Намери си другарче! Новаците са с предимство.

  • 14 030
  • 494
  •   1
Отговори
# 15
  • 7800
  • Мнения: 243
Ку-ку...  amiiii

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вергилия, върви да пишеш дипломната си работа. Гълтането е за по-големите Whistling

# 17
  • Мнения: 7 723
А аз може ли да остана, че и аз съм отскоро  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 981
Здравейте и аз съм новичка.
Откакто дремя във форума трудно намирам време за нещо друго.
Иначе след децата и мъжо най-много обичам - купоните,кръчмите,приятелите,лятото,морето,музика,биричка.....

# 19
  • Мнения: 1 113
А какво ще си правим после другарчетата?  newsm78 Ще ги защитаваме от злите стари кучета ли?  Laughing

# 20
  • Мнения: 920
Не знам дали е от времето, ама пълно разлигавяне...1 хубав скандал не можем да спретнем, а сега и новаците ще четкаме. Едно време новаците се посрещаха със скандал и оплюване, а сега и червен килим ще им постиламе. Накъде отива този свят....

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А какво ще си правим после другарчетата?  newsm78 Ще ги защитаваме от злите стари кучета ли?  Laughing
Ами да. Ще ги водим из дебрите на форумските отношения.

# 22
  • Мнения: 7 723

ПУ ти да си мойто другарче  Whistling

# 23
Здравейте   bowuu аз съм тук от месец. Майка съм на 4годишна дъщеря. Обичам Варна, морето и сините вълни... Peace

П.С: И хубави мъже  Embarassed

# 24
  • София
  • Мнения: 1 824
И аз май съм за тук...

От година и половина съм със форума и никой не ме познава:(Sad А на мен толкоооова ми харесва тук  Grinning Grinning

Никой ли не иска да се запознае с мен????

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
ЕХООООООО! Тук съм!  Hug Е, нейсе - доживях и на нас новаците да ни се обърне внимание!
Аз съм София, на 29г. от Пловдив. Имам една прекрасна щерка - Мери, голям щурак е!Вече 5год.и 5м. се радвам на усмивката й.
Често чета темите в клюкарника, ама то Вие хич не ни и забелязвате новаците като се изказваме! От миналата година се зарибих по форума и ми е голям кеф да Ви чета!Забавлявам се от сърце с някои от постингите Ви. Ако нещо ме налегне депресията или ми е едно таково сиво веднага се заравям тук. Да Ви кажа обаче, много ме мъчи една работа - незнам защо мамите в Пловдив не можем и не можем да се организираме като хората и да си спретнем един хубав купон  newsm78 Като съм гледала снимки от Софийските форумски срещи направо ми се пълни душата - големи веселячки сте!
  bouquet за толерантността, която решихте да проявите към нас НОВАЦИТЕ, и не забравяйте, че ще дойде ден и ние ще минем в отбора на старите кучета. Да му мислят тогава новото поколение НОВАЦИ  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 7 723

Я недей да скромничиш  Crossing Arms
Тебе доста народ те познава вече  Whistling

# 27
  • Мнения: 3 423
Аз съм на две години. Още нямам всички зъби.
И затова съм добродушна. Свикнах да не пускам
лиги. Сериозна съм. Имам големи дълбоки очи.
Слушам всякаква музика. Пия всичко. Карам колело.
Не скромнича излишно, имам си цена и етикетът
винаги е обърнат навън. Не съм жертва на рекламата.
Бъдеща свекърва. Помня като слон. Ям с удоволствие.
Уважавам хора със самочувствие. Ако не може да се
разберем на български, може да пробваме на немски.

# 28
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте! Аз съм Mozila. Живея край морето. Омъжена с едно дете. Безработна но много обичам книгите , хубавата музика.Обичам също така да се ровя в нета. Самотна без приятелки.

# 29
  • Мнения: 1 072
Здравейте, мили другарчета.  Тук съм от около година, но пиша рядко и предимно безмислено. За това малко хора ме познават. Бих искала да се запозная с други такива чафки като мен. Дето не пушат, не псуват,  задължително убразовани и със сходни интереси, а именно - руска музика, руски филми от войната, българска музика, свивки-намятки и тем подобни.......

Много ми се иска да дода на следващата форумска среща, но ма е срам...... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт