Дойде рожденият ми ден-ела и ти, празнувай с мен-МАРТ 2005

  • 8 956
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Честит РОжден Ден на Евгени! smile3510 Щастливо детство ти желая!   1swing

Цвети, Ран е много състрадателен явно. Голям сладур Simple Smile.

Да расте здраво и щастливо дете малкия, голям Иван Simple Smile!

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 654
Честит Рожден Ден пожелаваме и ние с Яна на днешните и вчерашните рожденици   happy bd
Нека да са здрави, щастливи и винаги усмихнати   smile3521
Мамо Веси, оздравявай бързо, че 7-ми ей го къде е - чука вече на вратата    Grinning
Ние днес очакваме едните баба и дядо, а утре и другите. Ще сме пълна къща за РД. А пък с деца и приятели ще празнуваме чак на 17-ти, че клуба беше зает за предните събота и неделя.
Хайде лек и усмихнат ден на всички   Hug

# 62
  • Мнения: 952
честит рожден ден на всички които празнуваха вчера и празнуват днес  bouquet  bouquet Бъдете живи и здрави,изкарайте детство с щури и весели игри, и бъдете все пак послушни деца Laughing Laughing
мамо Веси а ти бързо се възстановявай че не остана време до рожд. ден на Дани Peace
Да е жив и здрав Иван малкия патриот, който също сее родил на великата дата 03.03  bouquet

а ето ни и нас...снимките от двата купона.Колкото успях да ги снимам ги снимах, че се оказа това мисия невъзможна Mr. Green

('http://snimka.bg/album.php?album_id=56231');

# 63
  • Мнения: 655
malka s4etka, голям сладур е Виктор. Да ти е жив и здрав. Снимките а супер.Изкарали сте си добре - особено Виктор с толкова много мацки. Joy

# 64
  • Мнения: 952
да определено беше център на внимание, всички красавици се въртяха около него,ама и те едни готини, сладки  трудно е да си избереш Laughing Laughing то всъщност от десет дечица бяха само две момчета рожденника и Макси всичко друго беше мадамиииии Joy Joy

# 65
# 66
  • Sofia
  • Мнения: 654

Голям сладур, как няма да му се лепят мацките   Grinning

А сега един поздрав от нас за вас:
http://www.vbox7.com/play:131bc69b

# 67
  • Мнения: 1 639
Честит Рожден Ден  на Евгени и Даниел!  Grinning

malka s4etka, много си чаровна, не бях те виждала до сега от близо . Simple Smile А бебе от подписа ти е вече чаровен малък мъж!  Grinning
 Хубави снимки. Аз днес пак ходих да доуговоря подробности в ресторанта. Светлината е малко ограничена Rolling Eyes, но се надявам да напарвя хубави снимки.  Simple Smile

Дариа се отпусна да пее.  Simple Smile Ние нали сме с по-малък активен речник, но напоследък взе да повтаря думи след мен и проговаря .  Simple Smile   
От 2 дена постоянно пее припева на американската песничка за Макдоналд и фермата му  -."... иа, иа , ооо..."  Crazy  Някой да знае от къде да видя пълния текс на песничката, че явно ще трябва да я науча.  Mr. Green
  А  снощи както си играеше с играчките и им джумOлеше нещо, изтърси " good kid "  Joy , едва ли е осъзнато, английска реч чува само от образователните филмчета на Baby Einsteint.... Simple Smile

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 22:09 от Горска Фея

# 68
  • Мнения: 952
благодаря ви мами,много сте мили Hug Heart Eyes
чакам и аз с нетърпение вашите снимки, да се посмея от сърце,защото аз доста се смях докато снимах дечковците, наистина емоцийте си заслужават,много са сладки на тая възраст Joy

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 576
malka s4etka снимките са супер Simple Smile. А ти изглеждаш страхотно! Гледам тортите ви и си мисля как още не съм си харесала торта  Confused, а времето наближава. А там където гледах каталози (в хранителните м-ни около нас) има само снимки на тортите и не ми казват какъв е пълнежа  ooooh!. Незнаели, голяма тъпотия. А чак до самите сладкарници нямам възможност да отида. Но накрая ще избирам на визия, пък дано улуча и на вкус. Там пък където ми харесват мнооого тортите не правят това което искам като визия  Crazy.
Днес пробвах Иси да духа свещи. Интересно му беше аз като ги духах, обаче запаля ли ги и да му ги поднеса и бяга. Ние сме с газов котлон и съм му казвала, че огъня пари и боли. Може пък заради това да бяга  Crazy.
Браво на Дариа за певческите начинания. А за Макдоналдс и фермата му, аз импровизирам на български Simple Smile. Изреждам всякакви животинки и даже Хриси ми приглася при възпроизвеждането на звуците, които издават животните. Забавляваме се. Иначе не пее Simple Smile.

# 70
  • Paris
  • Мнения: 1 727
От сърце благодаря на всички ви, много сте мили!
Желая на вас и вашите дечица много здраве и щастливи дни!!!

# 71
  • Мнения: 1 639
jaklins, давай снимки.  Grinning
И кажи как мина . Simple Smile

# 72
Ние днес поръчахме тортата и купихме "тоалета" за събота. Тортата ще е с три вида шоколадов мус (ние двете с Мая сме фенове на шоколада  Mr. Green) и с картинка на Симба, че ни е един от любимите анимационни филми. Много се чудихме каква да е картинката... три глави- три мнения, но накрая тази избрахме. Дано й хареса. Купихме й малки обувчици- пантовки, модерни дънки, блуза и чантичка+ нови ластици и фиби в тон с дрехите. Много големи съмнения имам, че ще се задържи прическата, каквато и да е тя.... По последни сметки ще има около 20 тина души вкъщи, а децата са на възраст от 1 до 16 години  Party Купон да става, и каката да се забавлява.

Хайде, до утре  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 952
Tedulina, при мен също избора на торта отне доста време,което нее за вярване чак.Пак че се хванах по навреме да гледам каталози с торти. Бях се спряла на торта с Мечо Пух от Неделя-та,много готин аторта е но се оказа че само на външен вид,отвъртре била суха, и аз се отказах. първата ни торта с Клоуна отвътре е с баварски крем беше много вкусна и сочна и лека. Втората беше с лек крем пак с плодове,пак лека торта /типичната за деца/ Другите които харесвах от вътре като плънка не можеха да ми ги докарат на външен вид и обратното,абе бях се ядосала доста покрай избора на торти, две седмици две торти не мога избера Mr. Green
малееее,villione ама вие ще сте със страшен тоалет Laughing браво,браво гледай да щракнеш малката принцеса да я видим  и ние , да и се порадваме Heart EyesАми така мамите на моминченца купуват всичко от обувките до ластиците и фибичките, нали са малки мацки всичко трябва да е в  тон Joy

# 74
  • Мнения: 1 639
villione, обличайте рокля на девойката , никакви панталони.  Crossing Arms   Simple Smile
Аз преобличах Дариа няколко пъти, 2 пъти ходих чорапогащници да купувам ....суета .... Laughing

За нашата  тортата, бях много приятно изненадана, че мога да си избирам пълнежа.  Simple Smile
С лек крем и плодове я поръчах, само се надявам да е толкова красива , колкото на снимката .  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт