Движение на българските майки -ВИДИН тема 9

  • 19 267
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 249
за печатите-сори ама аз не мога да дам мнение-хич не съм наясно-Роси като се яви на хоризонта рано сутринта(дано тя знае-ако не-ще звънка на счетоводителка)-че тая вечер е навън-ще пише-сега ще й драсна смс да си го види
момичета-кат ми е скофтено-винаги чета вашата тема-едно такова готино ми става-така ме зареждате  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

п.с. сега като се замисля-на билети кат си купуваме за кино ии тетаър-май няма печати-на тези за какво да има? newsm78

# 61
  • Мнения: 2 653
Освен да взема и аз да дойда за концерта?На коя дата е, че не помня?Ние сме болни сега, но като се оправим може да накарам мъжа ми да ме докара да поседя една седмица.

Приготвила съм малко дрешки за новороденото.Ще ги пратя другата седмица със яйцата(онези калинки и др.).Ще пратя и едни обувки за абитуриентка.

# 62
  • София
  • Мнения: 29
Мили мами:)
Днес Мерелин закъсня за срещата, заради мен Blush
За което се извинявам, много Praynig
Мариетка, едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ЗА ШКАФА, който ни подари на нас с бебо!!!! Hug Heart Eyes  bouquet Сега това е най-красивото нещо в нашата скромна къщичка!
 smile3525

# 63
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Я да вземеш да дойдеш, щото като напуснете родния град забравяте да се върнете-такова пролетно слънце в София НЯМАТЕ То, затова ни питат колко километра сме от навсякъде...Тук е центъра на ентусиастките, сега и планините идват при нас/ да не се фалим много, а?/...Ако някоя пловдивчанка ни чете-да организира групата и да идват и те! Приемаме гости от навсякъде!

# 64
  • Мнения: 2 653
Ами да- кога е концерта да видя как да се организирам?

# 65
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Концерт-19 март-понеделник, ама ни трябвате за помо bowuuМерелинче, гледай къде ти пишат вече Joy, какво ще кажеш по въпроса newsm78  Аз като казвам, че света се върти около Видин...............

# 66
  • Мнения: 2 534
Приемаме гости от навсякъде!
Внимавай какво пишеш , че някои четем и скърцаме със зъби  Mr. Green

# 67
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Споко де! Нали после ще Ви дойдем на крака и там да помагаме Hug Hug HugТова със зъбите-внимавай, че е скъпичко-ходя тези дни на зъболекар Crazy

# 68
  • Мнения: 2 653
Сега като гледам календара ако мъжо се навие може да ме докара съботата или неделята преди 19 за една -2 седмици.Обаче зависи от него.Аз още нямам книжка  #Cussing out

# 69
  • Мнения: 2 502
Здравейте ,
тук съм от 20 минути на родна земя  и набързо прегледах печата в темата ,утре по-подробно !
тук съммммм Hug

# 70
  • Видин
  • Мнения: 309
Приемаме гости от навсякъде!
Внимавай какво пишеш , че някои четем и скърцаме със зъби  Mr. Green


Четете,четете,лошо нема!Ама вместо да скърцате със зъби,приготвяйте се за идване
 wavey
Чакаме ви!!!   Hug    Hug     Hug

# 71
  • Видин
  • Мнения: 309
Еййййй,Светлеееее!Добре дошлаа!!!И на Миленка също!!! Hug Hug Hug
Благодаря ти много за поздрава,който ми изпрати ,докато пътуваше!!!
Не случайно казвам,че макар и по-малка от някои от нас,ти си ни като "мама"!!!
              newsm51
Хайде,кога ще разказваш??? Praynig
 Hug   Hug   Hug

# 72
  • Мнения: 2 910
Светле, Миленче, добре сте дошли  bouquet

# 73
  • Мнения: 176
Ей Мими напиши за днешния ни успех.............................. Grinning Grinning Grinning
Момичета  днес бях възхитена от ентусиазма на Мими.   bouquet

# 74
zdraveite,

svetla i as vsehme dosta neshta za velikdenskia bazar.bsi4ko na vsi4ko kupihme:
-260 br. salfetki za dekopash
-42 br. dekorativni pru4ki
-3 br.ventsi bez dekoratsia
-4 br. kosh4eta
-11 br. durvena dekoratsia za zaka4vane
mislim da subirame 8lev ot vseki, ako moje.
obshto zaeto salfetkite struvaha dosta pari, no vse puk shte ima za mnogo stoka(daje i za drugata godina).

Общи условия

Активация на акаунт