"С мартенички бели и червени, АПРИЛЧЕТАТА да са здрави и засмени!!!"

  • 10 594
  • 273
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 676
Слави, страшна картичка си поднесла  .
Честито братче на Зори  . Дано намериш време и за почивка покрай работата

  Поздрави на всички от нас

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 10:37 от Dori

# 31
  • Мнения: 182
Здравейте мамчета!
Как прекарахте празника?
Ние не можахме никъде да мръднем и" двете фукли" вдигнаха температура,Слава Богу сега им няма нищо.Сигурно е било нещо вирусно.На Поли днес й беше ден за ваксина,но тя май ги предусеща тези неща,миналия път същия номер направи.
Слави,браво на вас,дано вие живо и здраво синчето.
Уел,как е Ивето всичко вече наред ли е?
За срещата,дано се съберем повечко мами.По принцип нямам претенции кога ще е ,но на 5май Нелка отива при свеки на село.Ние за това не не можахме да дойдем миналага година.

# 32
  • Мнения: 489
Честито на всички априлки!!! Бъдете много щастливи и обичани  bouquetЧеститя ви днес, защото не си бяхме в къщи, попътувахме малко.


Slavi картичката е страхотна Joy Страхотно е че ще имаш момченце stork-boy, аз пък си мечтая за момиченце stork-girl Честито, желая ти лека и безпроблемна бременост до финала Peace

wel вирусът е много коварен, ние го изкарахме миналата есен, бяхме в болница заради обезводняването, това беше наистина един малък кошмар... Дано се оправите по- бързо.

Идеята за общ РД на малчовците е чудесна!!! Аз съм за, стига да сме здрави. Вие миналата година правихте ли? Къде се събрахте, как мина? И за място трябва да помислим.

DEZIRELA,можеше да се разберем ,да се чакаме някъде из Зоопарка.
Кала можеше, но и аз си мислех, че ще успеем навреме да дойдем, а нямам телефони, нямаше как да се обадя:) Другия път ще гледаме да сме по точни:)

# 33
  • София
  • Мнения: 6 258
Е, Слави, честито ти синче, ще ги "нашариш" както казваха в Шейново акушерките. И аз тъй искам (да ги "нашаря"). Аз съм на преглед във вторник и нямам търпение вече. Mr. Green Вече усещам как ме гъделичка малкото бебешоче отвътре. Grinning

Вчера ни се оплакаха от детската градина, че Емко биел децата. Shocked Аз бях така Shocked, а Иво  Joy. Някакво момиченце се качило на неговата кола и Емко направо я съборил. Абе мисля, че появата на бебето доста добре ще му се отрази - хем ще се научи да си дели играчките, хем и ще има с кой да си играе (какво облекчение за Иво особено, Емко само ходи след него, снощи двамата с по една отверка в ръка разглобяваха компютъра).

Уф, хайде да става 5 и да си ходя, хич не ми се седи в офиса. Хубави почивни дни!  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 676
  Dezirela, миналата година партито беше в "Патиланци". Разменяхме си подаръци и децата поиграха в детския кът, както му казват "Джунглата". Състоя се на 7 Май в 11 часа.
  Ваня, чакам с нетърпение да съобщиш, че ще ставаш мама на девойка  baby_neutral. Все пак каквото дойде  Hug
  Кала, добре, че момите са здравички  Peace

 Предложих 5 Май, за да не съвпадне с рождения ден на някое детенце през уикендите на Април. Все пак в началото на Април е Великден, а в края се почиват 4 дни за 1 Май. Предполагам, че повечето ще искат да пътуват през това време. Иначе както кажете  Party.

# 35
  • Мнения: 182
Здравейте момичета!  bouquet
Dori,ако на повечето от вас вие удобно на  5май нямам никакви претенции ,ние ако можем ще дойдем.Важното е да има купон и децата да се забавляват.По принцип съм за "Патиланци",до колкото знам миналата година сте си прекарали срахотно и Вие и децатата.
Ванче,казвай какви са резултатите и аз като Дори нямам търпение да разбера.

# 36
  • София
  • Мнения: 676
Кала, за мястото нямам претенции. Стига да е по-голямо  Peace. За датата изложих аргументи. Може да предложим някаква дата първоначално. Все пак и вие да дойдете тази година  Hug
  Като дати може да сложим:
  1) 31 Март-мамите с празник не пишат тук; 1 Април-Цветница и доста дечица имат рожден ден;
  2) 7-8 Април-Велинден;
  2) 14 или 15 Април-пъривя ден имат Валентина, а втория Дона прзник;
  3) 21 Април, но тога се отработва 30 Април. Предполагам, че за работещите мами няма да е удачно  newsm78. Може вечерта към 18 часа.
  4) 22 Април- има само Гери.

   За час може сутрин към 10,30-11 или вечер към 17,30-18.

  Дайте своите предложения  Hug Hug
 
 

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 11:33 от Dori

# 37
  • Мнения: 179
Здравейте, момичета! Hug
Честито на всички бъдещи мами! Пожелавам ви лека и спокойна бременност и много положителни емоции! Heart Eyes
Много отдавна не съм писала, но ми беше малко сложно да чета за изпити с Гери и не ми оставаше почти никакво време за форума. Сега вече мога да се похваля с една успешно завършила сесия Simple Smile 
Гери, прояви разбиране и се стараеше да си играе сама докато четях, но все пак не беше никак доволна, че не можем да играем заедно. Тя вече говори много, повтаря всичко и на всеки обяснява, че била "таткото мичето" - на татко момичето .
От сряда и Гери  ще тръгва на ясла и на мен ми е доста притеснено Confused  Но се надявам да й хареса и да свикне бързо Praynig
Много е хубаво, че пак се създава организация за рождения ден! Аз не мога да кажа от сега дали ще успеем да дойдем, защото от следващата събота ми започват лекциите за втория семестър, които са само събота и неделя. Но все пак се надявам да успеем да се включим Peace
Това е засега от нас!
Пожелавам ви много хубав и светъл ден!   love001 1swing

# 38
  • София
  • Мнения: 6 258
Ванче,казвай какви са резултатите и аз като Дори нямам търпение да разбера.
И аз. Wink Simple Smile Прегледът ми е утре вечер, така че сряда ще ви пиша. Ако мога, че ще съм май цялата седмица на изложението на Строителната седмица, ще представлявам фирмата. Flutter Mr. Green

За партито за РД - Дори, казвай с каквото мога ще помагам за организацията. За дата - за мен не е проблем да е преди рождения ден на Емко, въпросът е да се уговорим. Само хайде да помислим за място - миналата година Патиланци не беше много удачен вариант - голяма блъсканица. Ако някой е по-запознат с детските кътове ще е май по-добре да е някое местенце, където да сме само ние, или поне да няма много други хора. И искате ли да се организираме да си имаме и торта. Миналата година в последния момент умувахме и бяхме без торта. Ако не сме много голяма група мога да помисля да съберем пари и аз да се заема с тази тежка задача  Grinning. Предполагам разменянето на подаръци ще си остане като традиция. Simple Smile Можем и като на първото ни новогодишно парти да вземем и шапки за децата, ама дали ще успеем да им ги задържим на главите. newsm78 Laughing

Хубава седмица!  bouquet

# 39
Здравйте и моето съкровище е априлче казва се Мария-Магдалена родена е на 04.04.05година. 

# 40
  • Мнения: 182
Добре дошла на мама kremena_85_
Мами вижте това и кажете мненията си
http://www.pateta-bg.com/bd.htm

# 41
  • Мнения: 2 242
Добре дошла на мама kremena_85_ и от мен Hug

Ване пу дано е момиченце, но по-важно е да е здраво и всичко да е наред Hug Все забравям да ти благодаря и за отговорите ти за яслата ви   bouquet

Бъжева сряда стискаме палци Wink не се притеснявай и пиши как е минало

Мами вижте това и кажете мненията си http://www.pateta-bg.com/bd.htm
супер е там - бяхме миналата година на РД (даже Зори и Али на Aleqra са на последните снимки в албума им

За РД Априлчета ние сме ЗА естествено Mr. Green Стига да сме здрави ще направим всичко възможно да дойдем Wink За дата и място - когато и където решите Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 676
Кала, много готино клубче  Peace. Виждала съм го, но не съм отсядала. Мисля, че ще ни събере  Hug.
  Събира родители към 20-25 човека. Могат и тортата те да ни поръчат. Там е по 4 лв. на дете наема за 2 часа. Отделно куверта-сокче, сандвич, пуканки, който е към 4 лв. Парчето тората не зная колко точно ще излезне, някъде към 2,50лв. Пиене за родители на място. Може без кетъринг.
  Добре дошли на мама Креми и Мария-Магдалена  Hug.
 Слави, разконспирирах ви в "Патета"  Laughing
  Бъжева, поздравление за сесията   bouquet. Късмет с яслата  baby_neutral

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 11:48 от Dori

# 43
  • София
  • Мнения: 676
Тези двете са големи и хубави. Събират повечко родители.
 1. "Приказка без край": http://www.prikazka.net/. Цената за 2 часа на 1 дете е 5лв. Детско меню не е фиксирано. Само, че се поръчва кетъринг от поне 3 плата, които излизат към 50лв общо. Парче торта 2,80лв от "Лагуна", на "100 грама сладки" може и за 2,80лв.
 2. "Двете феи": http://www.dvetefei.com/. Куверта за 1 дете е 10лв-наема за 2 часа, сок, снадвич, пуканки. Отделно парче торта към 2,60лв от "Лагуна".
  Кажете предложение за дата, час и място и да правим резервашия, където има място  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 6 258
Браво, Дори, много си експедитивна! Party

Набързо разгледах галериите и на трите клубчета, сякаш най-много ми допада Двете феи - поне по снимките, които да сложили там има сякаш най-много пързалки, замъци и надуваеми центрове. По-скъпичко е, но пък може би си заслужава. newsm78 Само ми се стори, че няма място за родителите да седнат или са им доста помещенията. newsm78

Дори, да пуснем анкета и списък с желаещите ли. Thinking Да не стане така да са заети местенцата.

Общи условия

Активация на акаунт