Влюбена в професор

  • 6 267
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Здравейте!
Не съм сигурна от къде да започна всъщност... Готвя се за докторантура, при конкретен професор и мисля че започвам да изпитвам твърде силно увлечение към него... И специализацията ми е пряко свързана с него... Не знам как да постъпя, не знам дали има някакви желания към мен. Не мога да бъда директна - не ми стига смелост... Моля Ви дайте някакви съвети и идеи... Или споделете опит....

Последна редакция: ср, 25 сеп 2024, 13:01 от Lilibeth17

# 1
  • Мнения: 302
Колко години ви е разликата?

# 2
  • Мнения: 68
Честно казано - не е малка... Още повече, подозирам, че има отношения със своите асистентки...Но имам желание да пробвам и да "хвана момента".

# 3
  • Мнения: 26 105
Май ботът прекалява с темите за влюбвания в преподаватели и професОре. Simple Smile
Съдейки по темите тук, тези хора може да са с ниски заплати, но явно с безграничен харем от обожателки и влюбени в тях студентки.
//
Иначе, ако сте реален човек, никак!
Фантзирате си, зяпате го и след докторантурата чао на фантазмите.

# 4
  • Мнения: 68
Фантазиите според мен са твърде несъстоятелни... И действително съм жив човек... Понякога няма как това да се сподели на близки и приятели.

# 5
  • Мнения: 302
Честно казано - не е малка... Още повече, подозирам, че има отношения със своите асистентки...Но имам желание да пробвам и да "хвана момента".
'не е малка' е относително понятие. Колко - 20,30,40 години? Какви ви хареса в него? Физически и не само?

# 6
  • Мнения: 4 858
А, какво значи никак. Всеки трети професор в университетите се възползва от прехласналите се по него девойки. Или действа и се записва като поредната бройка, която той догодина няма да помни, защото ще е минал още 7-8 други, или си въздиша тежко докато завърши. Не е първата, няма и да е последната. Нито по принцип, нито пък (най-вероятно) за този конкретен професор.

# 7
  • Мнения: 68
Двадесет са...По отношение на въпроса "какво ме привлече" не мога да отговоря твърде конкретно, защото е комплексно. Има добро чувство за хумор, известен е, има някакъв силен чар, не знам, просто привличане. Давам си ясна сметка, че не е много правилно и морално, но в този свят се случват толкова неморални неща... И преди някой да го е изтъкнал - не е заради работата. Завърших магистратура като първенец на випуска... Просто, не знам, имам огромното желание да се случат нещата.

# 8
  • Мнения: 25 768
Че пробвай се, щом те влече. Ако правиш докторантура, сигурно си пълнолетна от поне десетина години.

# 9
  • Мнения: 8 898
Съсредоточете се върху взимането на докторантурата, а не върху професора.

# 10
  • Мнения: 68
Че пробвай се, щом те влече. Ако правиш докторантура, сигурно си пълнолетна от поне десетина години.


На 25 съм...

# 11
  • Мнения: 302
А какво искаш от него, нещо неангажиращо или връзка. По какъв начин те привлича повече - животински или емоционално?

# 12
  • Мнения: 25 768
Пълнолетна си, студентството ти е свършило. На този етап от живота си повечето хора са самостоятелни и отдавна не са някакви невинни мимози, които да бъдат прелъстени и излъгани, без да го осъзнават.

# 13
  • Мнения: 68
А какво искаш от него, нещо неангажиращо или връзка. По какъв начин те привлича повече - животински или емоционално?


Давам си сметка, че този мъж не си търси връзки... Ясно ми е, че не държи на стабилни и устойчиви отношения. Или поне го предполагам. Той е твърде особен човек. Но определено искам да се случи нещо... Нещо повече от коментари на хилядите книги. Може би да се насладя на компанията му за чаша вино... Или по-кратко казано - за сега неангажиращо.
Дори в петък имаме среща и се чудя как да покажа, че имам някакъв интерес.

Пълнолетна си, студентството ти е свършило. На този етап от живота си повечето хора са самостоятелни и отдавна не са някакви невинни мимози, които да бъдат прелъстени и излъгани, без да го осъзнават.

Не,не прелъстена и изоставена трудно ще бъда... В крайна сметка имам житейски опит, но с годините станах по-неуверена и по-плаха. Трудно ми е да покажа емоция, желание и пр.

Последна редакция: вт, 24 сеп 2024, 20:56 от Lilibeth17

# 14
  • Мнения: 26 462
Женен е нали?

Общи условия

Активация на акаунт