За всички- СПИНА БИФИДА

  • 14 220
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 2 217
Моля се за вас!  Аз имам Спина Бифида ...  Praynig

# 16
# 17
  • Мнения: 911
smile3518 Weary smile3518 Weary smile3518 Weary smile3518 Weary

Не знам какво да кажа, мила, каквото и да кажа няма да върна времето назад.
Cry

Стана ми много мъчно за бебенцето. Май  това което написах горе звучи глупаво. Исках да кажа, че искам да й помогна, но не съм  способна. Много ми е мъчно.

# 18
  • Мнения: 5 026
Ох, много съжелявам...  Sad

# 19
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Една прегръдка за теб  Hug

# 20
  • Мнения: 9 483
Съжалявам искрено за това което си преживяла! Sad
Относно спина бифида-просто ТРЯБВА 6мес. преди бремеността да се пие по 1 табл. фолиева киселина, или ако не е планирана-от момента в който жената разбере че е бременна.
Фолиевата киселина спомага за бързото делене на клетки, а това  е адски важно в първите седмици-тогава е органогенезата...

# 21
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Миличка, дано Бог е с вас, моля се да Ви дава сила и кураж  Praynig

# 22
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Много ми е мъчно за теб и детенцето ти. Дано Господ ти даде сила...

# 23
  • Мнения: 640
Съжалявам... Cry
Имаш ли нужда от помощ за нещо?

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 23:59 от Renie78

# 24
  • Мнения: 233
  Каквото и да кажа ще е малко, каквото и да направя няма да е достатъчно! Сигурно си видяла форума за майки на деца с увреждания и този за родители приживели загуба, но това което може да ти даде ВЯРА И НАДЕЖДА и поне малко утеха може да прочетеш тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74525.0. Смелост живота продължава и ние трябва да се бориме... Praynig Cry Praynig Cry Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 1 230
Миличка, изпращам ви цялата си любов и сила. Ще се моля за вас тази нощ на Богородица, нека тя е с вас и да ви даде сили.   Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
И аз се присъединявам към Renie78 - Имаш ли нужда от помощ?

# 26
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
 Cry  Ужасно съжалявам...

# 27
  • Мнения: 3 069
Много съжалявам.....

# 28
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
В този свят често всички ние сме подложени на изпитания, но стават и чудеса. Нека Бог те закриля!

# 29
  • Мнения: 386
Много съжалявам за това, което ви се е случило, незнам какво да ти кажа, за да те успокоя, но се моля за вас.Ако имаш нужда да си поплачеш ние сме тук за това.

newsm17 smile3518 newsm17

Общи условия

Активация на акаунт