За всички- СПИНА БИФИДА

  • 14 251
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 924
Просто незнам какво да ти кажа. Няма думи, с които да изряза безкрайната си тъга.  Cry Ужасно ми е мъчно за вас и за детенцето.  Cry Прегръщам те силно и ще се помоля от цялото си сърце на Богородица да ви помогне.  Praynig

# 31
  • Мнения: 4 326
Много, много съжалявам Sad

Ето още една статия за Спина Бифида: http://zachevane.dir.bg/_wm/news/news.php?nid=9240&df=45&dflid=3

МОЛЯ всички кандидат мамчета и бременни момичета ПИЙТЕ ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА. Приема се поне 3 месеца преди самото забременяване и 3 месеца след това.
Фолиевата киселина е от изключително значение за вашето бебенце, още през първите 14 дена от зачеването му, тогава когато дори и не подозирате че сте бременни!

# 32
  • Мнения: 445
 Hug Hug Hug
Много прегръдки! Съжалявам!

# 33
  • Мнения: 881
Мила,много съжалявам.Дано Бог ти даде сили,както на теб така и на малкото съкровище.Прегръщам те. Hug

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Здравей мила, мисля, че всичко ще се оправи, само трябва да имаш вяра. Лично съм се убедила , че желаеш ли нещо силно и повярваш ли в него, няма начин да не стане. Желая ти кураж и много късмет.

# 35
  • София
  • Мнения: 368
Незнам какво да кажа!  Cry Но съчувствам и се моля!  Praynig

# 36
  • София
  • Мнения: 1 423
Скъпа meyz, не знам какво да кажа! Съчувствам ти! Имай вяра и много сили!  Praynig
 
 

# 37
  • Мнения: 1 455
Много сили и вяра ти желая!
Дано всичко е наред Praynig Praynig Praynig

# 38
  • Мнения: 742
Бъди силна ...

# 39
  • Мнения: 572
Мили ПРИЯТЕЛИ,
Днес мога да мисля малко по-добре и реших да напиша нещо!
преди 9 месеца мечтаех за 1 малко бебе и когато разбрах за бременноста си направих всичко необходимо за което бях информирана, а именно за Фолиевата киселина и в продължение на 3 месеца ( до 5 месец)  редовно пиех! Чувствах се добре, през Октомври се разболях от грип и възпаление на дясното ухо и пих предписан антибиотик. Сега като се върна на зад вече белята е била станала ама кои да я види! На 24.02.07 разбрах, че моята ВЯРА едва ли ще разбере колко я обичаме аз и таткото, бабите и дядовците, и двете и  лели, и братовчедка и.
Най-много ме боли как да обясня на племеницата ми Ивана, като излезе бебето къде е .... а тя е на 4г
ВЯРА
ВЯРА- родена на 24.02.07 подарък за майка ми родена на 24.02.53  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 622
ох, мила не се самообвинявай - направила си това, което е трябвало , само не разбирам как не са го видели докторите  #2gunfire
Съжалявам за голямата ти болка. Прегръщам те  Hug

# 41
  • Мнения: 2 746
Ех тези доктори, как не са го видели! Ще бъде малко да кажа че ти съчуствам, желая ти много сили да преодолееш мъката и да гледаш напред!

# 42
  • Мнения: 1 098
Мила ,meyz, съчувствам на теб, съпруга ти и цялото ви семейство. Бог да бъде с вас. Аз в момента чакам резултатите си от амниоцинтеза и непрестанно се моля на Бог!

# 43
  • Мнения: 388
Ще се моля на Богоросичка,/ която закриля майката, детето и бременната жена/
да даде нови сили на Вяра и да се оправи!

ако четеш сега пиши ни новини за Вяра!

meyz Едва днес научих за твоето бебче, дано се оправи и скоро да е при теб! Hug

МОЛЯ всички кандидат мамчета и бременни момичета ПИЙТЕ ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА. Приема се поне 3 месеца преди самото забременяване и 3 месеца след това.
Фолиевата киселина е от изключително значение за вашето бебенце, още през първите 14 дена от зачеването му, тогава когато дори и не подозирате че сте бременни!

# 44
  • Мнения: 9 973
Да,пиши как е малката Вяра!Аз вярвам,че всичко ще се оправи,та нали носи името Вяра Praynig

Общи условия

Активация на акаунт