СНБМ - инициативи - V част

  • 13 186
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 070
Момичета, утре скайп среща в 20.30.
Нарочно е по-късно да мога да се включат и работещите  Peace

По повод?

# 226
  • Мнения: 4 978
Пуснах си корекциите на писмото до НПО-тата.
Момичета, вижте ми коментарите там, и ако искате да ги обсъдим утре и тези неща.

Момичета, утре скайп среща в 20.30.
Нарочно е по-късно да мога да се включат и работещите  Peace
По повод?

не питай, а изпълнявай  Laughing
спешни въпросчета около събитието, бейб

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 00:01 от Cruela D'Evil

# 227
  • Мнения: 3 336


Кали, понеже това са твои корекции, искам да те помоля да ги изтриеш защото:

Цитат
Цена на билет за участие в пролетната приказка: 3 лв. за  родител, 3 лв. за едно дете и 2 лв. за всяко следващо дете

от същото семейство /мисля, че не е лошо да се уточни, за да не стават грешки[/b]/.

Ако един родител води три деца, едно от които е съседското, как да разберем това? Акт за раждане ли ще искааме? Пък и дали си струва подобно главоболие за 1 лев разлика в цената?


Цитат
Рисунките трябва да бъдат формат А4, като на видно място /може на гърба да са написани тези неща/ са написани имената и възрастта на художника, както и телефон за контакт с родителя.

"На видно място" е точно казано, не съм видяла картина на художник, подписана на гърба на картината. А когато надписът е на видно място, това доставя радост и гордост както на родителите, така и на самите художници.


 Peace

Мисля, че не е нужно да ги трия, просто ще се вземе предния вариант.

Относно писмото до НПО-тата, мерси за корекциите.

Имам някои коментари:

Мисля, че самите организации ще заявят или не интерес и ако заявят такъв имаме достатъчно време да дискутираме с тях преди кръглата маса. Най-малкото ако дойдат на първото събитие ще поговорим на място с тях. След това ще решим на кого да пратим покана конкретно за кръглата маса. В тази покана не сме заявили нито дата, нито час на кръглата маса, така че се предполага, че ще изпратим следваща такава, ако междувременно има заявен интерес от тяхна страна.

За майчинството мисля, че си се включва в отглеждането на децата, затова не съм уточнявала.

Дано и останалите да се включат поне с мнение...

Довечера имам ангажимент, но ще се радвам да ме включите, за да прочета след това какво сте писали Hug

Мими, в анонса, който ще се публикува в списанията не е уточнено кои са едновременно родените деца. На обучението ни подчертаха, че задължително трябва да уточняваме, че става въпрос за близнаци, тризнаци и т.н., защото не било ясно, поне за обучителите. Ако ще пращаме анонса другаде, трябва да се добави.  Hug

# 228
  • Мнения: 3 336
Момичета, имам едно предложение във връзка с пускането на теми в нашия подфорум, които не касаят нашата работа.

Може би не е лошо да има уточняващо изречение, като в близнашкия например, какви точно въпроси се разискват тук, за да не ни пълнят подфорума с други неща. вярвам, че Мамма няма да откаже и дори така ще облекчим работата на модераторите.

Може да е нещо от рода:

Подфорум в който се разискват въпроси от социално - правно естество, касаещи бременноста, раждането и отглеждането на деца.

Дайте предложения и вие.  Praynig

# 229
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Кали, помолих момичето от 9 месеца да добави към анонса близнаци, тризнаци и т.н. Каза че няма проблем и ще го добави.
За среща в Дома на културата Средец - днес или утре след 18ч човека ще бъде там. Затова ви питам Ина, Ради, Доли и другите желаещи да дойдат кога можете? Днес или утре?

# 230
  • Мнения: 4 978
Кали, помолих момичето от 9 месеца да добави към анонса близнаци, тризнаци и т.н. Каза че няма проблем и ще го добави.
За среща в Дома на културата Средец - днес или утре след 18ч човека ще бъде там. Затова ви питам Ина, Ради, Доли и другите желаещи да дойдат кога можете? Днес или утре?

Аз мога днес, към 18/15 ч.
За съжаление утре съм заета докъм 20/30 ч.

# 231
  • Мнения: 1 671
Цитат
Може би не е лошо да има уточняващо изречение, като в близнашкия например, какви точно въпроси се разискват тук, за да не ни пълнят подфорума с други неща. вярвам, че Мамма няма да откаже и дори така ще облекчим работата на модераторите.

Може да е нещо от рода:

Подфорум в който се разискват въпроси от социално - правно естество, касаещи бременноста, раждането и отглеждането на деца.

Подкрепям.

Кой ще пише на Мамма?

Ренци, кака  Heart Eyes, като четеш, моля те премести ги тези теми, че и мен ми е мъчно - момичетата търсят помощ и съвет , а никой не им пише.

А, сега видях, че те вече са преместени, благодаря, Мамма!

# 232
  • Мнения: 1 828
Кали, помолих момичето от 9 месеца да добави към анонса близнаци, тризнаци и т.н. Каза че няма проблем и ще го добави.
За среща в Дома на културата Средец - днес или утре след 18ч човека ще бъде там. Затова ви питам Ина, Ради, Доли и другите желаещи да дойдат кога можете? Днес или утре?

За мен е ок и 2 дни - само да е поне 18.20 (щото съм до 6)..


Момичета изчитам всичко и и почвам да работя по протокола и сцеария. Незнам кога ще го свърша (зависи с колко задачи ще ме полазят днес), но ще се постарая  Praynig

Познайте дали ще мога да участвам в скайп срещатата  Confused , но ще помоля да ми аднете дългия скайп да прочета утре в офиса.

# 233
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Привет момичета и успешна седмица   bouquet
Регистрирам се в темата, за да мога да се включа с някаква помощ  Peace

Относно медиа клипинга - къде да пускам информации от медиите?

# 234
  • Мнения: 3 336
Кали, помолих момичето от 9 месеца да добави към анонса близнаци, тризнаци и т.н. Каза че няма проблем и ще го добави.
За среща в Дома на културата Средец - днес или утре след 18ч човека ще бъде там. Затова ви питам Ина, Ради, Доли и другите желаещи да дойдат кога можете? Днес или утре?

Мерси, Мими, извинявай, че чак сега писах Embarassed

Жени нали поддържа връзка с Мамма, може тя, ама първо да уточним текста.

Иначе информирах модераторите и бързо са взели мерки, но явно се бъркат момичетата и трябва да направим нещо Rolling Eyes

vadjra, добре дошла  bouquet Гледам, че сина ти е роден на същата дата, на която и аз Wink

# 235
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Кали, помолих момичето от 9 месеца да добави към анонса близнаци, тризнаци и т.н. Каза че няма проблем и ще го добави.
За среща в Дома на културата Средец - днес или утре след 18ч човека ще бъде там. Затова ви питам Ина, Ради, Доли и другите желаещи да дойдат кога можете? Днес или утре?

Мога и днес и утре по това време, най много да трябва да взема Георги.

# 236
  • Мнения: 4 978
Привет момичета и успешна седмица   bouquet
Регистрирам се в темата, за да мога да се включа с някаква помощ  Peace

Относно медиа клипинга - къде да пускам информации от медиите?

Здрасти vadjra, радвам се да те видя след срещата в петък.  Wink
Можеш да пускаш информацията тук, с линкове и/или препратки към съответните сайтове.

# 237
  • Мнения: 472
Момичета включвам се за малко, че сам на гости и не е удобно.
Обадиха се от списание "Моето бебе и аз" и казаха, че няма да има проблем с отпечатването на анонса, обадих се на Инето да им пусне текста (сори миличка, че обърках мейла) Heart Eyes Heart Eyes
Също така колегите на братовчедка ми казаха, че с договора за дарение и споразумението всичко е наред и можем да действаме........Това е от мен.
Ще гледам да се прибера по-навреме днес, за скайп срещата.





# 238
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Относно медиа клипинга - къде да пускам информации от медиите?
[/quote]

Здрасти vadjra, радвам се да те видя след срещата в петък.  Wink
Можеш да пускаш информацията тук, с линкове и/или препратки към съответните сайтове.
[/quote]

Незнам дали това има някаква връзка с темата, но все пак:
Столичният кмет Бойко Борисов стана патрон на национална инициатива за детска рисунка "Моята България", съобщиха от Столична община.  "Моята България" има за цел да представи страната и нейното бъдеще пред цялото ни общество през погледа на децата, през
техните очи, в техните мечти.  "Нека в европейската година на равните възможности децата ни
 да имат равен шанс - без разделение по етнос, партии и имотно състояние, това зависи и от нас", е призивът, залегнал в основата на инициативата. В нея могат да се включат деца до
8-годишна възраст. Те трябва да изпратят нарисуваните си с молив или четка мечти на адрес София 1138, бул. "Самоковско шосе" 1, Българска издателска компания.  От рисунките, които трябва да са с размери 30 на 21 сантиметра, ще бъде направена карта на България с размери 9 на 12 метра. Поканени да подкрепят инициативата са художникът Ставри Калинов, певците Етиен Леви, Бонка Илиева-Бони, Сунай Чалъков и Соня Тодорова, композиторът Хайгашот Агасян.

и това http://www.capital.bg/showblog.php?storyid=318015

Моля ви помогнете ми точно какво инфо да търся, за да не разводнявам темата допълнително   bouquet

# 239
  • Мнения: 1 828
Момичета, пуснах в пощата актуализирания сценарий с нещата, които говорихме в петък. Вижте го и ако се сещате за нещо изпуснато допълвайте.

Пуснах и списък на момичетата, които още не са се записали с какво ще помагат, така че моля ви момичета, включете се. Иначе се получава голяма повтаряемост на имената на 10 момичета, ангажирали се със всичко. Стана така, че в петък бяхме обичайните заподозрени, подкрепени леко от двете нови момичета, които май доста поуплашихме.
Само незнам как да досигне писанието до новите момичета, които още нямат достъп да пощата  newsm78 - Влади да им пуснеш на лични пароли? уточни ли ли сте с Хриси, кои са одобрени?

Общи условия

Активация на акаунт