Със запалени фарове: до кога?

  • 3 546
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
              Постоянно  Peace.

# 16
  • Мнения: 7 474
Да не вземат сега да глобяват за включени светлини ? Laughing
Аз винаги карам на фарове за всеки случай Wink

# 17
  • Мнения: 2 759
            Тц, препоръчват дори да не се гасят, само отпада задължителния елемент.

# 18
  • Мнения: 4 585
 Против запалените фарове. По-голям разход, по-голямо затопляне на атмосферата, по-голямо замърсяване на околната среда. Намалели ли са ПТП? Едва ли. Шофирането със запалени фарове автоматично води до повишаване увереността на водачите, че ще видят навреме насрещния автомобил, пешеходецът ще ги види и избяга, от там и до повишение на скоростта и ПТП са същите, че и с по-лоши последствия. Поправете ме ако греша.

# 19
  • Мнения: 677
Разбира се,че грешиш..  Laughing
По тази логика спирачките ти трябва да започнат да отказват,след 50км/ч,за да не си уверен,че можеш да спреш винаги..Да махнем коланите,за да не ни дават същата лъжлива увереност..Тва за атмосферата е шега,нали?
ЗА фаровете съм аз-целогодишно!

# 20
  • Мнения: 4 585
  Не, за атмосферата не е шега. Енергията в природата нито се губи, нито се създава - само преминава от един вид в друг. В случая светлинната идва от електическа, тя от механична, а тя от изгаряне на гориво в двигателя. И всички трансформации и пренасяния със загуби и кпд по-малко от 100%, естествено.

# 21
  • Мнения: 1 150
Да не вземат сега да глобяват за включени светлини ? Laughing


А, стига де.
С паленето на колата светват фарчетата, не искам глоби  Mr. Green

Хубаво е да се кара с пуснати светлини, нямам намерение да търся от къде се гасят, желание също  Naughty

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 207
и аз съм за целогодишно, поне за себе си смятам да карам с фарове постоянно.

# 23
мъжа ми е полицай и ми  каза , че е до днес включително.даже като излизахме днес с колата аз карах и ми каза ,че може и да не ги включвам.

# 24
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
До днес се кара задължително със запалени фарове, аз обаче ще продължа да го правя, така както и преди да бъде задължително.
Един идиот повече на пътя да ме види, е достатъчно

# 25
  • Мнения: 1 120
Зимния период още не е минал. Аз съм от тези, които ще продължат да карат със запалени фарове Peace

# 26
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
С паленето на колата светват фарчетата, не искам глоби  Mr. Green

Хубаво е да се кара с пуснати светлини, нямам намерение да търся от къде се гасят, желание също  Naughty

Колко често пазаруваш акумулатори?

# 27
  • Мнения: 183
до 1 март вече може и без тях няма да ви глобят Peace

# 28
  • Мнения: 376
Снощи по новините съобщиха, че срока е до вчера, т.е. от днес вече без запалени фарове.

# 29
  • Мнения: 1 150
С паленето на колата светват фарчетата, не искам глоби  Mr. Green

Хубаво е да се кара с пуснати светлини, нямам намерение да търся от къде се гасят, желание също  Naughty

Колко често пазаруваш акумулатори?

Не ми се е налагало до сега, но мога да бъда добър клиент  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт