Шоколада намалява ли кърмата

  • 1 404
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 241
Какаото си е доста силен алерген, дано  да нямате реакции от бебчовците

# 16
  • Мнения: 58
Мисля че не може да намали кърмата,но вие сте много смели бе .
Как си хапвате шоколад та нали отива в кърмата и дразни нервната система на бебето .
Ако децата са ви кисели и не спят да знаете че е от шоколада.
Аз не смеех да хапна грам шоколад камо ли кафе.

# 17
Тани4ка 79 бебка не само че не е нервна а дори спинка повече от нормалното май.спокойна е и нощем не се буди вече от месец и повече -пу, пу, да не и е уроки.

# 18
  • Мнения: 256
Здравей аз по принцип сладко не обичам нооооо за шоколад умирам. Хапвам доста честа и дори обратното от шоколада се пълнят гърдите ми с кърма. При мен поне е така Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 389
И аз не съм забелязала да има такъв ефект.

# 20
  • Мнения: 3 092
Мисля че не може да намали кърмата,но вие сте много смели бе .
Как си хапвате шоколад та нали отива в кърмата и дразни нервната система на бебето .
Ако децата са ви кисели и не спят да знаете че е от шоколада.
Аз не смеех да хапна грам шоколад камо ли кафе.
Таничка нямам нищо против поста ти , но моля те цитирай източника си , за да може ако  е така да променим позицийте си. Peace

# 21
  • Мнения: 132
Хич и не ми е кисело детето - това е най-спокойното бебе на света, а шоколад си хапвам доста, че....абе, никога не съм можела без него, просто съм зависима до болка!!!!
А за количеството на кърмата аз лично забелязах, че еднообразието доста се отразява и ако днес нещо ми е помогнло да се "напълня", то утре може и да няма същия ефект. Сега съм открила зеления лук - направо прави чудеса (не, не се притеснявам за нитрати - от нашето ранчо е)

# 22
  • София
  • Мнения: 2 162
При моето дете това не е повлияло Peace.А по едни нови проучвания кофеина не влияе на спокойствието на бебето.Дори една мама може би вече е превела статията.

Преведох я, но но Бу сигурно не й остава време да я пусне.

# 23
  • Мнения: 795
Всеки ден ям шоколад и не съм забелязала ефект върху кърмата!

# 24
  • Мнения: 819
Напротив,на мен ми се увеличаваше...

# 25
  • Мнения: 386
Кърмя вече 8 месеца, всеки ден ям по един шоколад и не съм забелязала да ми намаля кърмата или някакви реакции на бебето...Хапвай си шоколад спокойно аз също като теб преди да родя не консумирах шоколад и сладко но сега нещо става и не ми пречи въобще...... Laughing

# 26
  • Мнения: 679
Няма да ти описвам колко сладки неща ям на ден, без торта не лягам вечер, и то шоколадова  ooooh! Едва ли е от това според мен  newsm78

# 27
  • Мнения: 6 461
Не мисля,че шоколада намаля кърмата.
Когато кърмех и аз хапвах шоколад ,но определено не влияе върху количеството
.

Общи условия

Активация на акаунт