СНБМ - инициативи - V част

  • 13 231
  • 295
  •   1
Отговори
# 210
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 418
Поканата е екстра! Браво момичета!  bouquet

# 211
  • София
  • Мнения: 6 240
Не си спомням кой ще координира украсата.  Sad
Видях кола на фирма предлагаща парти артикули. Това е сайта им. Имат обявени и цени. Не знам дали са ниски или високи, но могат поне да послужат за сравнение.

# 212
# 213
  • Мнения: 4 978
Ев, Марийче,

Интересни неща сте намерили.   bouquet

Някоя от вас ще се заеме ли да направи сравнение на цените от различните сайтове и да направи примерна калкулация?
За декорацията ще ни трябват например 100 балона (обикновени, цветни), хартиени гирлянди (с цветя, човечета) - 4-5 х 5 м. и хартиено домино (за децата) - 100 бр.

# 214
  • София
  • Мнения: 6 240
Ще се опитам да направя такова сравнение. А ще раздаваме ли балони на децата? Ще ни трябват ли и сламки и чашки (или както там се казват) за тях?

# 215
  • Мнения: 4 978
Ще се опитам да направя такова сравнение. А ще раздаваме ли балони на децата? Ще ни трябват ли и сламки и чашки (или както там се казват) за тях?

Благодаря!
Балоните са за украса, но след представлението можем да им ги раздадем или да направим състезание кой ще спука най-много балони за 1 мин. например  Mr. Green
Чашки и сламки мисля, че няма да трябват, или по-точно не знам дали ще стигнат паричките.

# 216
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Като съм виждала размера на залата и кафето мисля, че ще ни трябва повече украса.
4-5 гирлянди ще ни трябват само за кафето. А балоните мисля че трябва да са 150бр.
Аз ще проверя за цени на украса в Торнадо - един от офисите им е в съседния ни блок  Mr. Green
Опитах да се свържа с човека от културния дом, но не ми вдигна (явно заради почивните дни). Ще звъня пак утре  Laughing

# 217
  • Мнения: 1 671
Момичета, в пощата има известие, че писмото до Марсел не е доставено.

Може би ще трябва да се изпрати по стандартния начин newsm78

Кали, допълних писмото до НПО-тата - добавих темата на конкурса, цената на билетите. Момичета, погледнете го и вие, за да можем да го приключим и да го пращаме на тези организации, на които имаме мейли, пък и на другите по пощата.

# 218
  • Мнения: 4 978
Момичета, в пощата има известие, че писмото до Марсел не е доставено.

Губим време, а не разполагаме с много такова.
Дайте факс.

# 219
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Верига магазини "МАРСЕЛ " бул. "Васил Левски" 65, тел: 02/9863814  (казаха ми че този телефон е и факс)

# 220
  • Мнения: 4 181
Кали, линковете да не би да не ти се отварят, защото има блокирани pop ups?
Ако кликнеш на линка и едновременно натиснеш control не става ли?

А за писането на имената на рисунките мисля, че е по-добре да остане отпред, защото ако родителите им искат да ги купят няма как да ги познаят  Mr. Green

извинявай, но не знам дали ще успея днес да погледна писмото до НПО-тата.
сигурно ще остане за утре  Blush

# 221
  • Мнения: 4 181
Момичета, утре скайп среща в 20.30.
Нарочно е по-късно да мога да се включат и работещите  Peace

# 222
  • Мнения: 2 534
Момичета, утре скайп среща в 20.30.
Нарочно е по-късно да мога да се включат и работещите  Peace
или мъжете им да ги  smile3557

# 223
  • Мнения: 4 978
Верига магазини "МАРСЕЛ " бул. "Васил Левски" 65, тел: 02/9863814  (казаха ми че този телефон е и факс)

Утре ще го пусна

# 224
  • Мнения: 1 671
Момичета, утре скайп среща в 20.30.
Нарочно е по-късно да мога да се включат и работещите  Peace

Слушам, господин генерал  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт