Изберете си ден от месец Март

  • 10 072
  • 253
  •   1
Отговори
# 225
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
хич даже не е мразовит
великолепен ден!
 Hug

# 226
  • София
  • Мнения: 1 105
Моят беше 3-ти. Хубав ден беше Grinning

# 227
  • Мнения: 599
ANGYA,15-ти беше страхотен,слън4ев и топъл. Grinning И аз си го бях избрала Peace

# 228
  • Мнения: 3 647
ANGYA,15-ти беше страхотен,слън4ев и топъл. Grinning И аз си го бях избрала Peace
na_ga мерси мила
аз си го избрах ама чак днеска се сетих  Joy hahaha
 а като не помня
е значи ни чака готина година
  bouquet Hug

# 229
  • Мнения: 599
ANGYA,15-ти беше страхотен,слън4ев и топъл. Grinning И аз си го бях избрала Peace
na_ga мерси мила
аз си го избрах ама чак днеска се сетих  Joy hahaha
 а като не помня
е значи ни чака готина година
  bouquet Hug
Дано да е готина годината.Пожелавам ти го от все сърце,а и на вси4ки и лоши и добри4ки Hug

# 230
  • Мнения: 3 050
Ще ми кажете ли как беше времето на 10, че раждах тогава и така и не разбрах как е било времето, че да си предскажем с бебо какво ни чака през годината?
честит бебок!!!  bouquet
на 10 и 11 във Варна (аз съм от Варна също Simple Smile ) бе студено за жалост Sad
аз си бях избрала 11-ти... Thinking но нищо. Peace


Нищо, на мен ми се роди пък слънчице  txtloves
сигурна съм че е прекрасно слънчице  newsm07  Nature Sunny

# 231
  • Мнения: 852
Моят беше 17-ти,беше ми много хубав ден Peace Hug Peace

# 232
  • Мнения: 3 405
Прекрасен ден е днес Simple Smile Малко мразовит и много слънчев. И сега какво, търся символика в деня и съдя каква ще ми е цялата година ли?

Да, така казват Simple Smile

# 233
  • Мнения: 541
аз пък имам рожден ден на 19 и затова си избирам тази дата, всяка година така съм си избирам
как си дойде и 19, хубав ден, но доста духа, а за символиката някой ще ми каже ли какво означава вятъра?

# 234
  • Мнения: 3 164
Всяка година си избирам датата на която съм родена, а това именно е днес Laughing вижте ме, колко съм слънчева , топла и пролетно настроена Laughing въпреки фученето на вятъра Whistling но то и без това не може Twisted Evil

# 235
  • Мнения: 569
Бях си избрала 19 и днес беше прекрасен слънчев ден....... Grinning Grinning Grinning

# 236
  • Мнения: 1 284
Бях си избрала 19 и днес беше прекрасен слънчев ден....... Grinning Grinning Grinning
и аз супер време  Peace

# 237
  • Мнения: 2 550
Аз си изБрах 12ти, но не си спомням какъв ден беше  Rolling Eyes

# 238
  • Мнения: 5 622
Аз си изБрах 12ти, но не си спомням какъв ден беше  Rolling Eyes

Същото и аз.  Crazy Ако някой помни 12-ти, да сподели с нас, заблудените  ooooh!

# 239
  • Мнения: 9 903
бях си избрала 15ти. денят освен, че е рожден ден на брат ми, и беше топъл и слънчев, започна с хубава новина, че моя приятелка най-сетне си има бебе Simple Smile
а вкъщи мерих много нови дрехи. И после ги прах  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт