка.Една излиза около 3-3.50лв и една се използва почти седмица.Сега съм започна със спрея на Мустела за краката ама да видим дали ще има ефект от него . ако не пак с тези ампулки.Надявам се да съм ти била полезна.
Слънчев и приятен ден на всички.

# 73
  • Мнения: 11 041
Момичета, за стриите съм чувала, че може да се появят и СЛЕД раждането, понеже тогава корема спада рязко. И във връзка с това се чудя какви мерки можем да вземем, при положение, че поне 3-4 дена ще останем в болницата и само до мазане на коремите ще ни е Cry

А миналия месец тук във форума получих ЛС с предложение за участие в новото издание на"Такъв е животът", но не се престраших да се съглася.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Момичета, я кажете как се появяват стриите по гърдите - вертикално или хоризонтално Embarassed
И аз от известно време само се проверявам, ама за сега нямам. То не, че са нараснали много ама...
Ох, определено сте ми по-приятна компания от лекциите  Blush само си намирам поводи за почиваки. Ама нещо не ме гони нервата този път. Каквото ще да става.
А за излизащите от сега в болнични... ами аз вече забравих тръпката а се радваш на времето си. Може нищо да не правя цял ден, а времето се изнизва супер бързо. Очаквах, че ще ми е скучно, но ... няма такова нещо (вярно, че все си имам занимания). А като си представя колко магазини има за обикаляне.... Joy

Общи условия

Активация на акаунт