17 НЕМСКА, отчетна за Риенка. Какво сготви вампа днес ?

  • 13 460
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 292
шехи, сори. може да не е подходящо zа всички, но на мен така ми се стори  Hug Как да е след няколко дена ще пусна 1001 Немски нощи. шехи да раzкаже прикаzка  Wink
Ако някой е обиден , да каже на Дивиана и да ми спрат временно достъпа до форума  Hug Тук като гледам се хленчи и zа всяка налкриво каzана дума. Голяма работа как е каzана ,според мен.
Мистик, бейбифона zа мен беше нещо много стресиращо. Действам както е описала Сърфи  Wink

# 16
  • Мнения: 1 584
Баба Марта бързала,
Мартенички вързала:
Морави, зелени,
Бели и червени.

Първо на гората,
Да листят листата.
И да дойдат всичките
Щъркелите, птичките,
първият певец,косер хубавец.

После на градините
Да цъфтят гергините
И латинки алени
И бужури шарени.
Ябълки да зреят
Круши да жълтеят

А пък на дечицата
Върза на ръчицата
Мартеници чудни
Със ресни червени
Да са ранобудни,
Да растат засмени.

Честита Баба Марта!!

# 17
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Честита баба Марта! На всички мами и дечковци желая много здраве! Ееееееее....(1001 немски нощи`)е супер заглавие. Може някой друг да измисли нещо....Има време..3 дни.

# 18
  • Мнения: 1 636
Аz неЩо пак не хванах,какво zаглавие,какви 3 дни,и какво е неподходяЩо. newsm78

# 19
  • Мнения: 3 880
Добро утро и честита Баба Марта,
да сте бели и чевени, румени, засмени Simple Smile


Мистик, браво че напомни за идола, не знаех че са започнали вече да го дават Simple Smile
Големи лауреати има hahaha

А кои са журито? Тях не съм ги видяла още...

# 20
  • Мнения: 2 907
журито - Дони, Йорданка Христова, Слави Трифонов и Глория.
Има такива смешници, никаква разлика с тукашните Wink

# 21
  • Мнения: 1 334
Добро утро и от мен.

А, за журито, не питай #Crazy. Знам че Слави Трифонов, Глория newsm78, Евгени Димитров-Маестрото, има и още двама но не знам кои са. Който знае да каже.

Честита Баба Марта на всички!



# 22
  • Мнения: 3 880
аха, сега стигнах до там, където представят и журито... и те специалисти Wink

# 23
  • Мнения: 3 423
Загледах първото предаване. Лангатмих, отврат.
И много просташко. Тия от журито говорят на "вие",
Славчо на "ти". Много несериозно предаване.
И какви са тия двамата смешници, дето в паузите
задават въпроси на кандидатите, дали носят прашки...
Отвратително предаване!!!!!!!!!!!!
Глория е цомба, онова трътлесто селянче се е изменило.
Дони никога не съм го харесвала, сега обаче почвам да го.
Йорданка Христова се чудя чий го дири там.
Отвратително предаване! Обида е за мен!
Искам Дитер Болен!

# 24
  • Мнения: 2 907
Загледах първото предаване. Лангатмих, отврат.
И много просташко. Тия от журито говорят на "вие",
Славчо на "ти". Много несериозно предаване.
И какви са тия двамата смешници, дето в паузите
задават въпроси на кандидатите, дали носят прашки...
Отвратително предаване!!!!!!!!!!!!
Глория е цомба, онова трътлесто селянче се е изменило.
Дони никога не съм го харесвала, сега обаче почвам да го.
Йорданка Христова се чудя чий го дири там.
Отвратително предаване! Обида е за мен!
Искам Дитер Болен!

нали? Sick Sick Sick

А на какви неакадърници дават лист за рикол! А слави се изявява като номер едно, отврат, да ..Водещите и те не стават. Аз Дони го харесвах едно време когато свирише с Момчил и Атлас...

# 25
  • Мнения: 3 423
Възмутена съм от това кокошкарско предаване.

# 26
  • Мнения: 7 605
4естита Баба Марта  Hug

И един поzдрав zа феновете на Дони _ Ближи си сладоледа  Mr. Green

Моми4ета, днес и утре, сега в 10 4аса zапо4на, на сайта на Кондор пускат билети на мн. ниски цени, 29 ? в едната посока. Мен не ме огрява Щото няма до Варна, но има до Бургас. 4иколинка, виж дали няма да намериШ неЩо, има от Мюнхен и Щутгарт  Peace  Дори ако само едната посока е с намалена цена, пак си е далавера  Wink

А какво Ще кажете zа беzбройните предавания по немската zа емигрантите? ХваЩам се zа главата, цели семейства тръгват да живеят в държави, които никога преди това не са ги посетили, не zнаят еzика, нямат работа, нямат и жилиЩе  Shocked

# 27
  • Мнения: 3 423
А какво Ще кажете zа беzбройните предавания по немската zа емигрантите? ХваЩам се zа главата, цели семейства тръгват да живеят в държави, които никога преди това не са ги посетили, не zнаят еzика, нямат работа, нямат и жилиЩе  Shocked

Ние сме тука, няма да намалеят данъците, споки  Joy

# 28
  • Мнения: 1 334
4естита Баба Марта  Hug

И един поzдрав zа феновете на Дони _ Ближи си сладоледа  Mr. Green

Моми4ета, днес и утре, сега в 10 4аса zапо4на, на сайта на Кондор пускат билети на мн. ниски цени, 29 ? в едната посока. Мен не ме огрява Щото няма до Варна, но има до Бургас. 4иколинка, виж дали няма да намериШ неЩо, има от Мюнхен и Щутгарт  Peace  Дори ако само едната посока е с намалена цена, пак си е далавера  Wink

А какво Ще кажете zа беzбройните предавания по немската zа емигрантите? ХваЩам се zа главата, цели семейства тръгват да живеят в държави, които никога преди това не са ги посетили, не zнаят еzика, нямат работа, нямат и жилиЩе  Shocked

Татяна, за билетите, нещо не виждам такива оферти. Или за 50 мин ги разграбиха, пак ще пробвам ,де. Мерси за инфото.

# 29
  • Мнения: 7 605
4естита Баба Марта  Hug

И един поzдрав zа феновете на Дони _ Ближи си сладоледа  Mr. Green

Моми4ета, днес и утре, сега в 10 4аса zапо4на, на сайта на Кондор пускат билети на мн. ниски цени, 29 ? в едната посока. Мен не ме огрява Щото няма до Варна, но има до Бургас. 4иколинка, виж дали няма да намериШ неЩо, има от Мюнхен и Щутгарт  Peace  Дори ако само едната посока е с намалена цена, пак си е далавера  Wink

А какво Ще кажете zа беzбройните предавания по немската zа емигрантите? ХваЩам се zа главата, цели семейства тръгват да живеят в държави, които никога преди това не са ги посетили, не zнаят еzика, нямат работа, нямат и жилиЩе  Shocked

Татяна, за билетите, нещо не виждам такива оферти. Или за 50 мин ги разграбиха, пак ще пробвам ,де. Мерси за инфото.

www.fliegenpreise.de или на главната страница на Кондор има в центъра на страницата едно поле където пиШе zа ангеботета, до Бургас са от 42? май.

Общи условия

Активация на акаунт