Движение на българските майки -ВИДИН тема 9

  • 19 275
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 484
привет момичета,
както Ви е известно вчера с Люси присъствахме на благотворителния бал организиран от  Видинските ротарянки,средстствата от които ще отидат за попълване на фонда на библиотеката(детския сектор) в града ни.На бал като на бал.Какво друго да кажа,...........Ще Ви разказвам като се видим в неделя.Трябва да знаете(не ,че се хваля) но достойно представихме фондацията пред Видинския "елит"ако може да се каже,че това беше елита на града   Да деиствително ние бяхме най-младите там,всички други изключая две, три момичета,служителки в общинска и данъчна администрация бяха жени на бъзраст- в никакъв случаи стари по скоро улегнали.От разигралата се томбола Люси спечели сервиз за греяна ракия  WinkКакво друго да Ви пиша ще Ви разказвам като се видим. PeaceЛюси направи снимки които предполагам ще пусне до довечера  Peace

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 20:03 от mona__

# 31
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
нямам търпение да разказвате!Люси, ракията от мен, ти донеси сервиза LaughingИмам още едно писмо с гобленче за базара от Враца...  bouquetСрещата - утре в 10.30 часа при мен Hug

# 32
  • Видин
  • Мнения: 309
Няма да мога да присъствам  утре.Ще получавам стока.Ако някой   има възможност да мине до мен след срещата Praynig
Пожелавам успех и лек път на Светлето и Миленка!!! Peace


Лъки,ще говоря с Мими и ще ти пишем на Лични Peace

# 33
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Олег Панчев ми донесе 1 баскетболна и 2 футболни топки

# 34
  • Мнения: 2 502
Диди ,оставям диска с логото у нас ,мини и го вземи утре преди срещата от свеки !
момичета ,
мисля си за нов водещ ,и пак си мисля ..
и защо ли се спирам пак на Лидия ? newsm78
предполагама ,че утре ще дадете идеи за водещ , плакатите ,пак утре  newsm78
е ,да но и текста е отново у мен .... Embarassed

това е за сега -
бай до скив !!
мисля си за вас ,постоянно ,дори и в чужбина !!
може и подаръци да има ,но на послушните ...

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 21:37 от lorys

# 35
  • Мнения: 2 910
След обичайната неделна среща, с Люси ходихме до " Ангелов хан", за да попитаме имат ли възможност да поемат нощувката на Илия Луков. Собственика е много приятен човек, разговаряхме и се разбрахме да отидем пак във вторник към обяд, тъй като в понеделник ще разбере как стоят нещата със свободните стаи, защото имат резервация за 5 дни от Протестанската църква, но не знае още за кои дати. За нас може да дадат стаите на половин цена, т.е по 8лв. на човек, двойната стая е 36лв. Дотогава трябва да разберем какви са условията за нощувка на ансамбъла на Илия Луков, тъй като правиме сметка за 6 двойни и 1 единична стая.
Благодарение на Люси, плакатите-100бр., ще бъдат без пари  bouquet Затова вече нямаме грижа Hug
Тъй като билетите още утре Мими ще ги вземе от театъра и трябва да се пратят до София за печат, последно на срещата се реши, че цената им ще бъде: 10лв. за долния сектор и 15лв. за горния.
За тази седмица говорихме да направиме филмчето с Видинската телевизия, но по- добре да го отложим за другата, за да сме сигурни, че ще се съберем всички. Няма време, но нали Светлето и Миленка са в Германия.
Момичета голяма съм патка, забравих да донеса бонбони, за да почерпя за РД на Марти Embarassed

# 36
bravo,bravo,bravo mam4etayna4i iypusnala sam dosta ne6ta ot dne6nata sre6ta.Reni davai go tova palnomo6tno.tova e 1to mi poblikuvane i tr. da znaete 4e e goliama trupka Blush

# 37
  • Мнения: 2 910
Еее Вени, най-накрая  Hug  Пълномощно съм ти дала, компютъра ми е включен, но не седя постоянно в стаята, в която е и затова закъснях, но хвърлям по едно око Grinning
С отказа на Миглена Ангелова, разходите ни стават по-малки. Това означава, че с още един спонсор като Кнауф, по- големите и належащи ни за момента разходи ще отпаднат. Тази седмица трябва да го намерим Praynig

# 38
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
преди час ми се обади по тел. Жоро Игнатов, тъкмо разблрах кой е и връзката се разпадна.Утре ще се свържа с него.По принцип, нали сте наясно, че искат да ни отразяват преди базара-гответе се за едно наше предаване в "Искрено и лично"!!!филмчето трябва да го подготвим през тази седмица-по принцип, да обиколим радиата и вестниците, защото това, което ще кажем го знаем и може и на запис да го пуснат - от нац. радио ще е така."Фокус"-на живо и "Бъдин" са с нас по принцип винаги, така, че там-2-3 пъти.Едно интервю-представяне във в-к "Ние"?

# 39
  • Видин
  • Мнения: 309
Браво на Люси  bouquet!!!
И за хотела,и  най-вече за плакатите!!!
Придържам се и подкрепям  мнението на Рени филмчето да се снима другана седмица Peace
Аз също смятям ,че трябва да се съберем всички! Светла и Миленка са си заслужили участието  Peace!
По радиата може да се започне-Диди,Рени,нали сте екип Wink
За  стаите на Илия Луков-трябва да се резервират 7 двойни и 1 единична!Той каза 12,13 деца newsm78 което за съжаление въобще не ни улеснява/като не знаем точната бройка/

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 21:30 от Megany

# 40
  • Мнения: 176
съжелявам за неделната среща, цената на билетите е супер.
За пореден път имам запитване за ходене до гипс Кошава, кога и с кой
Какво стана с дрехите за Дунадци

# 41
  • Мнения: 176
Забравих най-важното БРАВО НА ВЕНИ ,най-после се реши да пише newsm51

# 42
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Дунавци-ще занесем каквото имаме, мисля, че ще съберем доста-но ще се уговорим за около сряда, че тези дни е напечено!Току-що говоря с Мими - те с Люси се борят в Данъчното с бюрокрацията- #2gunfire #2gunfire #2gunfire за кочаните с билети трябва да се преведат около 4 /четири/лв, ама от сметката на фондацията-еба си!!!!!!!!!!!

# 43
  • Видин
  • Мнения: 309
съжелявам за неделната среща, цената на билетите е супер.
За пореден път имам запитване за ходене до гипс Кошава, кога и с кой
Какво стана с дрехите за Дунадци

Лъки,помолих Мими да се свърже с теб и да ти обясни.Аз ще съм на линия след 8-ми.Тя в момента тича за билетите! Whistling
За Кошава ако няма други желаещи,ще мога от 9-ти натам! Peace

# 44
  • Мнения: 2 657
Мели,по4ти не сядам и затова не ти отговорих на ли4ното PeaceНямаше как да мина до теб,защото бях с малкия сама...
аз утре ще проверя какви дрешки са останали в гаража при мен,но каквото и да е не е много-един плик,ако не се лъжа май са пове4е лятни,но не помня Peace

Общи условия

Активация на акаунт